Tko osvaja Samsungov soundbar

poruka: 17
|
čitano: 2.552
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tko osvaja Samsungov soundbar".
10 godina
neaktivan
offline
Tko osvaja Samsungov soundbar

Čestitke dobitnicima, a mi ostali, opet, više sreće drugi puta. 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 15:07 (TheMenstalist).
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Tko osvaja Samsungov soundbar

Čestitke sretnim dobitnicima! A vi ostali pišite po forumu pa ćete dobiti zvjezdice!

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Tko osvaja Samsungov soundbar

Brane, čestitke!

Board Games Fanatic
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Tko osvaja Samsungov soundbar
Motorna Testera kaže...

Brane, čestitke!

 

A kad motorna testera osobno čestita onda znaš da si nešto učinio kako treba!

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Tko osvaja Samsungov soundbar

Čestitke sretnim dobitnicima!

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Tko osvaja Samsungov soundbar

aaaah

5km udaljena nagrada ;)

 

cestitke

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tko osvaja Samsungov soundbar

Pozdrav svima!

 

Upravo sam vidio obavijest o osvojenoj nagradi i oduševljen sam! Ja osvojio nagradu. Ja! I to prva nagrada - 320W uživancije uz 8 kanala + aktivni bežični subwoofer!!!

Još od testa Soundbarova iz Buga 247 razmišljam o kupovini jednog.

Inače, kao vjernom Bugovom čitatelju od 1. (slovima: prvog!) broja i sudioniku svih nagradnih igara, moram neskromno priznati da sam i zaslužio ovaj soundbar!

Siguran sam da ćemo u njemu uživati ja i čitava moja obitelj - strasni smo igrači i obožavatelji filmova te će se izvrsno uklopiti uz našu plazmu i Xbox. Jedva čekam.

 

Pozdrav svima!

 

P.S. Motorna Testera - znaš mi nadimak ili samo pretpostavljaš? Znamo li se?

 

 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tko osvaja Samsungov soundbar
Namještaljka !!!
16 godina
offline
Tko osvaja Samsungov soundbar

Cestitke Branimire uzivaj u nagradi i baci pokoju fotku slobodno ovdje kad dojde odnosno kad je namjestis i vidimo to chudo  u pogonu 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2015 12:03 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Tko osvaja Samsungov soundbar
Branimir2000 kaže...
 

P.S. Motorna Testera - znaš mi nadimak ili samo pretpostavljaš? Znamo li se?

 

 

Vrlo je pronicljiv. Inače branimiri imaju svakakve nadimke - jajonja, brko, crni, sile, đoni, prki, baki, cigo, čombe...

Ali testera je ipak uspio pogoditi da je tvoj nadimak ni više ni manje nego brane! Šta reći?

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Tko osvaja Samsungov soundbar

Pozrav svima! Upravo sam vidila poruku o dobitku 3. nagrade Soundbara, wow to je prvi put da nešto dobim a i usput korisno  :D

Hvala vam i još jednom pozdravljam, vjerna dugogodišnja čitateljica.

095/8033306
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Tko osvaja Samsungov soundbar

Druga nagrada - wow ... mislim da je ovo prvi puta da sma nešto dobio na nagradnoj igri! Hvala Bug! :)

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tko osvaja Samsungov soundbar
Bog svima,

Jedva čekam spojiti i isprobati ovo čudo - internet recenzije i mišljenja korisnika su odlični!
Obećavam da ću staviti slike i moje osobne dojmove čim soundbar stigne. Nadam se da će to biti čim prije, jako sam nestrpljiv...

Pozdrav!
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Tko osvaja Samsungov soundbar
Branimir2000 kaže...
Bog svima,

Jedva čekam spojiti i isprobati ovo čudo - internet recenzije i mišljenja korisnika su odlični!
Obećavam da ću staviti slike i moje osobne dojmove čim soundbar stigne. Nadam se da će to biti čim prije, jako sam nestrpljiv...

Pozdrav!

 

Morat ćeš platiti carinu!

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tko osvaja Samsungov soundbar
:-)
I porez na luksuz, sigurno!
11 godina
neaktivan
offline
Tko osvaja Samsungov soundbar

Bog,

 

Evo da javim onima koje zanima: Soundbar (Samsung HW-H7500) je u petak napokon stigao. Ronis je malo kasnio s isporukom, i ntitko mi se nije javljao da mi kaže kada će i kako stići sve do četvrtka. U petak je stigao CityExpressom, na njihov trošak. Pohvalno.

Malo je potrajalo dok sam ga pospojio i isprobao, pa tek sada ovo pišem, a dojmovi su slijedeći:

Soundbar izgleda i zvuči izvrsno! Istina, izgledao bi još bolje uz zakrivljenu televiziju (moja je ravna), ali nema veze. Sam soundbar je jako dugačak, od crnog aluminija, i izgleda... Ne znam koja je prava riječ. Monolitno? Skoro poput komada crnog mramora. Subwoofer također. Velik, crn, monolitan.

Spajanje je iznimno jednostavno - isprobao sam sve konekcije osim optičke (nisam još nabavio kabel, ali budem) - HDMI, Bluetooth i 3.5mm audio ulaz. USB ulaz također. Subwoofer se automatski bežično spoji sa soundbarom čim se upale i nikakvo konfiguriranje nije potrebno - radi odmah iz kutije!

Na HDMI ulaz sam spojio najprije XBox, kasnije i PC. Pošto tada i slika i zvuk prolaze kroz soundbar, dolazi do malog kašnjenja slike za zvukom, što se lako da ispraviti podešavanjem kašnjenja na samom soundbaru u koracima od po 25ms. Šteta što soundbar ima samo jedan HDMI ulaz, pa je potrebno ištekati jedan uređaj da bi se spojio drugi, ali to se da lako riješiti - moj TV ima tri HDMI ulaza i optički audio izlaz, pa ću sve uređaje ostaviti spojene na TV kao i do sada, a soundbar spojiti optičkim kablom s TV-om. Čim ga kupim. Trenutno sam umjesto optičkog iskoristio chinch audio izlaz iz TV-a, te tako preko soundbara imam zvuk bilo čega što gledam ili igram na TV-u.

Isprobao sam i Bluetooth vezu - na mobitelu (Galaxy S3) sam uključio BT, skenirao dostupne BT uređaje, kliknuo na Samsung headset i - gotovo! Radi. Muzika, Youtube, telefonski pozivi, sve se čuje preko soundbara savršeno čisto!

Imate memory stick sa pjesmama? Nema problema - spojite ga na USB ulaz sa stražnje strane soundbara. Ukoliko vam je USB ulaz zbog njegove lokacije teže dostupan, uz soundbar dođe i produžni USB kabel. Vrlo lijepo.

Sam zvuk? Izvrstan. Adele i Metallica mi nikad nisu zvučali tako dobro. Filmovi? Kao da si tamo, jednostavno se uživiš u ono što gledaš. Pogledao sam još jednom filmove koje sam već jednom davno odgledao - Spašavanje vojnika Ryana i Avatar, te novije Into the storm i Nightcrawler. Predobro. Planirao sam odvrnuti zvuk do daske, ali to jednostavno nije bilo moguće - zvuk je jednostavno preglasan, do granice boli. A dnevna soba nije mala - zajedno s kuhinjom ima skoro 50m2.

Igre? Naježim se od zvižduka metaka i eksplozija granata u Call od duty-u.

Zvučni efekti su glasni i moćni, do su ljudski glasovi i pozadinski zvukovi istovremeno izražajni i kristalno jasni. To vrijedi i za igre i za filmove.

Eto, to je otprilike to. Ovo je puno više nego sam mislio napisati ali eto, malo sam se zanio. Nemojte zamjeriti. I možda tako zvuči, ali ovo nije reklama! Jednostavno sam prezadovoljan.

Idem igrati!

 

P.S. Što se prostornosti zvuka tiče - moram priznati da ga nisam primjetio. Je li to zbog toga što su mi TV i soundbar u uglu a ne u sredini sobe, te je sa strana ograđen namještajem, ne znam. Možda je jednostavno nemoguće dobiti surround zvuk iz samo jednog izvora, makar to bio i soundbar s 8 drivera! Eto.

Dolazak Dolazak
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2015 20:14 (Branimir2000).
 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Tko osvaja Samsungov soundbar
Branimir2000 kaže...
 zvuk je jednostavno preglasan, do granice boli

 

E sad si ga usro...

Freak Show Inc.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice