STEMI s Hexapod robotom odnio pobjedu na Idea Knoc

poruka: 12
|
čitano: 1.326
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "STEMI s Hexapod robotom odnio pobjedu na Idea Knoc".
10 godina
offline
STEMI s Hexapod robotom odnio pobjedu na Idea Knoc

Čestitike šampionima!

Navijamo sam za njih da pobjede, te sam vjerovao da bu oni na kraju slavili.

Nisam, nažalost mogao biti tamo, al' nadam se da bu nekakav video išao na BUG DVD-u.

 

Nadam se da će pauk iz našeg sokaka, postati poznati i popularniji, od Spider-Mana.

Bravo, dečki!

Bravo Bug-u na organizaciji ovakog nečega.

 

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: STEMI s Hexapod robotom odnio pobjedu na Idea

Bravo momci!

;quot;Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu ;quot; Oly_E3
8 godina
odjavljen
offline
STEMI s Hexapod robotom odnio pobjedu na Idea Knoc

Čestitke ekipi. 

 

Imao ih prilike upoznati i moram reći da je ovo stvarno zasluženo. Projekt je odličan, samo naprijed!

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
STEMI s Hexapod robotom odnio pobjedu na Idea Knoc

Čestitke svima, lijepo je vidjeti da je hardver zasjeo na prva četiri (tj. tri) mjesta

http://www.diykits.eu/shophr
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: STEMI s Hexapod robotom odnio pobjedu na Idea

Cetiri decka dobila dvije karte, ides kako ste se isprsili. Ono wtf!

 

Cestitam na pobjedi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 7:17 (NEW_MAN).
13 godina
offline
Re: STEMI s Hexapod robotom odnio pobjedu na Idea
NEW_MAN kaže...

Cetiri decka dobila dvije karte, ides kako ste se isprsili. Ono wtf!

 

Cestitam na pobjedi.

 Pa slobodno im ti kupi još dvije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: STEMI s Hexapod robotom odnio pobjedu na Idea
Hexfire kaže...
NEW_MAN kaže...

Cetiri decka dobila dvije karte, ides kako ste se isprsili. Ono wtf!

 

Cestitam na pobjedi.

 Pa slobodno im ti kupi još dvije.

 Pa slobodno im ti kupis sest da si uzmu cure sa sobom. Nisi nist gluplje mogel napisat?

Poserem se na sponzore koji nisu u stanju sponzorirat cijeli tim ljudi. Pretpostavljam da se za to znalo prije i da su decki u naprijed dogovorili ko ide ili ne ide ili se budu zmetali za dvije karte.

Kak god ispada jadno od jednog telekoma, visoke skole, najveceg proizvodaca na svijetu i pivnice.

Mozete sad srat i pametovat kak se moglo prijavit desetero ljudi u timu pa bi morali kupovat deset karata, ali u to necu ulazit.

 

Cinjenica je da ti vrli sponzori imaju love na bacanje i problem je kupit cetiri karte.

 

EDIT:

Ako mi danas na lotu kapne 130 milijuna eura onda im budem kupil 8 karata business class ili bolje da mogu s curama ili frendovima na izlet.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 7:35 (NEW_MAN).
13 godina
offline
Re: STEMI s Hexapod robotom odnio pobjedu na Idea
NEW_MAN kaže...

 Pa slobodno im ti kupis sest da si uzmu cure sa sobom. Nisi nist gluplje mogel napisat?

 

 Pa ustvari ne, jer je tvoj komentar toliko glup, nepotreban i naumjestan, da se drugačije ni ne može reagirati.

 

Zanimljivo je kako se i na ovakve vijesti koje su samo pozitivne, nađe jedan pametan koji će to izvrnuti i pokušati iz toga napraviti nešto loše. Ako se unaprijed zna nagrada gdje je točno problem? Natjecanje se održava već treću godinu i ako je nekome presudno to što ne može cijeli tim ići besplatno u Las Vegas onda neka se ne prijavljuju uopće. Mislim da bi većina timova bila spremna sama platiti put i smještaj samo kako bi imali šansu prezentirati se tamo.

 

Ne da mi se sad konkretno ulaziti u financije, ali po nekoj logici ako poklanjaš 2, 5, 10 karti više onda moraš osigurati i toliko više hotelskog smještaja i pretpostavljam mjesta za štandom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 8:09 (Hexfire).
16 godina
moderator
offline
Re: STEMI s Hexapod robotom odnio pobjedu na Idea
NEW_MAN kaže...

Poserem se na sponzore koji nisu u stanju sponzorirat cijeli tim ljudi. Pretpostavljam da se za to znalo prije i da su decki u naprijed dogovorili ko ide ili ne ide ili se budu zmetali za dvije karte.

Kak god ispada jadno od jednog telekoma, visoke skole, najveceg proizvodaca na svijetu i pivnice.

Mozete sad srat i pametovat kak se moglo prijavit desetero ljudi u timu pa bi morali kupovat deset karata, ali u to necu ulazit.

 

Cinjenica je da ti vrli sponzori imaju love na bacanje i problem je kupit cetiri karte.

 

EDIT:

Ako mi danas na lotu kapne 130 milijuna eura onda im budem kupil 8 karata business class ili bolje da mogu s curama ili frendovima na izlet.

 Prvo, radi se o natječaju s unaprijed precizno definiranom nagradom: put za dvoje u Las Vegas da budu izlagači na CES-u. Da se pobjedničkom timu ne sviđa nagrada, siguran sam da se ne bi ni prijavili na natječaj. Drugo, nagrada je definirana tako jer je većina startupa ionako spremna poslati maksimalno dvojicu na CES - tamo ide ekipa koja se bavi business developmentom i salesom, ne idu developeri, kakvih je u startupima najviše jer tamo nemaju što tražiti. Ovo nije nagradni izlet namijenjen opuštanju i pijankama u Vegasu nego nagradno poslovno putovanje namijenjeno daljnjem razvoju poslovanja. Treće, ozbiljne tvrtke poput naših sponzora imaju precizno definirane budgete koje su spremni potrošiti na podržavanje ovakvih događaja i ulažu onoliko koliko je realno - ne plaćaju aviokarte proizvoljno, curama i frendovima. Tražiti ih da plate više karata zato jer pobjednički tim velik (ima ih, btw, desetak, a ne četiri) bi bilo isto kao da osvojiš Golfa na nekom nagradnom natječaju, pa kažeš - tvojim riječima - da se "posereš" na VW jer ti ne daju Tourana, a ti imaš troje djece. I tako dalje, da ne nabrajam više, samo ispadaš gluplji jer i sam sve to nisi pretpostavio...

 

drpetric
16 godina
neaktivan
offline
STEMI s Hexapod robotom odnio pobjedu na Idea Knoc

ST elevation myocardial infarction (STEMI), svakodnevnica u svijetu kardiologa. off topic - profesionalna deformacija

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
STEMI s Hexapod robotom odnio pobjedu na Idea Knoc

STEMI je genijalna stvarčica.

 

Nadam se da će u nekoj od slijedećih nagradnih igara BUG-a osvanuti kao glavna nagrada.

Stručnjak za odmaganje...
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: STEMI s Hexapod robotom odnio pobjedu na Idea
mario.L_hr kaže...

STEMI je genijalna stvarčica.

 

Nadam se da će u nekoj od slijedećih nagradnih igara BUG-a osvanuti kao glavna nagrada.

 To bi bilo odlično. :D

 

Možda da se stvarno par mjeseci izredaju nagrade od naših startupa?

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 13:41 (Slicer).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice