Skype opet u problemima

poruka: 29
|
čitano: 4.199
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skype opet u problemima".
14 godina
neaktivan
offline
Skype opet u problemima

"malen broj" a :) jučer se cijeli dan nisam mogao spojiti :)

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
glupost

ja sam se mogao spojiti, i to na 3 računala koja koristim.

 

mala digresija, ovo baš i nije neka bitna vijest.

Drago G. moj omiljeni člankopisac !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Skype opet u problemima
kilajabuka kaže...

"malen broj" a :) jučer se cijeli dan nisam mogao spojiti :)

Malen broj korisnika, a ne malen broj spajanja

Mrzim ljude sa zelenim očima!
16 godina
neaktivan
offline
Skype opet u problemima

Vjerujem da nisam jedini koji se odlučio na to da Skype odleti sa sustava nakon svih ovih silnih problema.

Skype je nažalost postao (pre)glomazan komad softvera (za jedan IM program), uglavnom loše ergonomije, prepun bugova a očito im ni infrastruktura nije nešto stabilna.

Bye bye Skype.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Skype opet u problemima
NaniteBoy kaže...

Vjerujem da nisam jedini koji se odlučio na to da Skype odleti sa sustava nakon svih ovih silnih problema.

Skype je nažalost postao (pre)glomazan komad softvera (za jedan IM program), uglavnom loše ergonomije, prepun bugova a očito im ni infrastruktura nije nešto stabilna.

Bye bye Skype.

ja za svoj win 7 trazia 7 vrsta i verzija da bi mi proradili razgovori...updateane verzije bugovite ajme...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
14 godina
neaktivan
offline
Skype opet u problemima

Meni radi savršeno i prošli put kad su javljani problemi, a i ovaj put. Skype je jedini program takve vrste koji koristim, bilo za IM, bilo za pozive, i nikad jop nisam imao problema sa njime.

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Skype opet u problemima

Na poslu mi se usred razgovora skype srusio i vise se nije htio dici, ne mogu ni danas...kod kuce dosao i upalio i on mi skinuo neki update i srusio se. Kasnije kad sam se uspio ulogovati nikog nema online...ovo vise stvarno nije u redu, drugo za jedan IM 120mb rama koliko mi uzme nije malo...skype postaje polako bloatware smece od onako dobrog programa.

He who dares, wins
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Skype opet u problemima
malina22 kaže...

Na poslu mi se usred razgovora skype srusio i vise se nije htio dici, ne mogu ni danas...kod kuce dosao i upalio i on mi skinuo neki update i srusio se. Kasnije kad sam se uspio ulogovati nikog nema online...ovo vise stvarno nije u redu, drugo za jedan IM 120mb rama koliko mi uzme nije malo...skype postaje polako bloatware smece od onako dobrog programa.

cim su poceli silni updateovi pocea je neradit -.-"

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
12 godina
neaktivan
offline
Skype opet u problemima

meni ljepo sve radilo {#}

one guy who lold
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Skype opet u problemima

Nek ga MS sad integrise u Live uslugu, sto ce vrlo vjerovatno i biti i nek me mane onog plavog pop-up ekrana koji mi toliko ide na qrac

He who dares, wins
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Skype opet u problemima

Ne bih se čudio da jednog dana neka agencija otkrije kako Apple vodi kampanje protiv velikih kompanija ispod stola podmečivajući ljude i huškajući novinare na pisanje raznih pamfleta protiv drugih kompanija. Odjednom će sada kada je Microsoft kupio Skype, Skype biti niškoristi software i izronit će neki novi new shit kao "iCloud" i slične nebuloze.

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Skype opet u problemima

Onda sam i ja medju onima "manjim brojem korisnika"

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Skype opet u problemima

čim se toga uhvati Microsoft odmah ode sve u MP3,,   

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Skype opet u problemima
PICART kaže...

Ne bih se čudio da jednog dana neka agencija otkrije kako Apple vodi kampanje protiv velikih kompanija ispod stola podmečivajući ljude i huškajući novinare na pisanje raznih pamfleta protiv drugih kompanija. Odjednom će sada kada je Microsoft kupio Skype, Skype biti niškoristi software i izronit će neki novi new shit kao "iCloud" i slične nebuloze.

Osim što naravno, kao što i autor teksta kaže, to još nije odrađeno i realizirano. Tako da je kod Skype-a i dalje sve kao da se niš ni promijenilo, te ovi ispadi nemaju nikakve veze sa MS-om.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 9:36 (miki1981).
16 godina
offline
Re: Skype opet u problemima
miki1981 kaže...
PICART kaže...

Ne bih se čudio da jednog dana neka agencija otkrije kako Apple vodi kampanje protiv velikih kompanija ispod stola podmečivajući ljude i huškajući novinare na pisanje raznih pamfleta protiv drugih kompanija. Odjednom će sada kada je Microsoft kupio Skype, Skype biti niškoristi software i izronit će neki novi new shit kao "iCloud" i slične nebuloze.

Osim što naravno, kao što i autor teksta kaže, to još nije odrađeno i realizirano. Tako da je kod Skype-a i dalje sve kao da se niš ni promijenilo, te ovi ispadi nemaju nikakve veze sa MS-om.

Ma kužim sve to, ali kažem polako se priprema kampanja kako skype ubiti ništa ne valja i da se treba okrenuti nekoj alternativi. Samo tko još tu kampanju vodi pitanje je sad.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Skype opet u problemima

i tako je to počelo...

 

 

15 godina
offline
Re: Skype opet u problemima
bus kaže...

čim se toga uhvati Microsoft odmah ode sve u MP3,,   

samo da si malo bolje citao, znao bi da to jos nije gotovo a i da malo bolje znas prilike znao bi da za takvu transakciju nekad su potrebni mjeseci da se obavi...

He who dares, wins
15 godina
offline
Re: Skype opet u problemima
Kulot kaže...

i tako je to počelo...

 

 

A sa win 8 oni prelaze sa .net na HTML5 i JavaScript...okanite se tih teorija zavjere, ako imaju para nek kupuju ;)

http://mrxa.3dhr.net/
12 godina
protjeran
offline
Re: Skype opet u problemima

Zato se i bojim preuzimanja NVIDIE

Dodo Bui
15 godina
neaktivan
offline
Skype opet u problemima

Toliko buke zbog pada skyp-a, ništa nije savršeno. Popravili ljudi grešku i sada sve po starom.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Skype opet u problemima
mrxa1 kaže...
Kulot kaže...

i tako je to počelo...

 

A sa win 8 oni prelaze sa .net na HTML5 i JavaScript...okanite se tih teorija zavjere, ako imaju para nek kupuju ;)

Svim silama pokušavam povezat .net sa HTML5 i JavaScriptom i kako se .net moze zamjenit njima.

 

Jebiga, ne ide mi.

 

mrxa1 baljezgaš ti malo gluposti ha? {#}

15 godina
offline
Re: Skype opet u problemima
sweetchuck kaže...
Svim silama pokušavam povezat .net sa HTML5 i JavaScriptom i kako se .net moze zamjenit njima.

 

Jebiga, ne ide mi.

 

mrxa1 baljezgaš ti malo gluposti ha? {#}

 

Tako reče frajer na prezentaciji Win 8...a sad što je točno mislio nebi znao...

ajd bez uvrede ********svi vi kojima se ne smije ništa odgovorit. eto, ne znam više šta da kažem.

 

 

http://mrxa.3dhr.net/
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 16:56 (Drago).
16 godina
offline
Skype opet u problemima

I ja sam onda jedan od tih iz manjeg broja korisinika.

Skype mi nije radio par sati.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Skype opet u problemima
NaniteBoy kaže...

Vjerujem da nisam jedini koji se odlučio na to da Skype odleti sa sustava nakon svih ovih silnih problema.

Skype je nažalost postao (pre)glomazan komad softvera (za jedan IM program), uglavnom loše ergonomije, prepun bugova a očito im ni infrastruktura nije nešto stabilna.

Bye bye Skype.

Očito ti onda nije neophodan pa si to možeš dopustiti. U mojoj firmi Skype je prirodan način komuniciranja, prije mobitela i telefona.

14 godina
neaktivan
offline
Skype opet u problemima

Zato ljudi prije puuuno puuuno godina napravili Windows Messenger :D

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Skype opet u problemima
malina22 kaže...

Na poslu mi se usred razgovora skype srusio i vise se nije htio dici, ne mogu ni danas...kod kuce dosao i upalio i on mi skinuo neki update i srusio se. Kasnije kad sam se uspio ulogovati nikog nema online...ovo vise stvarno nije u redu, drugo za jedan IM 120mb rama koliko mi uzme nije malo...skype postaje polako bloatware smece od onako dobrog programa.

E zato je Linux verzija Skype-a baš onakva kakva bi trebala biti. Malena, nenametljiva, jede mi 42 MB RAM-a, zbilja dobar komad softvera iako je "beta".

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
14 godina
neaktivan
offline
Skype opet u problemima

Nema šanse da propadnu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Skype opet u problemima
dev01 kaže...

2 zlajutin: Čestitam, uspio si me natjerat na registraciju samo kako bih ti mogao odgovoriti na post.

 

 

 

Ti si idiot!

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Skype opet u problemima

Moje misljenje je da; oni koji jos uvijek koriste xp da pljuju po skype-u jer se boje probati nesto novije, isto tako samo koriste i msn messenger jer kao što reko`h, boje se probati nesto novo. Skype koristim  godinama i nebi ga dao nizašto...

 

Sorry, moje mišljenje :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice