Tele2 Mix tarifa 95 "deblja" megabajte

poruka: 9
|
čitano: 2.570
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele2 Mix tarifa 95 "deblja" megabajte".
15 godina
offline
Tele2 Mix tarifa 95 "deblja" megabajte

da je tim telelopinama obračunska jedinica lajanja sekunda (kao u fiksnoj telefoniji) a ne minuta, ovakve navlakuše bi možda i imale smisla. a internetski promet ionak nema veze uz wi-fi. ergo, qqruz. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Tele2 Mix tarifa 95 "deblja" megabajte

Sjećam se ja vremena kad je pretplata bila jeftinija od bonova. Ne znam zašto bi itko sad išao na pretplatu

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 Mix tarifa 95 "deblja" megabajte
Ajar kaže...

da je tim telelopinama obračunska jedinica lajanja sekunda (kao u fiksnoj telefoniji) a ne minuta, ovakve navlakuše bi možda i imale smisla. a internetski promet ionak nema veze uz wi-fi. ergo, qqruz. 

 + uspostava poziva...

 

Cak i bonbon koji je u zadnje vrijeme poskupio (relativno), za 35kn ima 4GB, za jos 35kn 1000minuta unutar mreze, 1000 minuta van mreze, jos 35kn za 1000 sms-ova (a sve to mozete i  manje, ako se gledaju striktno paketi, u onbonu bi ovo doslo tocno 35 + 20 + 20kn). I vidi, obracunska sekunda, i nema uspostave. I bez tog sranja da moras 4 mjeseca cekat da ti ovi dignu na 4GB...

mojpismonosa
16 godina
offline
Re: Tele2 Mix tarifa 95 "deblja" megabajte
dejo6 kaže...

Sjećam se ja vremena kad je pretplata bila jeftinija od bonova. Ne znam zašto bi itko sad išao na pretplatu

 Upravo to, tele2 npr.; na bonove je za 49kn/mjesec 1000min/1000sms/1.5 (ja imam od promocije za 35kn 1000min/3Gb bez SMS-ova). Ovo za 95kn se može sakriti.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
14 godina
offline
Tele2 Mix tarifa 95 "deblja" megabajte

ja isto imam ovih tele2 3gb od protoivnog razdoblja jos od prosle godine, ali kvaliteta signala me ubija u zadnje vrijeme. Konstantno mi je 2g a dosta cesto i u roamingu. Ajde u ZG i kod mene doma je stalno 3gb ali gdje god da otputujem, nemogu na internet. Zato mi je i privlacno ovo od bonbona 3gb za 35 kn, ali vidim da je promotivno to, a definitvno ne zelim ovih 3gb izgubiti

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Tele2 Mix tarifa 95 "deblja" megabajte

Da ne pišem sve od stoljeća 7., već sam više puta bio korisnik Tele2 i to od prvog dana kad su došli u Hrvatsku. I svaki put su me iznova razočarali kvalitetom svoje mreže i nekim skrivenih trikovima. Tako je bilo i ovog ljeta, što u Zagrebu, što izvan njega, pa mi je drugi mobitel s karticom Tele2 bio više manje ugašen. Na sve strane su se reklamirali o pboljšanju mreže na Jadranu, a postovi na njihovoj Facebook stranici su govorili sasvim suprotno. U Zagrebu i izvan njega uvijek sam imao neke sitne megabite brzine (u Rijeci u svibnju je bila teška katastrofa 0,6 DL i 0,7 UL uz nekih 700+ ms pinga).

 

Na kraju sam odustao. Mreža im je loša i gotovo. Ne znam što to oni rade svih ovih mjeseci i tko je uopće vidio ma trećinu ili polovicu od reklamiranih 42 megabita u sekundi, ali ja nisam. I ne dam im više ni lipe.

 

Glavni mobitel mi je na bonbonu i nemam jedne riječi pritužbe na njih. Minuta na tisuće (kad se zbroje minute unutar i izvan mreže), 5GB prometa mjesečno i bok. Platim i koristim.

 

 
5 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Tele2 Mix tarifa 95 "deblja" megabajte

Da, i ja sam bio jednom na T2, međutim ima od toga već cca 5 godina, možda i više.

Ustvari točno kad su se na RI području odlučili "osamostalit" tj manknut se sa t-com odašiljača na svoje, tada su počeli problemi, i nakon bezbroj prijava su mi dali prekid ugovora bez naknade zbog neupotrebljivog signala na nekoliko okolnih lokacija, međutim tada su mi jedno 1000 puta javljali da rade na poboljšanju signala na mom području (Opatija, Lovran) da ovo da ono...i što je od svega toga napravljeno?

Točno ništa.

Svako toliko mi se neki poznanik žali kako nema signala na T2 mreži, kako imaju uvjerljivo najbolje cijene uređaja, i solidne pakete, ali sve ti to prisjedne kad vidiš signal.

I još nekako ok ako si u centru Opatije, ako si baš u Rijeci i slično, ali dovoljno da se makneš malo prema Lovranu već nema signala, i to često ni obični GSM da možeš poziv obavit, a di je još 3G. Ima lokacija gdje ljudima radi stvarno super, ali daleko više čujem ovih što se žale na njih.

 

A da ne govorim kad odeš u ZG, jednako kao što je meni bilo pred toliko godina da mi je na autocesti prema ZG mob otišao u roaming tako se i dan danas događa ljudima ista stvar.

 

Tako da T2 je stvarno banana.

Uglavnom mislim da je sramota da si u toliko godina koliko je T2 na našem tržištu nije uspio osigurat stabilni signal na tim nekim prostorima unutar HR, pa makar da si siguran da najobičniji poziv možeš sigurno obavit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tele2 Mix tarifa 95 "deblja" megabajte

Zaista preplata je skuplja nego bonovi a ako hoćeš mobitel trebaš ga i platit. Bon bon kupiš bon 88 kuna i 1000+1000, 3gb prometa i nešto sitno poruka (ionako sve ide preko whatsappa). A nisi vezan nikakvim ugovorom. Da ne govorim o signalu Tele2 bar u mom mjestu lutrija je ako uspiješ završit 2 minutni razgovor.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 Mix tarifa 95 "deblja" megabajte
Ne znam kakvo je stanje sad kod vas sa signalom od Tele2,ali kod mene je odlican,stalno je 4G inace sam iz Hrv Kostajnice di bas i nema nekakvog dobrog signala
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice