Reorganizacija u Yahoou, čitaj: otkazi

poruka: 5
|
čitano: 1.082
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Reorganizacija u Yahoou, čitaj: otkazi".
15 godina
offline
Reorganizacija u Yahoou, čitaj: otkazi

a dovoljno je otpustiti samo jednu osobu: meyericu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Reorganizacija u Yahoou, čitaj: otkazi
Ajar kaže...

a dovoljno je otpustiti samo jednu osobu: meyericu. 

 To će se dogoditi na kraju, kad rasprodaju sve što mogu prodati.

14 godina
offline
Reorganizacija u Yahoou, čitaj: otkazi

Ti danijel0000 si bolesna osoba. Otvaraš svaki članak samo da Ajaru lupiš dislike.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2016 12:14 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Reorganizacija u Yahoou, čitaj: otkazi
Fascinantna mi je stvar u 21st. Modernog kapitalizma da sve firme (male, velike, korporacije...) kad zazulja (radi nesposobnih ljudi na određenom pozicijama kji za to primaju velike place i bonuse). Davaju otkaze radnicima (posto oni imaju najvece place pa se tu da puno usparat, valjda?!) umjesto da se reze kadar koji je odgovoran za tj neuspjeh.😵
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Reorganizacija u Yahoou, čitaj: otkazi
Fascinantna mi je stvar u 21st. Modernog kapitalizma da sve firme (male, velike, korporacije...) kad zazulja (radi nesposobnih ljudi na određenom pozicijama kji za to primaju velike place i bonuse). Davaju otkaze radnicima (posto oni imaju najvece place pa se tu da puno usparat, valjda?!) umjesto da se reze kadar koji je odgovoran za tj neuspjeh.😵
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice