Stiže Nokia Superman

poruka: 6
|
čitano: 1.398
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže Nokia Superman".
16 godina
offline
Stiže Nokia Superman

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Moj PC  
2 2 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Stiže Nokia Superman

Dok oni to izbace, selfiji će biti tako prošlogodišnji

 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Stiže Nokia Superman

otkad je Nokia Žmukljošuftova, moja Asha prima skoro svaki sms, baterija traje dulje a zaslon veselije svijetli. čak su mi računi manji. da, bio je to izniman poslovni i zdravstveni potez Gatesove prćije. {#}

Moj PC  
5 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Nokia Superman
Ajar kaže...

otkad je Nokia Žmukljošuftova, moja Asha prima skoro svaki sms, baterija traje dulje a zaslon veselije svijetli. čak su mi računi manji. da, bio je to izniman poslovni i zdravstveni potez Gatesove prćije. {#}

Ajar,opet pišeš postove koje nitko ne razumije?

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
14 godina
neaktivan
offline
Stiže Nokia Superman

Normalno, sprema se revolucionarni mobitel koji će podignuti kvalitetu fotografija za klasu i jedino što s ezna je broj megapiksela

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Nokia Superman
crazy_luđak kaže...

Normalno, sprema se revolucionarni mobitel koji će podignuti kvalitetu fotografija za klasu i jedino što s ezna je broj megapiksela

 

5

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice