Tele2 nudi tarifu za smartphone

poruka: 50
|
čitano: 8.399
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele2 nudi tarifu za smartphone".
15 godina
offline
Tele2 nudi tarifu za smartphone

tek ova od 300 kn počinje bit zanimljiva!

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tele2 nudi tarifu za smartphone

Da li su besplatne minute crossnet ili?

I da li je uračunati podatkovni promet samo kada se surfa na Tele2 repetitorima ili kada se spajate i na T-mobile bazne postaje?

 

 

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone
Za 200 kuna 500' i 1500MB? pa ja sam na vipu prije pol godine dobio 1000' i 2000MB. i SGS za 100 kn. Tak da ne kuzim bas.
16 godina
offline
Tele2 nudi tarifu za smartphone

Ovca i to crna među teladima!?

Damn...

U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Tele2 nudi tarifu za smartphone

mah, opet plačena reklama na BOL...bezveze

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone
FlyBoy kaže...

Da li su besplatne minute crossnet ili?

I da li je uračunati podatkovni promet samo kada se surfa na Tele2 repetitorima ili kada se spajate i na T-mobile bazne postaje?

 

 

  Naravno da se odnosi samo na surfanje na Tele2 signalu, kojeg kod mene nema nikad.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone

hahahahahh car .........

j...im ja m.....samo nek mi pošalju još jedan račun .....Idem sa trenchom tamo ....;)

HE..
14 godina
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone
shadowplay kaže...
FlyBoy kaže...

Da li su besplatne minute crossnet ili?

I da li je uračunati podatkovni promet samo kada se surfa na Tele2 repetitorima ili kada se spajate i na T-mobile bazne postaje?

 

 

  Naravno da se odnosi samo na surfanje na Tele2 signalu, kojeg kod mene nema nikad.

Odnosi se i na T-mobile signal u ovoj tarifi.

14 godina
neaktivan
offline
Tele2 nudi tarifu za smartphone

Zanimljivo:

100 kn = 250 min, 500MB, 100 SMS

200 kn = 500 min, 1,5GB, 200 SMS

300 kn = 3000min, 3GB,   300 SMS

400 kn=   4000 min, 4GB, 400 SMS

 

Ali opet nije neka znacajna ušteda. Stalno govorimo o skupom T-mobileu, a cijene prvih 2 tarife i nisu toliko razlicite:

125kn = 250min 250MB 100 SMS

250kn = 450min   flat       250 SMS

U 1.je razlika 25 kn i 250mb manje, a u 2. 50 50kn više, 50 min manje, 50poruka više i flat.

S obzirom da kod t-mobile-a barem dobijem i neke bodove za svaki od racuna koji na kraju snize cijenu

uređaja i po 1000kn neznam kakava bi bila isplativost prelaziti na njih.

Ocekivao bi nešto niže cijene od oparetera kojem je glavna prednost navodno jeftinost.

 

Mafija, ovce.. šta je sljedece? Mamić?

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Tele2 nudi tarifu za smartphone

mučka djubrad?

kako ovo kod teleta za podatkovne pakete funkcionira ako ide preko tmobile mreze? da li cu morati platiti nesto vise ili ce mi skidati vise ako npr uzmem podatkovni od 1GB?

malo siva zona 

 

Evo samo jedan primjer zasto nije bas jasno ova tele2/tmobile kombinacija 

"Cijena se odnosi na prijenos podataka u Tele2 mreži na Tele2 signalu. Cijena u Tele2 mreži na T-Mobile signalu iznosi 2,00 kn"

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 23:01 (simeparanoja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone
sta kukate da su skupi, javite se kad vip ili t-hitler budu imali cijene poziva od 8 lipa prema svim mrezama bez mjesecne naknade i bez ogranicenja u minutama, ni fiksna linija nema tako jeftine pozive (tarifa apsolutno)
15 godina
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone
Escudo kaže...
sta kukate da su skupi, javite se kad vip ili t-hitler budu imali cijene poziva od 8 lipa prema svim mrezama bez mjesecne naknade i bez ogranicenja u minutama, ni fiksna linija nema tako jeftine pozive (tarifa apsolutno)

ajde reci uvjet za tih 8 lipa...

 

BTW: dali se na ove tarife plaća uspostava poziva izvan ili unutar tarife?

BUG-ovci nisu baš bili detaljni ovaj put...

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone
posaljes sms APSOLUTNO na 888, ukucas bon od 100kn (koji u cijelosti ostaju tebi) i sljedecih 30 dana pricas za 8 lipa prema svim mrezama bez ogranicenja u minutama
15 godina
neaktivan
offline
Tele2 nudi tarifu za smartphone

heh kaj je ovo, ja mislio nešto povoljno a to me baca u dužničko ropstvo i plačam 100kn minimalno?!!?

ok tarife daju ok svega, ali kada se sjetim da mogu za 30kn dobiti 300mb (što je meni sa android smartphone-om sasvim dosta) i da za jos 20kn napricam koliko trebam ne kužim zašto da im dajem 100kn...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone
simeparanoja kaže...

mučka djubrad?

kako ovo kod teleta za podatkovne pakete funkcionira ako ide preko tmobile mreze? da li cu morati platiti nesto vise ili ce mi skidati vise ako npr uzmem podatkovni od 1GB?

malo siva zona 

 

Evo samo jedan primjer zasto nije bas jasno ova tele2/tmobile kombinacija 

"Cijena se odnosi na prijenos podataka u Tele2 mreži na Tele2 signalu. Cijena u Tele2 mreži na T-Mobile signalu iznosi 2,00 kn"

 

ne, mućka đubrad su oni koji ne čitaju FAQ (pod time stoje neka, sad pazi, NAJČEŠĆE POSTAVLJANA PITANJA)

 

a poooooood, rednim brojem

 

19. Je li cijena za korištenje podatkovnog prometa ista ako se napravi na Tele2 ili na T-Mobile signalu u Republici Hrvatskoj i je li promet napravljen na Tele2 ili T-Mobile signalu uključen u besplatnu količinu koja je uključena u Smart tarifu?
Da, cijena za korištenje podatkovnog prometa ista je za sav podatkovni promet napravljen na području Republike Hrvatske. Promet napravljen na Tele2 ili T-Mobile signalu uključen je u besplatnu količinu podatkovniog prometa u Smart tarifi.

16 godina
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone
Escudo kaže...
sta kukate da su skupi, javite se kad vip ili t-hitler budu imali cijene poziva od 8 lipa prema svim mrezama bez mjesecne naknade i bez ogranicenja u minutama, ni fiksna linija nema tako jeftine pozive (tarifa apsolutno)

Ma nije to toliko kukanje koliko je to nedostatak kvalitetnog odnosa prema korisniku, a pogotovu nedostatku signala pa sam češće bio na T-scum signalu nego na teletu (sad crna ovca). Da me izvinete na izrazu, al' 'bem ti mrežu kad svaki put moram provjeravat' jesam li na teletu(crnoj ofci) ili na T-lopini svaki put kad pređem nekoliko kilometara od kuće.....

 

Ako nudiš uslugu i tvrdiš da si pošten i kvalitetan (sjetite se ETF reklame za net) i pare mi uzimaš, onda je to najmanje što očekujem za uzvrat sve ostalo je bonus ali i vjernost potrošača.

U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
16 godina
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone
Al ovo je skuplje od vipa. ja i dalje ne kuzim sta je tu jeftino.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone
ne placas im 100kn, tih 100kn ostaju u potpunosti na tvom racunu i mozes ih trosit na pozive i poruke, a koliko je to sati razgovora 100kn po 8 lipa?
16 godina
neaktivan
offline
Tele2 nudi tarifu za smartphone

Kad tako pogledaš, za DATA se najviše ispalti aktivirat i nove (0d 16.05) Mobile Internet opcije u T-Mobilu. Zamjenjuju stare web'n'walk, a prednost je flat rate sa speed stepdownom nakon određenog fulla.

Npr, za 20kn Mobile internet S opcija, cijena 20kn, nakon 150MB ide SSD na 64kbps.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tele2 nudi tarifu za smartphone

Pa VIP ima takve tarife već skoro 2 godine...ja plaćam 75 kn, a imam 300 min, 1 GB, 100 SMS! Ako se ne varam i T-Com ima nešto slično već dosta vremena...a TELE2 je kao najjeftiniji i te šeme, ma daj, sve je to na kraju isto i svi nas deru di god stignu! A to šta ti plaćaš poziv 8 lipa po minuti, kad ja sve zbrojim šta dobijem ispadne me jeftinije nego tvojih 8 lipa! {#}

It's nice to be important, but it's more important to be nice
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tele2 nudi tarifu za smartphone

Kopija Vip-ove ponude Sve za mene! Ali skuplje! 

 

Nabijaju besplatne minute (4000) samo da ljudi nasjednu.... a na kraju ne potrose ni 1000 minuta!

 

Ja na Vip-u imam 1000 minuta, uz "normalno" korištenje mobilne komunikacije, na kraju mi ostane 300-500 minuta neiskorišteno!

 

Tak da velika navlakuša, a u konačnici vip je najpovoljniji, a t-mobile daje flat do 512 ili 1024 MB,

a onda ti skine brzinu na dail-up do kraja mjeseca ako se iskoristi navedeni promet... Podmuklo i mozda najveća navlakuša!!! ono, FLAT kod t-mobile-a! a na pola mjeseca shvatiš 

da ti je malo spor internet! :)

 

Ali u konačnici, sto ljud sto ćudi.. nekome je 4000 minuta(66 sati mjesečno) možda i malo.... 

 

Bitna je konkurencija!

 

Pozz!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone
FlyBoy kaže...

Kad tako pogledaš, za DATA se najviše ispalti aktivirat i nove (0d 16.05) Mobile Internet opcije u T-Mobilu. Zamjenjuju stare web'n'walk, a prednost je flat rate sa speed stepdownom nakon određenog fulla.

Npr, za 20kn Mobile internet S opcija, cijena 20kn, nakon 150MB ide SSD na 64kbps.

 

S tim da trenutno nema oraničenja kako su rekli da će bit od ovog mj... Ja ovaj mj skurio 90 GB...

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
15 godina
neaktivan
offline
Tele2 nudi tarifu za smartphone
T-mobile je uvjek kad su predplate u pitanju broj jedan.prvom redu imaju najvise pokriven 3G signal.
Kao drugo imaju poprilicno jeftine uredaje na tarifama za razliku od vipa koji za jedan DHD trazi 1400kn i to u tarifi za 600kn dok kod t-mobilea DHD se dobije za 1000kn u XL tarifi za 300kn mjesecno.A kao trece imaju najbrzu vezu.
kod t-mobilea na 3G u skida vise od 500kbs, a na vipu jedva 300kbs, tele2 je dobar dok ima signal,al zanimljivo je da se u centru Zapersica izgubi na par sekundi. mozete govorit za t-mobile sta ocet al u toj silnoj banana mrezi tmobileova je mreza najmanja banana.
I'll be back
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tele2 nudi tarifu za smartphone
Oh da i sta stvarno mislite da t-mobile nece usporavati tele2 korisnkie koji su na njegovom signalu?a. na zalost telac ima signal samo u vecim gradovima.a pokrivenost u krapinsko-zagorskoj zupaniji i slavoniji mu je banana veceg obujma.
I'll be back
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone
microman kaže...
a. na zalost telac ima signal samo u vecim gradovima.a pokrivenost u krapinsko-zagorskoj zupaniji i slavoniji mu je banana veceg obujma.

U mom selu odašiljač, doduše imamo i ostala dva, ali da samo ima signala u večim gradovima to nije točno.

I don't need sex, T-com fucks me every day
15 godina
neaktivan
offline
Tele2 nudi tarifu za smartphone
Ajde reci koje selo pa da vidimo na mapi, samo nemoj rwc da je u predgradu zagreba. U mom gradu Klanjecu telcu ni traga ni glasa. prvi signal je u zapersicu opcenito cijela krapinsko-zagorska je u banani sto se telca tice.dok pak kod vipa i tmobilea nema tog mjesta(naseljenog) di nema signala.
I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone
Krezo_1987 kaže...

Pa VIP ima takve tarife već skoro 2 godine...ja plaćam 75 kn, a imam 300 min, 1 GB, 100 SMS! Ako se ne varam i T-Com ima nešto slično već dosta vremena...a TELE2 je kao najjeftiniji i te šeme, ma daj, sve je to na kraju isto i svi nas deru di god stignu! A to šta ti plaćaš poziv 8 lipa po minuti, kad ja sve zbrojim šta dobijem ispadne me jeftinije nego tvojih 8 lipa! {#}

  To je tarifa, ja pričam o opciji, znači može se uz bilo koju tarifu uzeti. Prednost je što u svakom trenu možeš deaktivirati opciju, a i ne gubiš pravo silazne migracije, kao i promjene tarife (samo jednom na jednu stepenicu nižu za vrijeme trajanja obaveznog trajanja pretplatničkog odnosa-OTPO). A u vIP-u, ukoliko s ene varam, promjena tarife se čak i naplaćuje, i to ~200 HRK, što je smješno.

Pandan ovim VIP-ovim tarifama bi trebale biti EXTRA Mix/Total modeli.

 

Inače, poslovna strategija T-mobila za ovu godinu   je data-data-data. Imaš nove Mobile Internet tarife (stick) također sa SSD-om, kao i EXTRa Tarife, a sad imaš i nove Mobile Internet opcije, koje zamjenjuju stare web'n'walk. Također, do kraja godine bi trebala izaći Obiteljska (grupna) tarifa kao zamjena za Flex Obitelj/Tarifa za Obitelj, najvjerojatnije će se zvati EXTRA obitelj, kao i vjerojatno što će izaći obiteljska Mobile Internet tarifa, sa zajedničkim računom za više stickova, i zajedničkim pdoatkovnim fullom.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
14 godina
neaktivan
offline
Tele2 nudi tarifu za smartphone

opet mi ispadne skuplje od vipa... za 200 kn imam 1000 minuta 2gb neta i 300 poruka... 

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone
@microman
Dežanovac kraj Daruvara
I don't need sex, T-com fucks me every day
14 godina
offline
Re: Tele2 nudi tarifu za smartphone
zovitemebuha kaže...

opet mi ispadne skuplje od vipa... za 200 kn imam 1000 minuta 2gb neta i 300 poruka... 

 onda ostani na vipu

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice