Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mržnju zaključana tema

poruka: 75
|
čitano: 7.930
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mržnju".
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mr

ima vise veze neg topson

9 godina
protjeran
offline
Re: Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mr
Mayo kaže...
chutac kaže...

To da su pjesme bile poticaj sasvim razumijem i to je pozitivno. Ali ono što nije pozitivno je što se iz toga izrodilo jako puno "ustaša" i ljudi punih mržnje.
Smatram da nikada ništa ne treba zaboraviti, ali ipak mislim da 20 godina poslije se ne treba voditi samo time. Ali to otežavaju i "njihovi" i naši državnici.

 

To je jako kompleksno i ja, koji nisam proživio(srećom), nemam baš što prodavati pamet, ali mislim da je najveći problem u generaliziranju. Tonsonove pjesme su trebale biti zakopane kad je sve završilo(ne samo njegove nego i pjesme svih "Tonsona"), jer ovako samo pobuđuju mržnju, što nikako nije dobro. Koliko je samo klinaca koji mrze "četnike", a u životu ekavicu nisu čuli, a sa Srbijom nikakve veze imali. Ali to je, kao što sam rekao, jako kompleksno, nije glazba jedini razlog. Pomaže u tome, ali nije jedini.


 

Ti očito mrziš nas "ustaše." Vidi se tko ima problema sa "anger managementom." Manje čitanja index.hr, portala novosti i jutarnjeg.

 Ako itko mrzi i ima manjak argumenta to si ti. Ne znam sto se pravis i prenemazes. Reci da si ustasa, da mrzis sve koji nisu i nastavi sa zivotom. Ako nista drugo, barem ces pokazati da imas kicmu bez obzira sto si u krivu. Ovo zvuci kao dnevnik neke lignje. I manje citanje portala ne bi skodilo.

16 godina
protjeran
offline
Re: Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mr
Magnolia_fan kaže...

 Ako itko mrzi i ima manjak argumenta to si ti. Ne znam sto se pravis i prenemazes. Reci da si ustasa, da mrzis sve koji nisu i nastavi sa zivotom. Ako nista drugo, barem ces pokazati da imas kicmu bez obzira sto si u krivu. Ovo zvuci kao dnevnik neke lignje. I manje citanje portala ne bi skodilo.

 

Vaš "argument" je da je MPT ustaša i da svi koji idu na njegove koncerte su a priori ustaše. To je konstantni proces demoralizacije koji vam  baš i ne ide od ruke iz razloga što sam i ja nekada davno (6-7 godina) bio na samom političkom centru. Uživajte u popari. BTW, ovo sa lignjom, loše trolanje... možeš ti bolje.

 

BTW, evo baš čitam jadikovke o tome kako su "Libertarijanci koji govore naški" postali teški fašisti...

 

http://liberal.hr/clanak.php?id=940

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.8.2017 12:12 (Mayo).
6 godina
protjeran
offline
Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mržnju

Nitko tu ne može promijeniti ničije stavove.

Sve je bez veze.

ENDE

Da, JA lično i osobno !
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mržnju

Zabrana samo može potisnuti tu mržnju, koja će se potom transformirati u nešto drugo, pa će posljedica biti da više nitko neće znati gdje se ta mržnja sakrila, mislit ćete da više ne postoji, a onda će ona odjednom iznenada buknuti na nekom mjestu gdje ste se najmanje nadali, u nekoj političkoj formi s nekim drugim političkim znakovljem.

Dakle, zabrana “govora mržnje” zapravo nije ništa drugo nego sredstvo reafirmacije mržnje u nekom drugom obliku u kojem ta mržnja prije nije bila manifestirana. Puno je bolje omogućiti slobodu govora, što uključuje i govor mržnje: u tom slučaju barem znaš tko ti je neprijatelj i što misli. A ovako kao što je danas, kada je “govor mržnje” zabranjen, nemojte se čuditi ako otkrijete da među uglednim hrvatskim političarima postoje okorjeli, nasilni i beskrajno licemjerni komunisti i fašisti koji svoju mržnju skrivaju kao zmija noge – zato jer je “govor mržnje” zabranjen.

 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mr
Govor mržnje potiče i druge na mržnju i stvara privid da su mržnja i nasilje prihvatljivi. Hrvati i Srbi su gajili mržnju desetljećima nakon 2. Rata, ali zahvaljujući zabranama živilo se bez nasilja. Onog trenutka kada je krenuo govor mržnje rat je bio samo pitanje vremena. U Njemačkoj je isto krenulo prvo s govorom mržnje, pa se nastavilo s nasiljem, to je neki logičan slijed.

Prikrivena mržnja je također problem, ali ipak manji od otvorene.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
13 godina
offline
Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mržnju

Znači trebalo bi dopustiti ustašama da paradiraju po trgovima, veličaju Pavelića i viču ZDS? Mogli bi dati malo i neonacistima da im se priključe pa da oni paradiraju s kukastim križevima i viču protiv židova... Hej, mogli bi i ku klux klanovce pozvati pa da oni raspale po crncima, kad je bal nek je bal, do kraja, ne? Krasan primjer bi to bio djeci da dopustimo takvim stvorovima da paradiraju oko nas i šire mržnju

Neki zbilja imaju mozak samo za ukras.

Moj PC  
6 0 hvala 3
16 godina
protjeran
offline
Re: Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mr
vrinho kaže...

Znači trebalo bi dopustiti ustašama da paradiraju po trgovima, veličaju Pavelića i viču ZDS? Mogli bi dati malo i neonacistima da im se priključe pa da oni paradiraju s kukastim križevima i viču protiv židova... Hej, mogli bi i ku klux klanovce pozvati pa da oni raspale po crncima, kad je bal nek je bal, do kraja, ne? Krasan primjer bi to bio djeci da dopustimo takvim stvorovima da paradiraju oko nas i šire mržnju

Neki zbilja imaju mozak samo za ukras.

 

Komunisti paradiraju svako ljeto po Kumrovcu pa ih nitko ne karakterizira kao koljače i širitelje govora mržnje, a koliko su komunisti pobili ljudi?

 

hint:

 

https://www.hawaii.edu/powerkills/DBG.TAB1.2.GIF

 

Sve u svemu mnogi ovdje pokazuju koliko su zbilja licemjerni. Manite se romanticizma i malo napokon uđite u sferu realizma, bilo bi vam bolje po mentalno zdravlje i intelektualnu sposobnost.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.8.2017 10:51 (Mayo).
13 godina
offline
Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mržnju

Šačicu starih dedeka i babica iz Kumrovca koji još slave Tita si našao uspoređivati s onim gore i pričaš o licemjerju? I trebalo ti je skoro cijeli dan da nešto iskopaš i pokušaš opravdati svoje glupo i nelogično razmišljanje, ma bravo, daj si 5. 

Da, ako ne razmišljam ko ti odmah sam komunist? Evo, daj si još jedan 5 genijalče 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.8.2017 11:33 (vrinho).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mr

To je Staljin čistio državu od takvih kao što si ti da ju ne sramote.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
protjeran
offline
Re: Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mr
chutac kaže...

To je Staljin čistio državu od takvih kao što si ti da ju ne sramote.

 

Aha, ti si od onih "punch a nazi" tipova.... Jel to tračak govora mržnje u tvom komentaru?!

 

vrinho kaže...

Šačicu starih dedeka i babica iz Kumrovca koji još slave Tita si našao uspoređivati s onim gore i pričaš o licemjerju? I trebalo ti je skoro cijeli dan da nešto iskopaš i pokušaš opravdati svoje glupo i nelogično razmišljanje, ma bravo, daj si 5. 

Da, ako ne razmišljam ko ti odmah sam komunist? Evo, daj si još jedan 5 genijalče 

 

Ma da.. samo "dedice i bakice" su poklonci marksizma... a na 98% polazniika filozofskih fakulteta si očito zaboravio....

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.8.2017 12:16 (Mayo).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mr

Ja ne puncham nikoga, samo sam te podjebavao, ali nisi zagrizao kako sam očekivao.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
protjeran
offline
Re: Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mr
chutac kaže...

Ja ne puncham nikoga, samo sam te podjebavao, ali nisi zagrizao kako sam očekivao.

 

Mda... a zadnji put kad je tebe i mene Drago zablokirao.... zar nisi prijetio da ćeš mi lubanju polomiti?! Osim toga, ti nemaš pojma trolati, za to treba malo viši kvocijent inteligencije i iskustva.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mr

Da, jer si ubadao gdje ne bi trebao. Za trolanje ti treba nedostatak života van interneta.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
moderator
offline
Spotify u obračunu s glazbom koja potiče na mržnju

ot ključić

 
2 1 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice