Stiže Backup za WhatsApp

poruka: 8
|
čitano: 1.741
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže Backup za WhatsApp".
15 godina
offline
Stiže Backup za WhatsApp

Bilo je i vrijeme... Dosta mi je kad god se spremam napraviti factory reset mbitela vršiti backup na SD karticu, pa poslije vraćati sa nje nakon reinstalla WhatsAppa i prije prvog pokretanja da prepozna backup i da ne treba opet aktivacijski kod čekati na SMS.

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stiže Backup za WhatsApp

"The new backup feature is rolling out over the next few months" - haha, nebi da rade roll out ne znam čega. Još da naprave cross-platform restore (iOS <> Andorid) i di bi im bio kraj ... Nisu mi ni WA ni Viber jasni po tom pitanju, da su tako retardirani po pitanju mijenjanja uređaja i prenosa chatova sa jednog uređaja na drugi ...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stiže Backup za WhatsApp

mogo bi to i viber napravit.. kod njih nema sanse restorat poruke

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Stiže Backup za WhatsApp

LOL koja glupost, imaju svi oni još puno toga za naučit od telegrama! Koji nažalost nije dovoljno popularan i prepoznat od strane korisnika...

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Stiže Backup za WhatsApp
nixass kaže...

mogo bi to i viber napravit.. kod njih nema sanse restorat poruke

 kako mislis nema sanse? ja sam samo kopirao file sa porukama sa stare xperie na galaxy s2 i sve radi. naravno, bez roota nista jer fajlu bez roota nije moguce pristupiti. isto sam napravio na whatsappu i isto sve radi

12 godina
offline
Stiže Backup za WhatsApp

A da ste napisali gdje se nalazi ta opcija? Imam verziju 2.12.304 pa uopce nema backup

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stiže Backup za WhatsApp
peace_of_cake kaže...
nixass kaže...

mogo bi to i viber napravit.. kod njih nema sanse restorat poruke

 kako mislis nema sanse? ja sam samo kopirao file sa porukama sa stare xperie na galaxy s2 i sve radi. naravno, bez roota nista jer fajlu bez roota nije moguce pristupiti. isto sam napravio na whatsappu i isto sve radi

 radio na xperii z prije par mjeseci.

lijepo sam restorao backup od vibera i na ulasku u aplikaciju me uvijek trazio da se ponovo registriram -> delete starih podataka

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Stiže Backup za WhatsApp

ja sam samo kopirao file viber_messages na sd karticu i kasnije ga samo vratio na novom mobitelu i to je to. nisam nista radio sa titanium backupom

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice