Sony Vaio P

poruka: 7
|
čitano: 2.371
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Vaio P".
16 godina
neaktivan
offline
Sony Vaio P

san snova samo da cijena bude ok.

 

na ovo staje kisa kolona u excelu, GPS mapetine lijepo u sirinu na kran, vjerovatno neki stalak u vozilu bi bio odlicno rjesenje, plus malen da moze u torbicu kakvu samo za puta.

 

GPS na netbooku sam trazio davno na wepc.com

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Vaio P

Pa piše ti cijena - 900$ u americi. To će kod nas biti negdi oko 8000Kn.

http://www.metacafe.com/watch/1972097/how_to_behave_on_a_forum/
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Sony Vaio P

jedina prednost koju ja vidim je tezina (650 g procitao na netu) i male dimenzije, zbog toga sto je uzak stat ce i u dzep od odijela ili jakne, ali nije bas da se nece osjetit (cca 700 g se osjeti u jakni).

ali cini mi se da je reza malo too much za 8'' (po vertikali je 768, a meni je na 600 tekst sitan, na 9'' ekranu). dalje, ne vidim koja je to korist od 1600 pixela za konkretno, web stranice. pa rijetko koja ide u toliku sirinu, vaznija je vertikalna pokretljivost. meni rijetko zafali sira reza (kod pdfa- najvise) ali puno cesce mi zafali veca reza po vertikali

 

po meni je za te novce (zapravo i puno manje jer je ocekivana cijena ovog sonya velikih 700 eura) puno pametnije uzet neki od malo vecih nadolazecih laptopa, npr. msi-ev 13.3'' tezine oko 1 kg ili ako je to preveliko, onda 10'' ili 11'' s rezom 1366x768...za tu velicinu ekrana taman

 

dakle ovo je ok ali samo za ono sto je naveo i recenzent u clanku, mailovi, surfanje tu i tamo, ali bice to presitno....sony dosta eksperimentira u zadnje vrijeme...

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2009 18:15 (solid_state).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Sony Vaio P

malo pretjerujes...ali ce biti ok 5000-5500...previse, puno previse. ipak je to samo 8'' i 1.3 giga procic..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Vaio P

ne pretjerujem, naprotiv malo sam spustija cifru

odakle tebi 5500KN?! di ti živiš? jel ti znaš kakve su cijene u Europi i na malim tržištima poput našeg?

CS Sony Vaio laptop od 14 inča u SADu košta 900$ a kod nas 10000KN

http://www.metacafe.com/watch/1972097/how_to_behave_on_a_forum/
16 godina
offline
RE: Sony Vaio P

Izgleda baš super, kao dodatak uz stolno računalo, da kad ideš na put možeš ponjet sa sobom a ne smeta ti, ili ako ti se ne da palit komp radi provjeravanja Bug vijesti lol

Pa moći će se kupiti preko interneta što znači da će doć oko 4700kn, sad neznam kolika je poštarina, carina i kaj se već naplačuje.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Vaio P

Ej ako ti je jos uvijek potreban ja ti imam Sony Vaio P iz 2009 odlicno ocuvan,slabo koristen sa novim windowsom instaliran,dodatno uz njega mozes dobiti mini sony vaio cameru,original norton antivirus i mali mis od logitecha 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice