Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila tragi

poruka: 16
|
čitano: 2.394
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila tragi".
15 godina
offline
Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila tragi

Bocama, oni su amateri za Meksikance. Ovi oružje i sjekire u isti tren. 

Daj mi svoj mozak na dva sata i više nikad nećeš biti isti
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila t
Amateri...
www.njuz.net/policija-sprecila-zakazanu-tucu-izmedu-appleovaca-i-fanova-samsunga/
12 godina
offline
Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila tragi

Svašta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila tragi

Volite se fanboyevi!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila t
MdN kaže...
Amateri...
www.njuz.net/policija-sprecila-zakazanu-tucu-izmedu-appleovaca-i-fanova-samsunga/

 Omg ja ću se propucati

Jel to istina ili neka zahebancija, gledam datum u nadi da će pisati prvi april al ništa.

 

Cijeli članak:

 

"Kako Njuz saznaje od izvora u policiji, na parkingu se u 13 časova okupilo oko 50 Samsungovaca i 30 Appleovaca. Mnogi od njih su bili naoružani motkama, bokserima, ali i starim ‘Nokijama’ 3310, koje se u pomenutim huliganskim krugovima smatraju jednim od najubojitijih oružja.

- Kada smo stigli, začuli smo psovke i dobacivanja poput ‘Pi**o, kome si ti rek’o da ima slab procesor?’ i ‘Keva ti ima malu memoriju, majmune!’. Atmosfera je bila na granici inicidenta i može se reći da smo intervenisali u poslednjem trenutku – kaže policijski izvor za Njuz.

Tuču je, kako saznajemo, policiji prijavila frakcija Appleovaca koji poštuju iPhone 4, a u tuči je trebalo da učestvuju obožavaoci juče promovisanog iPhone 5. Ove dve frakcije unutar Appleovaca formirale su se još pre nekoliko meseci, kada su objavljeni prvi nezvanični podaci o novom modelu iPhonea, a karakteristično je da je reč o dve najsurovije huliganske grupe među domaćim štreberima.

Appleovci su izazvali Samsungovce na tuču na jednom internet forumu, gde se vodila žestoka rasprava o tome ko je kome ukrao patente. Rasprava, kako saznajemo, nije mogla biti rešena verbalno, pa je zakazana tuča.

Izgrednici su privedeni, a kako Njuz saznaje, osim pomenutog oružja, oduzeta su i tri svetleća mača. Uhapšeni će biti privedeni na saslušanje, posle čega će im biti određen pritvor kako ne bi uticali na svedoke.

Ovo inače nije prva zakazana tuča ovog tipa. Policija je, da podsetimo, pre nekoliko meseci uspela takođe da spreči još jednu tuču, koju su zakazali fanovi Windowsa i iOS-a, Apple operativnog sistema. Policija je tom prilikom oduzela preko 70 Huawei tableta i mobilnih telefona koji je trebalo da posluže izgrednicima kao oružje u tuči."

Nenad Milosavljević

15 godina
neaktivan
offline
Re: Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila t

Ne mogu vjerovati da nisi čuo za Njuz ... pogledaj ostale vijesti na siteu - mislim da će ti tada biti jasnije.

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
14 godina
offline
Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila tragi

 ova vijest je lazna da ne moze bit laznija. opcepoznata je cinjenica da je tipicni vlasnik iphone- a ljevicar koji pije bijelo vino i slusa adelle. cuj izboli jedan drugog pivskim bocama😒

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila t
A di su bili '91 ?
16 godina
offline
Re: Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila t
hrx kaže...

Ne mogu vjerovati da nisi čuo za Njuz ... pogledaj ostale vijesti na siteu - mislim da će ti tada biti jasnije.

Nisam čuo.

Sad sam bio na naslovnoj strani i sad mi je sve jasnije

Moja greška.

16 godina
offline
Re: Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila t
hrx kaže...

Ne mogu vjerovati da nisi čuo za Njuz ... pogledaj ostale vijesti na siteu - mislim da će ti tada biti jasnije.

Taj Srpski Njuz je okvirno ista priča ili koncepcija kao naš poznati News-bar

 

http://news-bar.rtl.hr/vijesti/hrvatska/inspekcija-kaznila-istaicu-nije-izdavala-raune-za-obavljanje-velike-nude

 

Ali kad pogledaš neke stvarne događaje, onda to u Hrvatskoj često puta ispadne još apsurdnije od nekog izmišljenog slučaja.

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/utrpao-ukradenu-humanitarnu-pomoc-u-mercedes-policija-ga-pustila-jer-to-nije-kazneno-djelo/749341.aspx

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2015 23:15 (rambox).
12 godina
neaktivan
offline
Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila tragi

pfffffffff, kakvi jadnici!

Dobro da se nisu pojavili Končarovi fanbojevi!

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila tragi

 

 

Sergeant Emil Foley - Where you from, boy?

 

Sid Worley - Oklahoma City, Oklahoma, sir.

 

Sergeant Emil Foley - Only two things come out of Oklahoma.

                - Steers and queers.

                - Which one are you, boy?

                - I don't see no horns.

                - You must be a queer.   

 

Sergeant Emil Foley Sergeant Emil Foley
You know I am born to lose, and gambling is for fools, But thats the way I like it baby, I do not wanna live for ever , And do not forget the joker!
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2015 4:15 (Kurosawa).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila tragi

napokon prava tehnološka/znanstvena vijest! ha! 

 

potpuno razumijem sirote neshvaćene te umno pojednostavljene amere. na me je susjed htio nasrnuti oštrim metalnim predmetom s drvenom drškom jer sam (jasno, subjektivno no s natruhama objektivnog motrišta) konstatirao kako je moje smeće u kanti ljepše od njegova. incident širih (pa i međunacionalnih: ja sam zagrepčanin, on s jugoistoka) razmjera spriječili su holdingovi kozmetičari, koji su suptilno obje kante ispraznili u isti kamion, ne uočivši jasnu distinkciju. 

 

tjedni raspored ultimate fightboy borbi:

 

27.4. - 3.5.: chrome vs. Blackberry

4.5. - 10.5.: tizen vs. ubuntu

11.5. - 17.5.: windows phone vs. win 10

stalno (predigra): symbian vs. ostali

 

itd. (šator OS vs. Ustav OS; desničar OS vs. ljevičar OS, palm pilot vs. IBM simon, bbb OS vs. torcida OS ...) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2015 6:18 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila tragi

kad je meni momak reko da je ps4 za djecu i da sam glup sto kupim godisnje 4 igrice i da je iphone hardverski jaci od mog laptopa umalo ga nisam probusio sa sipkom od rostilja,ugl trebali su se samo sa sakama pobiti i tad bi mu androidas zado jedan udarac da bi mu procesor crko

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2015 14:16 (hanteed).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila t

 hanteed kaže...

 "...kad je meni momak reko..."

 

 

ostavi ti tog momka  i pronađi sebi curu 

 

 

 

You know I am born to lose, and gambling is for fools, But thats the way I like it baby, I do not wanna live for ever , And do not forget the joker!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2015 2:50 (Kurosawa).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Svađa Apple i Samsung fanboya umalo završila t
Kurosawa kaže...

 hanteed kaže...

 "...kad je meni momak reko..."

 

 

ostavi ti tog momka  i pronađi sebi curu 

 

 

 

 hahhahahahah ma to mi kazemo kao momak ono lik ili covjek hehe  

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice