Robotska invazija na poslove počinje za pet godina

poruka: 33
|
čitano: 4.480
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Robotska invazija na poslove počinje za pet godina".
15 godina
neaktivan
offline
Re: Robotska invazija na poslove počinje za pet go
Mayo kaže...
Angus_Young kaže...
.
Mislim da je i to razlog zašto se svi oće prištekat na državnu sisu koja ljudima još uvijek daje fiktivnu vrijednost i čuva je na uštrb ostalih.

 

 

To je model Rimskog carstva, nakon toga je došlo "mračno doba" gdje su se stanovnici Rimskog carstva civilizacijski vratili par tisućljeća unatrag.

Krivo. Model Rimskog carstva se temeljio na osvajanju i eksploataciji drugih zemalja, te robovskoj radnoj snazi.

8 godina
offline
Re: Robotska invazija na poslove počinje za pet go
Angus_Young kaže...

warhammer 
Nisam siguran dali se tvoj komentar odnosi na nas na forumu i kolegu koji je ostavio prvi post u ovoj temi.

 ne odnosi se na nikoga sa foruma , ako sam uvrijedio nekoga bilo je ne namjerno i ispricavam se

 

 

obzirom na ljudsku prirodu   , svaki tehnoloski skok je pravio vise problema u medjuljudskim odnosima iako je trebalo da bude drugacije , gledaj nas danas ,oko nas je hi-tech u djepu,na poslu ,u stanovima ,ali ,otudjeni jedni od drugih,preseravamo se anonimno preko foruma,u gradskim naseljima igralista i travnjaci su prazni ,kad prodjem ulicom u kojoj sam odrastao najezim se kao da sam zalutao u nekakvu postapokalipticnu SyFy jeftinu produkciju , a sto se tice socijalizma najblize sto ce covjecanstvo ikad imati u pozitivnom smislu jeste Skandinavija ali i tamo ako se zeli nesto vise postici mora se dobro oznojiti(mentalno ili tjelesno) .

U teoriji sve to djeluje lijepo i izvedivo ali sve to koci i degradira priroda mentaliteta nase vrste , koja je naucena da zivi u iluziji da se cijeli univerzum vrti oko nas samih

 

 

waaagh
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 9:12 (warhammer).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Robotska invazija na poslove počinje za pet go
Da, tehnologija je uništila međuljudske odnose, nekoć si radio 10-12 sati s drugim ljudima, a poslije spavao u sobi gdje vas je bilo desetak, svih generacija. Kad se netko seksao, svi su se zabavljali. A danas ljudi čame samo s užom obitelji u stanu, na posao se voze sami u autu, mada im se nudi i stiskanje u javnom prijevozu. Uglavnom užas.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice