Smrt im dobro pristaje

poruka: 11
|
čitano: 2.012
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Smrt im dobro pristaje".
15 godina
offline
Smrt im dobro pristaje

pa ideja je odlična ... bar ovaj prvi dio (bez suradnje sa telekomima)

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Smrt im dobro pristaje

Ne bih iskljucio mogucnost da su ideju dobili iz jedne SF price objavljene svojevremeno u "Sirius"-u. U prici se, doduse, radi o hologramima koji bi se iz grobova pojavljivali o obljetnicama i, naravno doslo je do kurslusa pa su isti nekako dobili svijest i poceli cak i tulume odrzavati po grobljima. Mozda ekipa ima na umu i ovakav razvoj {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Smrt im dobro pristaje

hhahha taman posla

pogotovo punice da ne daju mira zetovima ni sa onog sveta {#}

 
8 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Smrt im dobro pristaje

mislim da ova ideja ima potencijala, na zapadu vjerojatno ne ali kod nas i u susjedstvu (Balkan) definitivno da.

 

Gledao sam neku emisiju šta ljudi rade od grobova u Srbiji pa to su stvarno nenormalne stvari. Primjer, umro im je sin, i oni ga balzamiraju i naprave grobnicu (kućicu) u kojoj je on izložen, vidljiv kroz staklo... i još se hvale kako su dobili garanciju 20 godina ili tako nešto za sina, od firme koja ga je balzamirala... koliko lud moraš biti?

 

Tako da je ovo čisto ok ideja.

www.pazii.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Smrt im dobro pristaje

Dovoljno je samo uzet podatke sa fejsa i mozes s pokojnikom komentirat cijeli njegov zivot. {#}

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Smrt im dobro pristaje

Ova ideja je znanstveno razrađena prije 8 godina "Stories in stone, Stories on screen" , a u praksi koliko želite 

Mogao je Milanović projekt ponudit Amerima 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.10.2014 9:44 (maximilian).
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Smrt im dobro pristaje

vrhunski proizvod za e-primitivce i e-seljačine

 

btw. već vidim spačke kako netko snimi video kao da se javlja pokojnik drito iz groba preko tog ekrana a ekipa to krene pušit

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Smrt im dobro pristaje

o našim ekstremno nekrofilskim i plemenskim balkanskim krajevima, gdje je netko gotovo automatski svetac samo zato jer je umro i gdje je oko pokojnika ispleten čitav kult, ova ideja (vizualno djelomice izvedena u npr. filmu Serenity, kad Wash pogine) ne bi mogla proći još cca 600 godina (približno razdoblje turske vladavine). ilustracija govori dovoljno. {#}

nek se zna tko ga je pogazio nek se zna tko ga je pogazio
I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Smrt im dobro pristaje
Vec vidim Bozanica i njemu slicne.. I ovako mu "zlodusi i sile tame" caruju Hrvatskom 😊
15 godina
offline
Smrt im dobro pristaje

Kamen je skuplji jer je dugotrajniji i pouzdaniji. Neće se rebootati i neće mu falit dll. A radi i po oblačnom vremenu i bateriju ne treba mijenjati svakih par godina kad joj crkne kapacitet.

Ali ovo je dobra ideja za one koji doma nemaju kompjuter da na njemu gledaju slike.

Bolje da se orjentiraju na rastave i ženidbe. Danas se puno njih ženi triput, a umire samo jednom.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Smrt im dobro pristaje

Ili što bi rekao Krišto: "Vama mir, račun ožalošćenima"

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice