Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5

poruka: 57
|
čitano: 9.493
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5".
14 godina
offline
Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5

Koje gluposti između ovog samsunga i applea...

http://about.me/antesirkovic
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5

sve je to marketing...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5

Koje su im to sad spike s pokazivanjem?

Razumijem tužbe zbog kršenja patenata, međutim inzistiranje na pokazivanju najavljenih nadolazećih modela mi nema smisla.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5

Samsung hoce da jos malo kopira apple.

Iako nevolim bas apple, njihovu politiku i to sve  (neki bi me nazvali i haterom za ovo) samsung mi se jos vise gadi s tim kopiranjem (mada i apple kopira), zar su morali na svojim mobovima taj touchwizz naparaviti tako identican appleovom izborniku, meni se appleov izbornik ionako ne svidja, mogli su bar napravit nasto zanimljivije il ostavit cisti android bar nebi trzao toliko (istina ima lagfix, al hebes mob kojeg moras istweakat da normalno radi - kako samsung s lagfixom, tako i iphone s jailbreakom).

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
6 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
a cuj bogati, pa da opet mogu kopirat iphone -.-
a.k.a. T R 1 P L 3 X ✖✖✖ Prava internet zarada (0.02 $ po kliku) - http://bux.ratovi.net/?r=tripleks667 ✖✖✖ // odesk.com //
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
Danny_HR kaže...

Koje su im to sad spike s pokazivanjem?

Razumijem tužbe zbog kršenja patenata, međutim inzistiranje na pokazivanju najavljenih nadolazećih modela mi nema smisla.

 

Zapravo se radi o prilično zanimljivom pravno-marketinškom spinu. Apple nikako ne smije pristati na ovo jer bi se time doveli u podređeni položaj u odnosu na Samsung. A upravo zbog toga se Samsung uvijek može može pozvati na ovo kad god mu zatreba ("Pa jesmo vam nudili mogućnost da izbjegnemo nepotrebne sličnosti ili ne?").

 

Skidam kapu ekipi u Samsungu koja se sjetila ovoga. {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
vlad0 kaže...

Zapravo se radi o prilično zanimljivom pravno-marketinškom spinu. Apple nikako ne smije pristati na ovo jer bi se time doveli u podređeni položaj u odnosu na Samsung. A upravo zbog toga se Samsung uvijek može može pozvati na ovo kad god mu zatreba ("Pa jesmo vam nudili mogućnost da izbjegnemo nepotrebne sličnosti ili ne?").

 

Skidam kapu ekipi u Samsungu koja se sjetila ovoga. {#}

To će imat smisla ako izdaju uređaj u približno istom vremenu, ali ako samsung izda uređaj nakon applea i ako bude taj uređaj sličan IP5 onda je očito da samsung kopira, bez obzira na ikakve uvjete.

http://about.me/antesirkovic
14 godina
odjavljen
offline
Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5

Daj otvorite malo ovaj pdf i pogledajte za što sve postoje patenti. Lol.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
Profesor Jakov kaže...

Daj otvorite malo ovaj pdf i pogledajte za što sve postoje patenti. Lol.

  Najjače mi 2 patenta za electronic device, doslovno tim rječima. Dakle nitko nesmije nikakav electronic device napravit a da ga Apple ne tuži

Uvijek kad poletiš nebu nNe bilo vam to baš prema volji, prava ljubav nigdje ne postoji. Znam, ja to dobro znam. Šta da radi insan kad ostane sam? || Slab karakter x)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
vlad0 kaže...
Danny_HR kaže...

Koje su im to sad spike s pokazivanjem?

Razumijem tužbe zbog kršenja patenata, međutim inzistiranje na pokazivanju najavljenih nadolazećih modela mi nema smisla.

 

Zapravo se radi o prilično zanimljivom pravno-marketinškom spinu. Apple nikako ne smije pristati na ovo jer bi se time doveli u podređeni položaj u odnosu na Samsung. A upravo zbog toga se Samsung uvijek može može pozvati na ovo kad god mu zatreba ("Pa jesmo vam nudili mogućnost da izbjegnemo nepotrebne sličnosti ili ne?").

 

Skidam kapu ekipi u Samsungu koja se sjetila ovoga. {#}

Hm, Apple je PRVI zatražio da im pokažu Samsungove proizvode. Daj čitaj.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
Slash 666 kaže...
vlad0 kaže...
Danny_HR kaže...

Koje su im to sad spike s pokazivanjem?

Razumijem tužbe zbog kršenja patenata, međutim inzistiranje na pokazivanju najavljenih nadolazećih modela mi nema smisla.

 

Zapravo se radi o prilično zanimljivom pravno-marketinškom spinu. Apple nikako ne smije pristati na ovo jer bi se time doveli u podređeni položaj u odnosu na Samsung. A upravo zbog toga se Samsung uvijek može može pozvati na ovo kad god mu zatreba ("Pa jesmo vam nudili mogućnost da izbjegnemo nepotrebne sličnosti ili ne?").

 

Skidam kapu ekipi u Samsungu koja se sjetila ovoga. {#}

Hm, Apple je PRVI zatražio da im pokažu Samsungove proizvode. Daj čitaj.

Proizvode koji su izašli već i odavno se zna kako će izgledat.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
Slash 666 kaže...
vlad0 kaže...
Danny_HR kaže...

Koje su im to sad spike s pokazivanjem?

Razumijem tužbe zbog kršenja patenata, međutim inzistiranje na pokazivanju najavljenih nadolazećih modela mi nema smisla.

 

Zapravo se radi o prilično zanimljivom pravno-marketinškom spinu. Apple nikako ne smije pristati na ovo jer bi se time doveli u podređeni položaj u odnosu na Samsung. A upravo zbog toga se Samsung uvijek može može pozvati na ovo kad god mu zatreba ("Pa jesmo vam nudili mogućnost da izbjegnemo nepotrebne sličnosti ili ne?").

 

Skidam kapu ekipi u Samsungu koja se sjetila ovoga. {#}

Hm, Apple je PRVI zatražio da im pokažu Samsungove proizvode. Daj čitaj.

 

Ma pročitao sam, grrr... Upravo u tome i je glavna kvaka: Apple je taj koji je navalio prvi na Samsung i vjerojatno nisu očekivali bumerang-efekt. I kako se sad god okrene ova priča, Apple je završio u lošijoj poziciji od Samsunga.

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2011 11:15 (vlad0).
16 godina
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
Dkc kaže...

Proizvode koji su izašli već i odavno se zna kako će izgledat.

Ovaj Samungov zahtjev dolazi tjedan dana nakon što je Apple zatražio od Samsunga da im predoči primjerke brojnih svojih najavljenih, no još uvijek neizdanih proizvoda, uključujući tablete Galaxy Tab 10.1 i 8.9, te "pametne" mobilne telefone poput Galaxy S II, Droid Charge, i Infuse 4G.

 

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5

ovaj Apple ko da je izumio mobitel -.-

15 godina
neaktivan
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
Danny_HR kaže...
Dkc kaže...

Proizvode koji su izašli već i odavno se zna kako će izgledat.

Ovaj Samungov zahtjev dolazi tjedan dana nakon što je Apple zatražio od Samsunga da im predoči primjerke brojnih svojih najavljenih, no još uvijek neizdanih proizvoda, uključujući tablete Galaxy Tab 10.1 i 8.9, te "pametne" mobilne telefone poput Galaxy S II, Droid Charge, i Infuse 4G.

 

I prije prve appleove tužbe znalo se kako će izgledati.

15 godina
neaktivan
offline
Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5

Fulali ste poantu (po 1221123 put u temi apple vs. world), i vlad0 je skroz u pravu.

 

Genijalan potez Samsunga kako god gledas pravno/poslovno/marketinski....za udzbenike.....

 
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5

Ma ti si fulao ceo fudbal.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
Tonchek kaže...

ovaj Apple ko da je izumio mobitel -.-

Pa takav o kakvima je ovdje rijec, doslovno i jest.

Inace nisam stovatelj iPhonea. Ne lezi mi taj koncept.

16 godina
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
mapir kaže...
Tonchek kaže...

ovaj Apple ko da je izumio mobitel -.-

Pa takav o kakvima je ovdje rijec, doslovno i jest.

Inace nisam stovatelj iPhonea. Ne lezi mi taj koncept.

Iz kojeg si ti filma ispao?

- Psiho246
16 godina
offline
Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5

"Samung"? To su oni što rade fejk Samsunge, nešto slično kao što postoje Adibas trenirke i Nikke tenisice {#}

 
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
Vjerovatno je mislio na dizajn i funkcionalonst kad je izasao prvi iphone posto mu onda nije niti jedan mobitel bio slican! Ocito je da samsung kopira apple o tome smo raspravljali vec u raznim temama ali nerazumijem i dalje tu politiku! Najbolje kad napravis nesto svoje ovako svi na to gledaju kao blijedu kopiju iako je drugaciji OS i sve ostalo!
Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
14 godina
offline
Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5

Samsung ne samo da kopira ajfon nego kopira i appleove sudske zahtjeve.

Moj PC  
9 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
izith kaže...

"Samung"? To su oni što rade fejk Samsunge, nešto slično kao što postoje Adibas trenirke i Nikke tenisice {#}

to su oni koji tvoju prćiju od države kupe sa kvartalnim prihodima..

14 godina
protjeran
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
CroVandal kaže...
Vjerovatno je mislio na dizajn i funkcionalonst kad je izasao prvi iphone posto mu onda nije niti jedan mobitel bio slican! Ocito je da samsung kopira apple o tome smo raspravljali vec u raznim temama ali nerazumijem i dalje tu politiku! Najbolje kad napravis nesto svoje ovako svi na to gledaju kao blijedu kopiju iako je drugaciji OS i sve ostalo!

bitno samo pomodnim mačkovima..ozbiljni gledaju funkcionalnost prije svega..

15 godina
online
Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5

ekstremni primjer besmisla i gluposti mogućnosti patentiranja estetike

slijedeći korak: patentiranje misli i tužbe za primoravanje izricanja misli

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5

Meni osobno nije lijepo vidjeti nikakvu kopiju pa tako i mobitela! bolje da su sami smislili dizajn nego ukrali ako moze SE,HTC,RIM i ostali moze i samsung ali uvjek je lakse ukrasti!

Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
Psiho246 kaže...
mapir kaže...
Tonchek kaže...

ovaj Apple ko da je izumio mobitel -.-

Pa takav o kakvima je ovdje rijec, doslovno i jest.

Inace nisam stovatelj iPhonea. Ne lezi mi taj koncept.

Iz kojeg si ti filma ispao?

Ajde molim te, moras bit corav kako ne bi primjetio da ova dva telefona - kompletan izgled izbornika, traka na dnu pa i sam uredjaj - nalikuju jedno drugom kao jaje jajetu.

A Apple je ipak prvi dosao na trziste s takvim ustrojem. I nitko prije nije.

 

Tko stavi prst dolje na moj post, neka i argumentira koji je to proizvodjac i koji je to konkretan model telefona prije iPhonea stvorio nesto slicno iPhoneu

Iliti, navedi mi jedan uredjaj bilo kojeg proizvodjaca koji je Apple iskoristio da stvori iPhone.

 

Neki ce se uhvatit LG Prade, koja je pustena u prodaju prije iPhonea no predstavljena nakon sto se znalo kako ce prvi iPhone izgledati. Od sluzbene objave do prodaje prvog iPhonea proslo je sest mjeseci, a Prada je izasla bas u tom razdoblju. 

Tu je i prvi Neonode, s kojim sam se svojevremeno i poigrao jos negdje 2005 i koji mada cijeli sazdan od ekrana osjetljivog na dodir totalno odudara svojim konceptom od iPhonea. 

Zatim je bilo nesto UIQ baziranih SE telefona i pokoja Motorola, opet miljama daleko od iPhone koncepta i to je to.  Sto je jos preostalo?

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2011 12:15 (mapir).
13 godina
protjeran
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
Ezio kaže...

Samsung ne samo da kopira ajfon nego kopira i appleove sudske zahtjeve.

 

Prije bi to rekao "usavršava".

Apple izbaci iP4, Samsung izbaci nešto potpuno slično samo bolje..

Apple izbaci jednu tužbu, Samsung ih pokopa drugom, potpuno sličnom, samo boljom :D

 

Skidam kapu Samsungovom odvjetničkom timu :)

Sada ih Apple ne može tužiti za kopiranje jer će Samsung uvijek moći reći "jesmo vas lijepo tražili primjerke iP5 i iPad3 da bi izbjegli ovakvu scenu opet, ali vi niste htjeli" :)

Genijalno hahaha :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2011 12:09 (qube).
14 godina
offline
Re: Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5
qube kaže...

Prije bi to rekao "usavršava".

Apple izbaci iP4, Samsung izbaci nešto potpuno slično samo bolje..

Apple izbaci jednu tužbu, Samsung ih pokopa drugom :D

 

Skidam kapu Samsungovom odvjetničkom timu :)

Sada ih Apple ne može tužiti za kopiranje jer će Samsung uvijek moći reći "jesmo vas lijepo tražili primjerke iP5 i iPad3 da bi izbjegli ovakvu scenu opet, ali vi niste htjeli" :)

Genijalno hahaha :)

Prije bi reka da je jadno nego genijalno kopirat druge.

http://about.me/antesirkovic
16 godina
offline
Samung zahtjeva da vidi iPad 3 i iPhone 5

ja samo čekam dan, kad če netko patentirati sudske tužbe...

Plamene zore bude me iz sna Fabrička jutra, dim iz dimnjaka Pesma se ori, mladi radnici Čelicna jutra, hitam fabrici.
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice