Sharkoon Shark Blades

poruka: 8
|
čitano: 1.753
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sharkoon Shark Blades".
13 godina
offline
Sharkoon Shark Blades

Baš sam ih jučer vidio na ebayu

Evo ih

 

Zanimljive performanse.
Pri 1000 RPM-a ostvaruje 2,63 mm H2O i pri tome protok od 33 CFM.
Nije loše. Da barem ima PWM, bio bi dobar kao low RPM vent s odličnim statičkim tlakom.


Evo slični Aerocool 140 mm s dosta većim protokom, ali i manjim statičkim tlakom.
A time i manjom bukom.
Dead Silence 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sharkoon Shark Blades

Sharkoon bi se mogao pojaviti kod nas, s obzirom da imaju uvoznike, stoga mi je drago vidjeti,
ako bude 100 kuna kako je u eurima, odličan deal za performanse i buku.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sharkoon Shark Blades
overhaul kaže...

Sharkoon bi se mogao pojaviti kod nas, s obzirom da imaju uvoznike, stoga mi je drago vidjeti,
ako bude 100 kuna kako je u eurima, odličan deal za performanse i buku.

Bit će sigurno kod nas.
Kao što je slučaj s većinom Sharkoon proizvoda. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
15 godina
offline
Sharkoon Shark Blades

bumo vidli (i čuli) kad se pojave u Rvat'na. do sad imam najtiša i najzračnoprotočnija te najhladnija iskustva s Fractal Design ventićima (i onima u kućištima i posebno) i, jasno, s Noctuinim propelerima. zgodno je da su se sjetili dodati one gumene pimpeke protiv mrnduljenja umjesto šarafa. nekak mi se ipak čini da im ove djetinjarije s bojicama nisu baš... no dobro. nek dobro hladi i bude tiho. i nek ne košta previše. i eto kupaca i kupica. {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2014 19:23 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sharkoon Shark Blades
Ajar kaže...

bumo vidli (i čuli) kad se pojave u Rvat'na. do sad imam najtiša i najzračnoprotočnija te najhladnija iskustva s Fractal Design ventićima (i onima u kućištima i posebno) i, jasno, s Noctuinim propelerima. zgodno je da su se sjetili dodati one gumene pimpeke protiv mrnduljenja umjesto šarafa. nekak mi se ipak čini da im ove djetinjarije s bojicama nisu baš... no dobro. nek dobro hladi i bude tiho. i nek ne košta previše. i eto kupaca i kupica. {#}

kako se montira sa tim gumenim pimpekima? kupio sam te fractalove ventilatore ali nisam skuzio kako montirati s tim {#}

13 godina
offline
Re: Sharkoon Shark Blades
Icefox kaže...
Ajar kaže...

bumo vidli (i čuli) kad se pojave u Rvat'na. do sad imam najtiša i najzračnoprotočnija te najhladnija iskustva s Fractal Design ventićima (i onima u kućištima i posebno) i, jasno, s Noctuinim propelerima. zgodno je da su se sjetili dodati one gumene pimpeke protiv mrnduljenja umjesto šarafa. nekak mi se ipak čini da im ove djetinjarije s bojicama nisu baš... no dobro. nek dobro hladi i bude tiho. i nek ne košta previše. i eto kupaca i kupica. {#}

kako se montira sa tim gumenim pimpekima? kupio sam te fractalove ventilatore ali nisam skuzio kako montirati s tim {#}

Ako mislimo na

onda jedan kraj rastegneš i staviš u ventilator, a drugi isto tako rastegneš i staviš na mjesto u kućištu.

Fractalu jedino nedostaju ventilatori velikog promjera.
Recimo 200mm 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
15 godina
offline
Re: Sharkoon Shark Blades
Icefox kaže...
Ajar kaže...

bumo vidli (i čuli) kad se pojave u Rvat'na. do sad imam najtiša i najzračnoprotočnija te najhladnija iskustva s Fractal Design ventićima (i onima u kućištima i posebno) i, jasno, s Noctuinim propelerima. zgodno je da su se sjetili dodati one gumene pimpeke protiv mrnduljenja umjesto šarafa. nekak mi se ipak čini da im ove djetinjarije s bojicama nisu baš... no dobro. nek dobro hladi i bude tiho. i nek ne košta previše. i eto kupaca i kupica. {#}

kako se montira sa tim gumenim pimpekima? kupio sam te fractalove ventilatore ali nisam skuzio kako montirati s tim {#}

evo slikovnog prikaza. nadam se da je dovolno jasan. kao i sa šarafima, samo jedna "stijenka" ventilatora se pričvršćuje na podlogu. ostatak "pimpeka" viri kroz drugu rupu (ne povlačei presnažno - samo toliko da "sjedne")

montaza montaza
16 godina
offline
Sharkoon Shark Blades

Meni su te gumice istrunule. Nisam sad siguran koji je bio proizvođač, lako moguće baš sharkoon,
vibriralo mi nešto kućište pa sam stavio na te distancere i dezintegrirali su se.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice