Smanjena očekivanja za Apple Watch - nikoga nije u

poruka: 13
|
čitano: 2.169
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Smanjena očekivanja za Apple Watch - nikoga nije u".
15 godina
offline
Smanjena očekivanja za Apple Watch - nikoga nije u

možda da ih dijele s deterdžentom ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Smanjena očekivanja za Apple Watch - nikoga ni
Ajar kaže...

možda da ih dijele s deterdžentom ... 

 Ma neznam, ženske kupuju ariele i lenore, a ovo je kakti "muški" sat...
dobro nejde ni s pivom, preveć je gejiš za pivopiju. Jedino ako bi došao sa gajbom
pive sat a sa preuzimanjem sata se dobije posebni apple gadget revolucionarni dodatak za otvaranje flaše i upaljač.

No na stranu to, malo mi je ono vijest, čuj izjave:
"ove godine će prodati oko 10,5 milijuna satova, umjesto ranije predviđenih 11 milijuna. "
pa to je bogme smak svijeta kakvog poznajemo.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Smanjena očekivanja za Apple Watch - nikoga nije u

Baš, neuspjeh u ''apple svijetu'', samo 10,5 milja umjesto 11. Počinjem vjerovati da nema toga što apple ne bi uspio prodati - pic related.

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
14 2 hvala 1
13 godina
offline
Re: Smanjena očekivanja za Apple Watch - nikoga ni

 Nikad mi neće bit jasno kako ih prodaju uopće toliko !! Da ih prodaju 100 po kvartalu bilo bi previše.

14 godina
offline
Smanjena očekivanja za Apple Watch - nikoga nije u

Ne razumijem naslov clanka. Nikoga nije uspio oduseviti?

Da prodas 10.5 milijuna komada kruha, puno je, a kamol neki over-priced sat. Da, sat sam po sebi nije nista posebno jer nije prvi ni sa idejom, a ni sa proizvodom, ali eto nazalost je uspio oduseviti 10.5 milijuna ljudi minimalno..

I jos ne razumijem kako je 10.5 od 11 milijuna lose?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Smanjena očekivanja za Apple Watch - nikoga ni
passat kaže...

Ne razumijem naslov clanka. Nikoga nije uspio oduseviti?

Da prodas 10.5 milijuna komada kruha, puno je, a kamol neki over-priced sat. Da, sat sam po sebi nije nista posebno jer nije prvi ni sa idejom, a ni sa proizvodom, ali eto nazalost je uspio oduseviti 10.5 milijuna ljudi minimalno..

I jos ne razumijem kako je 10.5 od 11 milijuna lose?

Zamisli da si neki CEO u Appleu, i planiraš investirati u gradnju vile sa 11 kupaonica i 11 metara dugim bazenom. Ali avaj, prodaja ide preloše, i imat ćeš para samo za vilu sa 10.5 kupaonica i 10.5 m bazena. Jasnije sad?

 

9 godina
neaktivan
offline
Smanjena očekivanja za Apple Watch - nikoga nije u

znam vjetnamca sto ima sve applove proizvode i kad izade novi proizvod odma kupuje

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Smanjena očekivanja za Apple Watch - nikoga ni
hanteed kaže...

znam vjetnamca sto ima sve applove proizvode i kad izade novi proizvod odma kupuje

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Smanjena očekivanja za Apple Watch - nikoga nije u

Buaaaa. Ruganje na najjače! 

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Smanjena očekivanja za Apple Watch - nikoga nije u

nemam ti sta pricati sve sam ti rekao :)

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Smanjena očekivanja za Apple Watch - nikoga nije u
Ljudi kupuju nove gadgete iz istog razloga zasto programeri koriste nove tehnologije; da budu u toku s vremenom i novotarijama, jer nikad se ne zna u kojem pravcu ce to sve krenuti, to bas nitko ne moze znati.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Smanjena očekivanja za Apple Watch - nikoga ni
Prestrasno. Kud ide ovaj svijet? Jos ce i gey brakove ozakonit'!
15 godina
offline
Smanjena očekivanja za Apple Watch - nikoga nije u

kako nikoga nije oduševio?! a cook? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice