Sprema se tužba protiv YouTubea

poruka: 20
|
čitano: 3.428
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sprema se tužba protiv YouTubea".
14 godina
neaktivan
offline
Sprema se tužba protiv YouTubea

Gamad pohlepna, da nema YouTube-a nebi imali nikakvu reputaciju, a ni zaradu. Pokusavaju od interneta napravit sefovanje sadrzaje iako se dobro zna da se to nemoze u potpunosti kontrolirat, bitno je da se sakcionira zavisno o drzavi oni koji krse prava osobno, a ne cijeli servis koji nemoze povatati ko laze ko ne. Da je to neznanje nebi nist rekao, a ovako se vidi da samo novac pokusavaju izvuci.

 
37 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sprema se tužba protiv YouTubea

Taj pharell bi trebao biti zahvalan youtubeu,ne znam dal sam ikad čuo nekoga da pusti takve pjesme u slobodno vrijeme,najčešće ga se sluša na radiju. A pjesme koje sam imao prilike čuti uopće nemaju nekog simsla niti imaju glazbenu vrijednost ili vrijednost u tekstu.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
26 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Sprema se tužba protiv YouTubea

A većina moderne pop glazbe nema nikakvu vrijednost niti smisao :)

Pro patria
14 godina
neaktivan
offline
Sprema se tužba protiv YouTubea

Upravo to što kažeš, DJ Nikola. Da nema Youtubea 99% tih "zvjezdica" bi bilo nezapaženo.

Sa druge strane razumijem i glazbenike. Plaćeno autorsko pravo za izvođenje je njihov kruh. U današenje vrijeme kada je stopa piratstva na najvećoj razini i njima je zarada pala. No diskografske kuće te sve ono što ih zastupa i štiti je samo podiglo cijene svojih usluga. Po meni Youtube ne bi trebao plaćati nikakva autorska prava, već isključivo zadnji korisnik. Neka Youtube bude baza potadataka, a svaki glazbenik koji želi zarađivati od svojih autorskih prava neka napravi Official page i onemogući slušanje/pregledavanje sadržaja sve dok mu kranji korisnik za to ne plati. Po meni je to skroz u redu. Voliš izvođaća?! Podupri ga plaćanjem ;)

Hoky
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Sprema se tužba protiv YouTubea

Oni se kače sa google-om... Ako se ovi zainate - više nitko nikad neće čuti za njih mater im pohlepnu!

Freak Show Inc.
 
21 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sprema se tužba protiv YouTubea

Ovo je dobar primjer koji pokazuje da tehnologija evoluira znatno brže od ljudi. Ljudi koji tuže yotube izgleda da žele pravne okvire iz 20. stoljeća ali im ne smeta popularnost koju im je donjela tehnologija 21.stoljeća.

 
25 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sprema se tužba protiv YouTubea

onda nek im youtube pobriše njihove filmiće

mamice su štrukle pekle. meni nikaj nisu rekle
Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sprema se tužba protiv YouTubea

Znači manje legalnog slušanja i više torenta.{#}

 
14 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sprema se tužba protiv YouTubea

Namirisali židovi pare.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Sprema se tužba protiv YouTubea

Ja da sam vlasnik youtube servisa odmah bi pobrisao sve sto oni zele a i svaki iduci video koji oni sami stave. Pohlepni "pjevaci" se valjaju u novcu i hoce jos. Sjecam se onih repera sto su izrezali maybach za spot, a ovdje se kao bune nemaju zarade. 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sprema se tužba protiv YouTubea

 Umjesto da oni plačaju YT ipak ih besplatno reklamira.

Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sprema se tužba protiv YouTubea

Po zakonima koje ameri imaju nitko tko postavlja parodije itd na youtube ne čini kazneno djelo .. Oni nemaju osnove uopće .. 

GL&HF
16 godina
online
Re: Sprema se tužba protiv YouTubea
Malarkey kaže...

A većina moderne pop glazbe nema nikakvu vrijednost niti smisao :)

To zapravo uopče i nije glazba,Izlanuo se nego recitacija ili vrludavo besmisleno žlaburenje uz neku manje više bezveznu glazbenu bas-udaranje podlogu.To bi išlo uz Pop pa onda Rap itd, kaj se tiče mjuze ja to uvjek zamišljam da je najbolje kad uopče nema nikakvih vokala.Eto jedan zgodan primjer u praksi, dakle ovo na prvom linku je najgledaniji Jubitu video(a di je tu smislena mjuza?), a ovo na drugom linku uopče ne treba niti komentirat to sigurno.{#}

 

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
12 godina
offline
Re: Sprema se tužba protiv YouTubea
rambox kaže...
Malarkey kaže...

A većina moderne pop glazbe nema nikakvu vrijednost niti smisao :)

To zapravo uopče i nije glazba,Izlanuo se nego recitacija ili vrludavo besmisleno žlaburenje uz neku manje više bezveznu glazbenu bas-udaranje podlogu.To bi išlo uz Pop pa onda Rap itd, kaj se tiče mjuze ja to uvjek zamišljam da je najbolje kad uopče nema nikakvih vokala.Eto jedan zgodan primjer u praksi, dakle ovo na prvom linku je najgledaniji Jubitu video(a di je tu smislena mjuza?), a ovo na drugom linku uopče ne treba niti komentirat to sigurno.{#}

 

 

ajde ne laprdaj

12 godina
neaktivan
offline
Sprema se tužba protiv YouTubea

ako ovako nastave pedros i what.cd ce postati jako popularni

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Sprema se tužba protiv YouTubea

Meni se kosa na glavi diže od onog njegovog laprdanja nazvanog "Happy Song"... Uostalom da nije bilo youtubea, za njega nitko ne bi ni čuo ni znao...sve njihovo uklonit sa youtubea i doživotno im zabranit bilo kakvu aktivnost na tom servisu... Ionako u tom svemu ne sudijeluje nitko bitan, kada je taj mamlaz njihova "najveca zvijezda"...

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sprema se tužba protiv YouTubea
vigor_hr kaže...

onda nek im youtube pobriše njihove filmiće

Pa to i traze, uklanjanje video zapisa. Samo sto youtube to ocito nece jer i njima to donosi prilicnu zaradu na reklamiranju. Svaki pregled, neovisno o sadrzaju donosi youtubu/googlu lovu.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
16 godina
neaktivan
offline
Sprema se tužba protiv YouTubea

Revenge by seeding {#}

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sprema se tužba protiv YouTubea

Interesantno ,ali kako bi to bilo u stvarnosti.Imali youtube tu opciju,ili je to samo ideja koju bi trebalo realizirati

 

14 godina
offline
Re: Sprema se tužba protiv YouTubea
SupremeCommander kaže...
vigor_hr kaže...

onda nek im youtube pobriše njihove filmiće

Pa to i traze, uklanjanje video zapisa. Samo sto youtube to ocito nece jer i njima to donosi prilicnu zaradu na reklamiranju. Svaki pregled, neovisno o sadrzaju donosi youtubu/googlu lovu.

 

Ne ,oni traze uklanjanje njihovih pjesama na tudim acc.-ima ... Bas kao sto vigor_hr kaze pobrisao bi i njihove filmiće pa nek si misle 

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice