Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nudi i

poruka: 25
|
čitano: 2.812
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nudi i".
9 godina
neaktivan
offline
Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nudi i

ispriku objesi mačku o rep, daj pare umjesto isprike :)

Moj PC  
8 4 hvala 0
14 godina
offline
Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nudi i

 Kasnite. Techno portali unatrag dva dana pisu o problemima na novim zamijenjenim uređajima, a prijavljuju se zapaljenja i na galaxy s7. 

 http://mob.hr/novi-note-7-se-takoder-pregrijava-i-gubi-kapacitet-dok-se-puni/

 

 http://m.gsmarena.com/replaced_note7_units_found_to_overheat_and_lose_power_quickly-news-20706.php

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nudi i

Bravo za isprike Samsung, ali trebali ste dati nesto kao znak isprike uz novi telefon(zbog neugodnosti oko zamjene).

Neke sluse ili memorijska...npr.

 

Cini mi se da se konfekcja prodaje kao premium kojo to ocito nije.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nudi i

 

Ma to se zapravo pali ljepilo kojim je baterija zašvasana. Nek zamijene cijanofix selotejpom i popravili su mobitel, na zadovoljstvo zaljubljenika u Android koji preferiraju otvoreni sustav.  Da Samsunže, na raspolaganju sam za konzultacije uz odgovarajuću kompenzaciju, ponude na PM.

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nudi i

I ovakav Note na lošem glasu mi je puno draži nego onaj gejfon. jbg, sry..

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nudi i

Ako vam samsungov uređaj eksplodira u glavu, samsung će vam rado refundirati novce i pola glave...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nudi i

sljedeći naslovi: "hrvatski centar za razminiranje pozvan u zastupstvo samsunga", "osnovano DVD samsung note7" i "100 praktičnih savjeta za uporabu galaxy note7 u terorizmu" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nu

Jucer sam dobio novi Note 7. U znak isprike (2 tjedna) poklonili su mi Evo 128 gb micro sd karticu.

9 godina
offline
Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nudi i

Ako žele prodati još koji note7 prije izlaska s8 bolje da spuste cijenu na maksimalno 400$.

A i nek im je kad izbacuju glupe zaobljene ekrane koji su nepraktični, s tim da sam ja dosadašnji kupac samsunga do note3, poslije nisam našao dostojnu zamjenu pa ga i dalje imam

 
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nu

Sta fali Note 4???

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nu
Torent kaže...

Sta fali Note 4???

 

vatreno srce :)

13 godina
offline
Re: Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nu
metallic kaže...

Bravo za isprike Samsung, ali trebali ste dati nesto kao znak isprike uz novi telefon(zbog neugodnosti oko zamjene).

Neke sluse ili memorijska...npr.

 

Cini mi se da se konfekcja prodaje kao premium kojo to ocito nije.

 

http://jalopnik.com/5621549/ferrari-flambe-italian-automaker-probes-458-italia-fires-blames-drivers

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2016 10:00 (Chronosus).
10 godina
offline
Re: Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nu
krayz1e kaže...

Ako vam samsungov uređaj eksplodira u glavu, samsung će vam rado refundirati novce i pola glave...

 

Ne ne, krivo si shvatio Samsungovu ponudu, inače bi već bila navala cigića koji su prodali četiri karoserije od mečki iza štaglja da bi uboli Note 7, pa sad glume da im fali pol glave.

 

Ostatak glave nakon eksplozije samo će moći uživati u Samsungovoj isprici.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nu
marsovac zemaljski kaže...

A i nek im je kad izbacuju glupe zaobljene ekrane koji su nepraktični, s tim da sam ja dosadašnji kupac samsunga do note3, poslije nisam našao dostojnu zamjenu pa ga i dalje imam

 Šta fali zaobljenom ekranu?

11 godina
offline
Re: Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nu
Chronosus kaže...
metallic kaže...

Bravo za isprike Samsung, ali trebali ste dati nesto kao znak isprike uz novi telefon(zbog neugodnosti oko zamjene).

Neke sluse ili memorijska...npr.

 

Cini mi se da se konfekcja prodaje kao premium kojo to ocito nije.

 

http://jalopnik.com/5621549/ferrari-flambe-italian-automaker-probes-458-italia-fires-blames-drivers

Dobra paralela, samo loš primjer, jer auto se lako zapali vozačevim krivim korištenjem, nepravilnim održavanjem i puno je kompliciraniji od jednog mobitela.

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Re: Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nu
metallic kaže...
Chronosus kaže...
metallic kaže...

Bravo za isprike Samsung, ali trebali ste dati nesto kao znak isprike uz novi telefon(zbog neugodnosti oko zamjene).

Neke sluse ili memorijska...npr.

 

Cini mi se da se konfekcja prodaje kao premium kojo to ocito nije.

 

http://jalopnik.com/5621549/ferrari-flambe-italian-automaker-probes-458-italia-fires-blames-drivers

Dobra paralela, samo loš primjer, jer auto se lako zapali vozačevim krivim korištenjem, nepravilnim održavanjem i puno je kompliciraniji od jednog mobitela.

 

Zapravo paralela je savršena jer su se Ferrariji samozapaljivali zbog ljepila blizu motora. Dakle ništa tako komplicirano ni high tech, a slično kao kod Samsunga.

 http://www.autocar.co.uk/car-news/motoring/ferrari-458-fires-explained

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2016 13:09 (Chronosus).
11 godina
offline
Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nudi i

Od kad su baterije u mobu High tech?

 

Ferrariju i Samsungu je valjda jedina slicnost, sto su gorili. Nemoj tu tradiciju i posebnost usporedjivati sa Samsungovim stancanjem klonova.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nu
metallic kaže...

Od kad su baterije u mobu High tech?

 

Ferrariju i Samsungu je valjda jedina slicnost, sto su gorili. Nemoj tu tradiciju i posebnost usporedjivati sa Samsungovim stancanjem klonova.

 U stancanju se mogu lakse dogoditi greske nego u proizvodnji "posebnih" proizvoda koji ne zure na trziste i rade se u manjim serijama...

11 godina
offline
Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nudi i

Pa naravno, jasno kao dan. Kazem nije dobra usporedba samo radi kolicine proizvedenih a kamoli ista drugog.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nu
metallic kaže...

Od kad su baterije u mobu High tech?

 

Ferrariju i Samsungu je valjda jedina slicnost, sto su gorili. Nemoj tu tradiciju i posebnost usporedjivati sa Samsungovim stancanjem klonova.

 

Od prilike od onda od kad je ljepilo postalo glavno obilježje premium konstrukcije.

13 godina
offline
Re: Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nu
metallic kaže...

Pa naravno, jasno kao dan. Kazem nije dobra usporedba samo radi kolicine proizvedenih a kamoli ista drugog.

 

Ti si rekao da kad je takva greška onda mora da proizvod nije premium, a ja sam ti pokazao primjer daleko skupljeg proizvoda, simbola premiuma gdje su vrlo sličnu grešku napravili i time pobio tvoju tezu. Ili je Ferrari isto fejk premium?

9 godina
offline
Re: Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nu
Mirko935 kaže...
marsovac zemaljski kaže...

A i nek im je kad izbacuju glupe zaobljene ekrane koji su nepraktični, s tim da sam ja dosadašnji kupac samsunga do note3, poslije nisam našao dostojnu zamjenu pa ga i dalje imam

 Šta fali zaobljenom ekranu?

 nepraktičan je, ostatkom ruke registrira dodire po ekranu gdje ne želiš.

odi u trgovinu, isprobaj pa ćeš vidjeti

9 godina
offline
Re: Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nu
Torent kaže...

Sta fali Note 4???

 QHD rezolucija mu je minus, što znači da baterija na note3 traje duže

11 godina
offline
Re: Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nu
Chronosus kaže...
metallic kaže...

Pa naravno, jasno kao dan. Kazem nije dobra usporedba samo radi kolicine proizvedenih a kamoli ista drugog.

 

Ti si rekao da kad je takva greška onda mora da proizvod nije premium, a ja sam ti pokazao primjer daleko skupljeg proizvoda, simbola premiuma gdje su vrlo sličnu grešku napravili i time pobio tvoju tezu. Ili je Ferrari isto fejk premium?

Nema ovo smisla, na razumijemo se baš. Samsung je mainstream, i samim time što izbacuje milijune primjeraka nije "premium".

 

Omi nekome pokušavaju prestaviti taj svoj high-end kao premium, ali to je bzvz. Koliko se tih notea zapalilo radi baterije, i onda dobiješ novi uređaj koji si prvobitno imao, wau koja briga za kupce. Mislim da ništa od "premium feelinga" tu nema, i teško može biti.

coffe,coffe,coffe.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung započeo zamjenu Notea 7 Hrvatskoj i nu
marsovac zemaljski kaže...
Mirko935 kaže...

 Šta fali zaobljenom ekranu?

 nepraktičan je, ostatkom ruke registrira dodire po ekranu gdje ne želiš.

odi u trgovinu, isprobaj pa ćeš vidjeti

Imam takav ekran na Privu, zato pitam. I ne događa mi se to. Iako mislim da kod mene ekran završava malo dalje od ruba nego na S7e, negdje kao na S6e ima prostora, i malo je slabije zaobljenje.

 

U svakom slučaju, meni se to zaobljenje ekrana jako sviđa (svidjelo mi se još prvi put kad sam se igrao sa S6 edge u nekom dućanu) i postaje mi malo čudno koristiti mobitele koji to nemaju, kao da im nešto fali. Ali mogu shvatiti da nije svakome primamljiva stvar.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice