Sonyjevo iskupljenje

poruka: 122
|
čitano: 11.703
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sonyjevo iskupljenje".
13 godina
offline
Sonyjevo iskupljenje

ovo je stvarno lose, ali nadam se da nisu ukrali podatke o kreditnim karticama. dobro da nisam upisao broj kreditne kartice u profil.

http://www.youtube.com/beleudovice
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje

mogu dat novi Uncharted dabe :D(naravno kad izade mislim)

Marilyn Manson
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2011 20:36 (R4zOR229).
13 godina
protjeran
offline
Sonyjevo iskupljenje

Po meni su sad hakeri totalno izgubili svaki autoritet i simpatije koje su imali za tzv. borbu za open source itd...

Sony tu nije ništa kriv jel svi dobro znamo da se sve može probiti samo je pitanj znanja i truda

You, me, or nobody is gonna hit as hard as life!
Moj PC  
2 27 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Sonyjevo iskupljenje

 ...Sony još uvijek ne zna jesu li informacije o kreditnim karticama ukradene... - da nije tuzno bilo bi smijesno

 

 

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Moj PC  
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje

a jel?to ti osobno znas ko je to napravio pa mozes kriviti il?ali sony niti osiguranje nije bilo na nivou zato ja imam sve fakano na PSN-u :D

Marilyn Manson
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje
dado8 kaže...

 

 ...Sony još uvijek ne zna jesu li informacije o kreditnim karticama ukradene... - da nije tuzno bilo bi smijesno

 

 

 

naravno da znaju, no ne znaju kako to prezentirati javnosti...

14 godina
neaktivan
offline
Sonyjevo iskupljenje

Meni nije jasno zakaj se nije moglo kupovati preko pay pala ko na stimu???

 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Sonyjevo iskupljenje

kolko sam čuo da je sony angažirao vanjski firmu da riješi slučaj

izgleda da je situacija još gora nego sta mi mislimo, a mislimo da je gora nego sta su nam rekli

 

You, me, or nobody is gonna hit as hard as life!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje
kach kaže...

Meni nije jasno zakaj se nije moglo kupovati preko pay pala ko na stimu???

 zato jer psn nije ni blizu stimu

14 godina
neaktivan
offline
Sonyjevo iskupljenje

Dao bog da propali onda zbog tog,onak kupnja preko pay pala nemre bit sigurnija,nije mi jasno da si je jedna tako velika firma mogla to dopustiti.Meni osobno prvu stvar koju sam gledao kod steama dali ima mogucnost kupovanja preko pay pala,da to nije imao nebi se nikad tamo registrirao...

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje
R4zOR229 kaže...

mogu dat novi Uncharted dabe :D(naravno kad izade mislim)

u naboljem slucaju past ce onaj plus paket, sto je za mozebitna sranja i dosad izgubljenu uslugu nikakva kompenzacija.

 

roseman kaže...

Po meni su sad hakeri totalno izgubili svaki autoritet i simpatije koje su imali za tzv. borbu za open source itd...

Sony tu nije ništa kriv jel svi dobro znamo da se sve može probiti samo je pitanj znanja i truda

zzz... da Sony sere sarene leptirice a ne smrdljive blokete kao i ostali... nije da branim "hackere" al cinjenica je da si ti samo jos jedan izmuvani fah idiot popularno zvani fanboy koji se divi megakorporaciji kojoj je jedini smisao i svrha postojanja okretanje $$$.

 

neda mi se po stoti put ovdje na forumu natezat i objasnjavat u cemu je stvar al poanta je da je Sony zasro i to svjetski a stoji i cinjenica da ljudi od pamtivijeka puse svakojake gluposti - AMEN .

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje
roseman kaže...

kolko sam čuo da je sony angažirao vanjski firmu da riješi slučaj

izgleda da je situacija još gora nego sta mi mislimo, a mislimo da je gora nego sta su nam rekli

 

Mislim da ni oni sami jos ne znaju...

Time is what happens between mistakes
14 godina
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje

zato ja na amazonu imam kreditnu karticu koliko uplatim toliko imam i da me okradu mogu maksimalno za 20 kn,pamet u glavu sa kupnjom preko interneta

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
protjeran
offline
Sonyjevo iskupljenje

Zna Sony tocno sto mi ocekujemo od njih i tocno znaju kako se iskupiti, ali to oni nece htijeti.

 

jendostavno je: obustavite sve pravne radnje kontra onih koji su probili vasu konzolu.

sluzbeno izdajte otkljucani firmware koji omogucuje pokretanje homebrew softwarea, kako bi napokon netko napisao noi louncher po uzoru na najbolji nad najboljima: XBMC....

 

i obecajte kako ce buduce konzole takodjer biti otkljucane....

 

 

a zastitu igra prepustite samim proizvodjacima igra....

 

i svi ce da budu happy i svi ce da vole PS i svi ce da preporucuju PS kolegama, ovako samo engativna reklama.... koja vam ne godi, nikako....

Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sonyjevo iskupljenje

Nisam nikada, a i necu ostavljati broj kreditne na netu.Cak i za paypal ne koristim svoj Amex, nego imam debitnu samo za to.Mozda sam paranoican, ali barem mirno spavam.

I'll see you on the dark side of the moon
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2011 21:31 (no tengo dinero).
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sonyjevo iskupljenje

Zašto da obustave procese protiv štetočina i idiota?

Moj PC  
3 4 hvala 0
16 godina
offline
Sonyjevo iskupljenje

Ne znaš tko je gluplji - idioti iz Sonya koji nisu u stanju provesti kvalitetnu zaštitu podataka vlastitih korisnika ili idioti od korisnika koji opravdavaju Sony u tako loše odrađenom poslu.

Gledam te!
 
9 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sonyjevo iskupljenje

Sad su već u povećim govancima, a kraj se niti ne nazire.

 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje
Veliki Brat kaže...

Ne znaš tko je gluplji - idioti iz Sonya koji nisu u stanju provesti kvalitetnu zaštitu podataka vlastitih korisnika ili idioti od korisnika koji opravdavaju Sony u tako loše odrađenom poslu.

Oprostite na duplom postu ali ..

Kakvu god zaštitu narpavili ona se može probiti . U povijeti su i veće kompanije padale pred kompjuterskim hakerima.

Sve ovisi na koga se okome.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
13 godina
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje
TranceMight kaže...

Zna Sony tocno sto mi ocekujemo od njih i tocno znaju kako se iskupiti, ali to oni nece htijeti.

 

jendostavno je: obustavite sve pravne radnje kontra onih koji su probili vasu konzolu.

sluzbeno izdajte otkljucani firmware koji omogucuje pokretanje homebrew softwarea, kako bi napokon netko napisao noi louncher po uzoru na najbolji nad najboljima: XBMC....

 

i obecajte kako ce buduce konzole takodjer biti otkljucane....

 

 

a zastitu igra prepustite samim proizvodjacima igra....

 

i svi ce da budu happy i svi ce da vole PS i svi ce da preporucuju PS kolegama, ovako samo engativna reklama.... koja vam ne godi, nikako....

Šališ se? Zašto bi se to zahtjevalo od playstationa? Zašto bi se to zahtjevalo od bilo koje konzole? I zašto se onda to ne zahtjeva od svih konzola? Što to onda čini konzolu konzolom? Zašto nije dovoljan htpc za takve primjene? Zašto ako to želiš uopće razmišljati o ps-u? Kad si kod xbmc-a zašto onda to ne zahtjevati od svih proizvođaća media playera (mede8er, tvix, wdtv...)? Zašto to onda ne zahtjevati i od proizvođaća televizora? Mislim nek sve bude otvoreno i nek se na sve da instalirati sve da mali hakeri budu zadovoljni. I još nešto, kad ste tolko protiv korporacija, što radite na bugovom forumu? Zašto vas zanima tehnologija? Tu su sve odreda korporacije? Zašto čovjek ne bi branio korporaciju ako su mu njezini proizvodi uljepšali ili pojednostavili život i zadovoljan je njenim proizvodima? Tako svijet funkcionira, cilj je ponuditi dobru uslugu ili proizvod kako bi privukao kupce i dobio novce. Što je sad tu tolko problematično što sony zanima zarađivanje novca?

Stvarno ne vidim logiku. Isto kak je televizor primarno namjenjen gledanju a sve dodatne usluge poput widgeta, playera i sl. su samo bonus isto tako su konzole namjenjene primarno igranju i sve ostalo je samo bonus.

S jedne strane imaš likove koji viču pc4ever, smrt konzolama, s druge strane imaš likove koji bi konzole htjeli pretvoriti u pc-e. Fenomenalno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2011 22:02 (Chronosus).
16 godina
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje
WItcher kaže...
Kakvu god zaštitu narpavili ona se može probiti . U povijeti su i veće kompanije padale pred kompjuterskim hakerima.

Sve ovisi na koga se okome.

Ne i u ovom slučaju, ovdje je Sony stvarno loše odradio posao.

Gledam te!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje
WItcher kaže...
Veliki Brat kaže...

Ne znaš tko je gluplji - idioti iz Sonya koji nisu u stanju provesti kvalitetnu zaštitu podataka vlastitih korisnika ili idioti od korisnika koji opravdavaju Sony u tako loše odrađenom poslu.

Oprostite na duplom postu ali ..

Kakvu god zaštitu narpavili ona se može probiti . U povijeti su i veće kompanije padale pred kompjuterskim hakerima.

Sve ovisi na koga se okome.

Zaštita je bila na relaciji Korisnik-PS3, ne PS3-PSN.I tu je njihova najveća greška.Da su uzeli u obzir mogućnost da PS3 može biti hakiran, ovo se ne bi dogodilo.Osvetila im se bahatost.

15 godina
online
Sonyjevo iskupljenje

sada bi svi registrirani korisnici PSN-a trebali tužiti sony zbog nemarnog čuvcanja podataka i definitivno bi pobijedili

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje
Chronosus kaže...
TranceMight kaže...

Zna Sony tocno sto mi ocekujemo od njih i tocno znaju kako se iskupiti, ali to oni nece htijeti.

 

jendostavno je: obustavite sve pravne radnje kontra onih koji su probili vasu konzolu.

sluzbeno izdajte otkljucani firmware koji omogucuje pokretanje homebrew softwarea, kako bi napokon netko napisao noi louncher po uzoru na najbolji nad najboljima: XBMC....

 

i obecajte kako ce buduce konzole takodjer biti otkljucane....

 

 

a zastitu igra prepustite samim proizvodjacima igra....

 

i svi ce da budu happy i svi ce da vole PS i svi ce da preporucuju PS kolegama, ovako samo engativna reklama.... koja vam ne godi, nikako....

Šališ se? Zašto bi se to zahtjevalo od playstationa? Zašto bi se to zahtjevalo od bilo koje konzole? I zašto se onda to ne zahtjeva od svih konzola? Što to onda čini konzolu konzolom? Zašto nije dovoljan htpc za takve primjene? Zašto ako to želiš uopće razmišljati o ps-u? Kad si kod xbmc-a zašto onda to ne zahtjevati od svih proizvođaća media playera (mede8er, tvix, wdtv...)? Zašto to onda ne zahtjevati i od proizvođaća televizora? Mislim nek sve bude otvoreno i nek se na sve da instalirati sve da mali hakeri budu zadovoljni. I još nešto, kad ste tolko protiv korporacija, što radite na bugovom forumu? Zašto vas zanima tehnologija? Tu su sve odreda korporacije? Zašto čovjek ne bi branio korporaciju ako su mu njezini proizvodi uljepšali ili pojednostavili život i zadovoljan je njenim proizvodima? Tako svijet funkcionira, cilj je ponuditi dobru uslugu ili proizvod kako bi privukao kupce i dobio novce. Što je sad tu tolko problematično što sony zanima zarađivanje novca?

Stvarno ne vidim logiku. Isto kak je televizor primarno namjenjen gledanju a sve dodatne usluge poput widgeta, playera i sl. su samo bonus isto tako su konzole namjenjene primarno igranju i sve ostalo je samo bonus.

S jedne strane imaš likove koji viču pc4ever, smrt konzolama, s druge strane imaš likove koji bi konzole htjeli pretvoriti u pc-e. Fenomenalno.

ti si fulo bit konzola to nije da to zakljucani pc nego da se na njima mogu igrati stalno igre bez promjene hardvera znaci svi imaju isti hardver i mogu igrati ociti ne shacas bas razliku i zasto je nebi iz neceg izvuko max sto mi to nudi?i nemoj me sad molim te krivo shvatit i reci da podrzavam ljude koji su ukrali podatke,jer ih ne podrzavam ali isto tako mi ne svida sonyeva zastita koja je opet preslaba,dok ljude koji su otvorili ps3 da ja na njoj sad npr mogu gledat 1080p HD filmic u potpunosti podrzavam

Marilyn Manson
15 godina
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje
R4zOR229 kaže...
Chronosus kaže...

ti si fulo bit konzola to nije da to zakljucani pc nego da se na njima mogu igrati stalno igre bez promjene hardvera znaci svi imaju isti hardver i mogu igrati ociti ne shacas bas razliku i zasto je nebi iz neceg izvuko max sto mi to nudi?i nemoj me sad molim te krivo shvatit i reci da podrzavam ljude koji su ukrali podatke,jer ih ne podrzavam ali isto tako mi ne svida sonyeva zastita koja je opet preslaba,dok ljude koji su otvorili ps3 da ja na njoj sad npr mogu gledat 1080p HD filmic u potpunosti podrzavam

@R4OR229

 I slažem se i ne slažem s tobom,prvo xmbc je nelegalan i na xbox-u,nije da ga Microsoft distribuira,ali slažem se da je Sony ponajviše pogriješio zbog zatvorenosti Ps3 konzole.Ja kad sam si kupio onaj prvi model od 60Gb za masne pare dobio sam za u to vrijeme navodnu zvijer koja je samo mogla mjaukati u najboljem slučaju,prosječne igre i dosadu.Sony je to naknadno ispravio donekle ali u tome nije poanta,jer su trebali odmah pokazati a ne čekati 3-4 godine da se vidi što konzola može.

I da,Sony je četiri godine odolijevao napadima hakera,ne bih to nazvao slabom zaštitom,ali su ga onda zasrali do grla,mene osobno najviše brine krađa broja kartice,fućka mi se za osobne podatke.

I da,što se tiče online-a,mislim da je tu Psn puno bolji od Steama,meni je barem bio,osobno mišljenje.

 

You are what you believe yourself to be
14 godina
neaktivan
offline
Sonyjevo iskupljenje

Da nije dirao firmware, i da je dozvolio instalaciju linuxa ovo se nebi dogodilo!

 

Mogu biti siguran da ovo nisu učinili oni što hakirali firmware da bi omogućili instalaciju linuxa, nego su ovo učinili posve drugi ljudi!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje
R4zOR229 kaže...
Chronosus kaže...
TranceMight kaže...

Zna Sony tocno sto mi ocekujemo od njih i tocno znaju kako se iskupiti, ali to oni nece htijeti.

 

jendostavno je: obustavite sve pravne radnje kontra onih koji su probili vasu konzolu.

sluzbeno izdajte otkljucani firmware koji omogucuje pokretanje homebrew softwarea, kako bi napokon netko napisao noi louncher po uzoru na najbolji nad najboljima: XBMC....

 

i obecajte kako ce buduce konzole takodjer biti otkljucane....

 

 

a zastitu igra prepustite samim proizvodjacima igra....

 

i svi ce da budu happy i svi ce da vole PS i svi ce da preporucuju PS kolegama, ovako samo engativna reklama.... koja vam ne godi, nikako....

Šališ se? Zašto bi se to zahtjevalo od playstationa? Zašto bi se to zahtjevalo od bilo koje konzole? I zašto se onda to ne zahtjeva od svih konzola? Što to onda čini konzolu konzolom? Zašto nije dovoljan htpc za takve primjene? Zašto ako to želiš uopće razmišljati o ps-u? Kad si kod xbmc-a zašto onda to ne zahtjevati od svih proizvođaća media playera (mede8er, tvix, wdtv...)? Zašto to onda ne zahtjevati i od proizvođaća televizora? Mislim nek sve bude otvoreno i nek se na sve da instalirati sve da mali hakeri budu zadovoljni. I još nešto, kad ste tolko protiv korporacija, što radite na bugovom forumu? Zašto vas zanima tehnologija? Tu su sve odreda korporacije? Zašto čovjek ne bi branio korporaciju ako su mu njezini proizvodi uljepšali ili pojednostavili život i zadovoljan je njenim proizvodima? Tako svijet funkcionira, cilj je ponuditi dobru uslugu ili proizvod kako bi privukao kupce i dobio novce. Što je sad tu tolko problematično što sony zanima zarađivanje novca?

Stvarno ne vidim logiku. Isto kak je televizor primarno namjenjen gledanju a sve dodatne usluge poput widgeta, playera i sl. su samo bonus isto tako su konzole namjenjene primarno igranju i sve ostalo je samo bonus.

S jedne strane imaš likove koji viču pc4ever, smrt konzolama, s druge strane imaš likove koji bi konzole htjeli pretvoriti u pc-e. Fenomenalno.

ti si fulo bit konzola to nije da to zakljucani pc nego da se na njima mogu igrati stalno igre bez promjene hardvera znaci svi imaju isti hardver i mogu igrati ociti ne shacas bas razliku i zasto je nebi iz neceg izvuko max sto mi to nudi?i nemoj me sad molim te krivo shvatit i reci da podrzavam ljude koji su ukrali podatke,jer ih ne podrzavam ali isto tako mi ne svida sonyeva zastita koja je opet preslaba,dok ljude koji su otvorili ps3 da ja na njoj sad npr mogu gledat 1080p HD filmic u potpunosti podrzavam

1080p filmiće možeš gledati oduvijek na ps3.

Ti si kupio konzolu. Nisi kupio prazan hardware nego si kupio hardware, te software koji je dizajniran upravo za njega. Uloga tog software-a je da pojednostavni sve operacije koje korisniku trebaju - dakle gledanje filmova, slušanje mjuze, gledanje slika, pretraživanje interneta, kupovanje i skidanje igara i naravno igranje. To pokriva apsolutno sve potrebe koje bi korisnik konzole trebao imati i pokriva ih nativno, u jednostavnom, atraktivnom i kontroleru prilagođenom sučelju. Ako ti se nešto od toga ne sviđa - ne kupuješ konzolu. Its that simple. Konzole su oduvijek bile prilagođene ljudima koji žele jednostavnost. Ista stvar kad kupiš iphone ili ipad - želiš android gore? Fat chance, gore je ios koji im je prilagođen i možeš dubit na glavi al ga nećeš dobit gore. Kupio si iphone kojeg ne čini samo hardware nego i software. I što sad? idemo rušit apple? Ako vas ne zadovoljavaju mogućnosti konzole, ostavite je na miru onima kojima je namjenjena i okrenite se nečemu što vas zadovoljava. End of story.

15 godina
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje

nemogu se gledat MKV filmici i kad si vec zapeo reci mi sta je s onim ljudima koji su kupili ps3 na koji se mogu instlirati linux i sony im je onda to zabranio znaci za njih to ne vrjedi nego samo za korisnike?

Marilyn Manson
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje
kach kaže...

Dao bog da propali onda zbog tog,onak kupnja preko pay pala nemre bit sigurnija,nije mi jasno da si je jedna tako velika firma mogla to dopustiti.Meni osobno prvu stvar koju sam gledao kod steama dali ima mogucnost kupovanja preko pay pala,da to nije imao nebi se nikad tamo registrirao...

Pa nitko te ne tjera da se registriraš na PSN kao ni na Steam...

dado8 kaže...
zzz... da Sony sere sarene leptirice a ne smrdljive blokete kao i ostali... nije da branim "hackere" al cinjenica je da si ti samo jos jedan izmuvani fah idiot popularno zvani fanboy koji se divi megakorporaciji kojoj je jedini smisao i svrha postojanja okretanje $$$.

 

neda mi se po stoti put ovdje na forumu natezat i objasnjavat u cemu je stvar al poanta je da je Sony zasro i to svjetski a stoji i cinjenica da ljudi od pamtivijeka puse svakojake gluposti - AMEN .

A po čemu se tu razlikuje od drugih korporacija? Druge korporacije tipa Apple sigurno to sve rade za dobrobit čovječanstva. {#}

Veliki Brat kaže...

Ne znaš tko je gluplji - idioti iz Sonya koji nisu u stanju provesti kvalitetnu zaštitu podataka vlastitih korisnika ili idioti od korisnika koji opravdavaju Sony u tako loše odrađenom poslu.

Zaboravljaš treću skupinu idiota, ona koja komentira ostale dvije. Što im ti ne odeš pokazat kako se radi zaštita? Prema tome su i NASA i Pentagon idioti jer se u njih može provalit bez obzira na sve moguće i nemoguće zaštite. Nema zaštite koja se ne može probiti.

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica
13 godina
offline
Re: Sonyjevo iskupljenje

Yep, ne mogu. Za pretpostaviti je da je tome tako da se ipak malo doskoči piratizaciji pošto je matroska prilično moćan container. Fair enough, mede8er i još neki media playeri na realtek chipsetu ne podržavaju hd standarde zvuka iako su sposobni to progutati. Što se tiče linuxa, to je gadna sony-eva greška što su išli to micati jer im je to i dovelo sve ovo. Pretpostavljam da su imali neki dobar razlog kad im je jednostavnije bilo maknut to umjesto ostaviti sve kak je - no greška definitivno je. Pretpostavljam da to ne bi radili da je to bila tako široko korištena opcija, no očito su time stali na žulj nekima i eto ti ga.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice