Sonyjevi interni dokumenti postali javni

poruka: 13
|
čitano: 3.075
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sonyjevi interni dokumenti postali javni".
16 godina
neaktivan
offline
Sonyjevi interni dokumenti postali javni

O iscurile informacije iz Sony-a, ma to je to, gotovo, Console gaming nema budućnost!

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sonyjevi interni dokumenti postali javni

ovaj čiča hashimoto na slici, izgleda smrtno ozbiljno kao kad ja vidim vijest da je eurosuper 95 od ponoci skuplji.

definitivno ce 90% resursa upregnut ka ovoj "provali"...ide se na prijenosne platforme...jos kad tu dodamo nebuloze iz

svijeta tabova i galaksija...svi cemo potezat za sobom jedan veliki PS+mobitel+PC.

http://hr.wikipedia.org/wiki/HNK_Hajduk_Split
 
6 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Sonyjevi interni dokumenti postali javni
torrente kaže...

ovaj čiča hashimoto na slici, izgleda smrtno ozbiljno kao kad ja vidim vijest da je eurosuper 95 od ponoci skuplji.

definitivno ce 90% resursa upregnut ka ovoj "provali"...ide se na prijenosne platforme...jos kad tu dodamo nebuloze iz

svijeta tabova i galaksija...svi cemo potezat za sobom jedan veliki PS+mobitel+PC.

da i akumulator sa sobom :) 

animehr.com
15 godina
protjeran
offline
Re: Sonyjevi interni dokumenti postali javni
hrvatskafarkasevec kaže...
torrente kaže...

ovaj čiča hashimoto na slici, izgleda smrtno ozbiljno kao kad ja vidim vijest da je eurosuper 95 od ponoci skuplji.

definitivno ce 90% resursa upregnut ka ovoj "provali"...ide se na prijenosne platforme...jos kad tu dodamo nebuloze iz

svijeta tabova i galaksija...svi cemo potezat za sobom jedan veliki PS+mobitel+PC.

da i akumulator sa sobom :) 

 

mislim da je lakse solarne panele furat okolo :P

16 godina
offline
Re: Sonyjevi interni dokumenti postali javni
AA-d00d kaže...

O iscurile informacije iz Sony-a, ma to je to, gotovo, Console gaming nema budućnost!

Ne znam kaj ti pušiš ali i ja bi malo.

Ko normalan oće igrat igre na ekranu od 4" a doma mu na zidu visi 100 cm+ plazma ili LCD?

Microsoft ima rekordnu prodaju i zaradu iz snova. To kaj Sony puši si je sam kriv. Bili su vladari konzola a sad bude još ispalo da nemaju za kruh.

Nekad je Nintendo bil car dok nije Sony došel i skoro ih otjeral u stečaj. Gameboy je bil jedino kaj je držalo Nintendo na aparatima. Sa Wii su se vratili u igru ali polako i tu puše.

Microsoft je napravil vrhunski potez sa svojom konzolom i bez obzira kolko funboysi srali Xbox owna tržište konzola.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Sonyjevi interni dokumenti postali javni

Tržište handheld konzola bilo je snažno i u vrijeme kada je spasilo Nintendo. Današnji razvoj nudi vrlo snažne uređaje i HD ekrane. "Konzole za dnevnu sobu", kako ih se naziva, neće umrijeti, ali Sony gleda prema omjeru rasta tržišta. Ne smijemo zaboraviti da je Sonyju perspektiva prvenstveno Japan, zemlja u kojoj se TV broadcasta u FullHD-u i koja uskoro kreće na UltraHD (4320p) rezoluciju i u kojoj bežični streaming igranja s ručne konzole na plazmu (bez ili s dodatnim ergonomskim kontrolerom umjesto samog touch ekrana konzole) u dnevnoj nije znanstvena fantastika, već mogućnost.

15 godina
protjeran
offline
Re: Sonyjevi interni dokumenti postali javni
NEW_MAN kaže...
AA-d00d kaže...

O iscurile informacije iz Sony-a, ma to je to, gotovo, Console gaming nema budućnost!

Ne znam kaj ti pušiš ali i ja bi malo.

Ko normalan oće igrat igre na ekranu od 4" a doma mu na zidu visi 100 cm+ plazma ili LCD?

Microsoft ima rekordnu prodaju i zaradu iz snova. To kaj Sony puši si je sam kriv. Bili su vladari konzola a sad bude još ispalo da nemaju za kruh.

Nekad je Nintendo bil car dok nije Sony došel i skoro ih otjeral u stečaj. Gameboy je bil jedino kaj je držalo Nintendo na aparatima. Sa Wii su se vratili u igru ali polako i tu puše.

Microsoft je napravil vrhunski potez sa svojom konzolom i bez obzira kolko funboysi srali Xbox owna tržište konzola.

nisi ga skuzio 

(crysis,sinatra)

animehr.com
16 godina
offline
Re: Sonyjevi interni dokumenti postali javni
Je mogućnost ali je znanstvena fantastika koji hardver bude gural full hd igre ili UltraHD a da stane u ruku.
Trenutno su grafičke u računalima koje guraju HD igre veličine kutije od cipela a troše struje ko ne znam kaj.
Ako naprave ručnu konzolu koja to može onda gj.
15 godina
protjeran
offline
Re: Sonyjevi interni dokumenti postali javni
NEW_MAN kaže...
Je mogućnost ali je znanstvena fantastika koji hardver bude gural full hd igre ili UltraHD a da stane u ruku.
Trenutno su grafičke u računalima koje guraju HD igre veličine kutije od cipela a troše struje ko ne znam kaj.
Ako naprave ručnu konzolu koja to može onda gj.

nisi vidio kak izgleda Uncharted na NGP?

animehr.com
16 godina
offline
Re: Sonyjevi interni dokumenti postali javni
Jesam ali kad to razvučeš na ogromni ekran više ne izgleda tak bajno.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sonyjevi interni dokumenti postali javni
hrvatskafarkasevec kaže...
NEW_MAN kaže...
Je mogućnost ali je znanstvena fantastika koji hardver bude gural full hd igre ili UltraHD a da stane u ruku.
Trenutno su grafičke u računalima koje guraju HD igre veličine kutije od cipela a troše struje ko ne znam kaj.
Ako naprave ručnu konzolu koja to može onda gj.

nisi vidio kak izgleda Uncharted na NGP?

 

NEW_MAN kaže...
Jesam ali kad to razvučeš na ogromni ekran više ne izgleda tak bajno.

  Istina. Dok se razvuce na veliku rezoluciju izleda lose. Nemam sumnje da recimo RDR (console exkluziva) izgleda super na 720p ali ja sam vidio kako to izgleda na 1080p i to bas i nije dobro izgledalo.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
15 godina
offline
Re: Sonyjevi interni dokumenti postali javni
NEW_MAN kaže...
Jesam ali kad to razvučeš na ogromni ekran više ne izgleda tak bajno.

 

 

Pa ne znam što si ti gledao ali PS3 na projektoru dijagionale oko 5m izgleda sjajno dok recimo xbox na istom prikazu izgleda katastrofa ...

Nogomet na tako velikoj dijagonali je pravi gušt igrati.  Sjajan osjećaj ...

16 godina
offline
Re: Sonyjevi interni dokumenti postali javni
Tema je ručna konzola a ne PS3.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice