Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otkriva

poruka: 36
|
čitano: 5.777
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otkriva".
12 godina
offline
Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otkriva
Postovani Petricu, molim vas da ispravite pogresno napisan naziv moje domovine Hrvatske.

Hvala!
vicious
Moj PC  
2 12 hvala 2
16 godina
offline
Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otkriva

Odlican background jeli to baksa radi ili ekipa na N1...gost je odlican 

p.s kad ce novi talk show 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2016 14:40 (4mal).
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk
viciousone kaže...
Postovani Petricu, molim vas da ispravite pogresno napisan naziv moje domovine Hrvatske.

Hvala!

 sirite se brze od zerga u starcraftu.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
neaktivan
offline
Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otkriva

Onaj dio kad Petrić pusti tihomira hahaha umro sam.

Koristimo domaće automobile (Rimac inc.)
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otkriva

Zbog ovog lika sam položio matematike na faksu.

 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk

di na kojoj minuti 

12 godina
offline
Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otkriva

star teH?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otkriva

covjek je apsolutna legenda! predavao mi je na faksu jos dok nije bilo popularan kao sto je zadnjih par godina

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otkriva

Vjerojatno ću sada skupiti TD-ova, ali moram kritizirati ovo izrečeno u emisiji. Konfuzno mi je kako Toni sam kaže da voli apstrakciju i onda još dodaje da škola mora pripremiti školarce za poslove budućnosti, a onda kaže da se škola djeci treba prilagoditi i pokušavati im predmete približiti kroz primjere i primjenu. Iako se slažem da mnogo toga ne valja u obrazovnom sustavu, mislim da će orijentacija škole ka takvoj šabloni primjene, a koja se često traži od strane gospodarstva, još više uništiti djecu, ne samo da neće biti spremni na poslove budućnosti, nego neće naučiti ni apstraktno misliti - a onda će zbilja biti svejedno imamo li ljude ili robote oko nas i u TV emisijama. Računala i roboti mogu zamijeniti ljude u algoritamskim zadacima, ali ne mogu zamijeniti čovjeka u apstraktnom mišljenju - i što je predmet bavljenja apstraktniji, to će računala biti neefikasnija u tome. Tko polaže nade u neki mističan AI mora znati da tu već 30 godina nema ničeg fundamentalno novog u tom području, odnosno ničeg inteligentnog u pravom značenju riječi. Onaj tko recimo uči statistiku i matematiku, bit će spreman za posao programera u budućnosti jer ta apstrakcija se neće puno promijeniti ni za 50 godina, a onaj tko sada uči jQuery i MS Office jer to tržište najviše treba, za 20-ak godina malo će ga tko trebati.

 

Škola zadnje koga treba slušati su poduzetnici, jer poduzetnik želi radnika koji radi konkretan posao X u alatu Y - to mu smanjuje troškove obrazovanja radnika, podiže produktivnost radnika i u konačnici povećava profit, do čega mu je jedino i stalo. Najbolje bi bilo da ima JIT (just-in-time) radnika - koji se eto stvori iz školskog sustava baš za posao u AutoCAD-u 2020 koji mu sada treba, kad završi taj posao nestane i stvori se JIT radnik za novi zadatak - koje idile! Međutim, kad se pojedinac školuje za posao X i alat Y, a tržište promijeni zahtjeve (što svakodnevno i radi), odjednom tog pojedinca nitko ne treba, a sva škola mu je bila uzaludna. Da je učio apstraktno, trebalo bi mu nešto vremena da nauči konkretnu vještinu, ali moći će brzo usvojiti i bilo koju drugu.

 

Apstrakcija je teška, a škola je obavezna i zato škola treba biti utvrda koja će forsirati apstrakciju (ne kažem da danas to baš i radi - štoviše već se daleko ogrezlo u prilagodbi gospodarstvu, ali sigurno neće raditi ako se još više orijentira na "zabavu" i "primjere"). Ne mora ići uvijek niz dlaku i preskakati znanje za koje treba truda da se usvoji. Apstrakcija se sigurno može bolje motivirati i možda započeti s primjerom, ali od primjera se treba što prije odlijepiti jer u suprotnom educiramo ljude po principu mašinskog učenja: daj mi brdo primjera i onda ću ja pokušati riješiti i idući zadatak na temelju prijašnjih primjera. Kritičko mišljenje ključno za zdravlje društva u tom kontekstu ne treba ni spominjati jer ono se tako sigurno neće razviti.

 

Mislim da bi Toni trebao izbaciti tu ideju "da je poseban", jer tko god je usvojio i "najteže" matematike treba znati da tu nema nikakve mistike i nekakve posebnosti - sve se to može naučiti i shvatiti, samo što nije trivijalno, a ni ne može biti kad je apstraktno - pa ako i sam to voli, onda treba djeci pokazati kako da i sami zavole apstrakciju, a ne prodavati im primjere, dok on bere plodove s drveta apstrakcije. Taj zadatak nije lagan i "tržište" ga ne želi pa zato neće imati "fast-food" status, ali treba insistirati na tome i zato ostavite škole van takvih poduzetničkih eksperimenata... a nek tamo neke algebre rade što se najviše prodaje na tržištu.

A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2016 22:03 (4ndY).
 
20 1 hvala 3
16 godina
offline
Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otkriva

Filozofirash bzvz 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2016 23:20 (4mal).
Moj PC  
0 9 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk
4mal kaže...

Filozofirash bzvz 

 Djeca svakako nikad ne nauče ništa u školi.

Koristimo domaće automobile (Rimac inc.)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk
4mal kaže...

Filozofirash bzvz 

 Tvoj odgovor frca elaboriranim argumentima, sada si me skroz razuvjerio ovoga što taj šarlatan piše.

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
8 godina
odjavljen
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk
4mal kaže...

Filozofirash bzvz 

 Kako si uspio ovoliko životne mudrosti strpati u samo dvije riječi?

 

plz nauchi me

vocap, bičz?
16 godina
offline
Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otkriva

O ovome sto 4ndy pise volio bih vidjeti komentar kolege Miluns ali to se naravno neće dogoditi, bar ne na ovom forumu, jer fast Food i clickbait su dobra kombinacija, a kritičko promišljanje vie nije imperativ.

 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk
4ndY kaže...

 

Škola zadnje koga treba slušati su poduzetnici, jer poduzetnik želi radnika koji radi konkretan posao X u alatu Y - to mu smanjuje troškove obrazovanja radnika, podiže produktivnost radnika i u konačnici povećava profit, do čega mu je jedino i stalo. Najbolje bi bilo da ima JIT (just-in-time) radnika - koji se eto stvori iz školskog sustava baš za posao u AutoCAD-u 2020 koji mu sada treba, kad završi taj posao nestane i stvori se JIT radnik za novi zadatak - koje idile! Međutim, kad se pojedinac školuje za posao X i alat Y, a tržište promijeni zahtjeve (što svakodnevno i radi), odjednom tog pojedinca nitko ne treba, a sva škola mu je bila uzaludna. Da je učio apstraktno, trebalo bi mu nešto vremena da nauči konkretnu vještinu, ali moći će brzo usvojiti i bilo koju drugu.

 O ovome sam i ja neki dan pisao ovdje, sviđa mi se sintagma JIT radnik. Doduše, kapitalizmu smeta ovaj naziv radnik (zaposlenik). Bolji je honorarac, kao npr. u Uberu. Nikakve obaveze, nikakva obuka, za to služi država a državi ne damo ništa jer su tamo niš koristi uhljebi.

Ja rekoh
16 godina
neaktivan
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk
It'sMe932 kaže...

Zbog ovog lika sam položio matematike na faksu.

Istina, i ja sam to iskusio, izborio se s nekoliko matematičkih područja uz njegovu asistenciju.

 

U članku bih jedino sugerirao da za uspjeh kroz život nije bitno samo biti tolerantan (što podrazumijeva samo borbe), već je ključna riječ fleksibilnost (što podrazumijeva hendlati i negativne i pozitivne uplive podjednako mudro).

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 9:19 (Zeljko B).
16 godina
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk
Arendelle kaže...
4mal kaže...

Filozofirash bzvz 

 Kako si uspio ovoliko životne mudrosti strpati u samo dvije riječi?

 

plz nauchi me

 I jos je morao editirati post, post od dvije polurijeci :D

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otkriva

Toni nije sarlatan...da je nebi bio prepoznat od strane algebre...

 

...ideja je uvijek dobro dosla u obliku igre ...jer ima djece koji ne vole skolu pa njima treba pribliziti gradivo na drugaciji nacin...

 

...ti kazes da je takav nacin ucenja los?..hmm a zasto...sto ti tu toliko smeta ....jer si i ti volio bas sve predmete dok si bio dijete a?...

 

...Imas primjera di profesor/ca je  na los nacin predaje nesto pa to djete zamrzi skolu,profesore predmet i evo ti tvoje apstrakcije ....nisu svi lumeni i streberi !...

 

p.s

 

Po meni treba sto kreativnije provodit ovakve idjeje tonijeve tj  nacin i pristup djeci vise kao pedagog a ne samo ucitelj/ica tako receno...

 

Evo jedan pol

 

Smatrate dali profesori u skoli trebaju pratit Tonijev primjer ?

 

 

 

8 Da
3 Ne
0 Svejedno mi je
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 10:34 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk
4mal kaže...

Odlican background jeli to baksa radi ili ekipa na N1...gost je odlican 

p.s kad ce novi talk show 

 Hvala na pohvalama. Doprinos Bakse i kolega s N1 (pogotovo Antonija Zavade) je nezamjenjivi i neprocjenjivi u nastajanju Star Techa - projekta koji živi u potpunosti od entuzijazma. Dijelimo sličan svjetonazor i nije nam nikome teško raditi ovo for free i (za sada) bez sponzorske podrške. Ipak, za scenu je zaslužan MiS Studio u kojem i snimamo emisiju... 

 

Talk-show će uskoro.... :)

drpetric
10 godina
neaktivan
offline
Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otkriva

Profesor ko profesor, ništa specijalno. Bar nema govornih mana i vidi se da voli objasniti, to bi trebao imati svaki profesor ali kod nas ionako samo alkići i konji. 

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk
RedRocco kaže...

Profesor ko profesor, ništa specijalno. Bar nema govornih mana i vidi se da voli objasniti, to bi trebao imati svaki profesor ali kod nas ionako samo alkići i konji. 

 Slazem se da bi svaki profesor trebao biti takav, ali kako i sam kazes vecina je puno gora, tako da ako ne prepoznamo dobrog profesora, bit ce ih sve manje... 

mojpismonosa
16 godina
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk

Nisam ni ustvrdio da je Toni šarlatan, dapače, za ovaj format video lekcija radi jako dobar posao i tu mu skidam kapu. Za ostale kontekste ne znam, ali pretpostavljam da se i u školi dobro snalazi.

 

Ono što kritiziram neke su ideje koje je iznio u pogledu "modernizacije" školstva za koje mislim da vode u krivo, koliko god Toni imao dobre namjere. Za instrukcije je očito da trebaju trajati što kraće (da se što manje plate i da ne oduzmu previše vremena) i da trebaju pokrpati konkretne teme koje učenik nije zadovoljio ili usvojio na nastavi, ali škola sama ne može biti skup instrukcija - ona mora dati i širinu i apstrakciju, pa makar nekad u tome učenik ne vidio odmah kruha. Puno puta sam kao učenik piz* što učimo ovo ili ono - čemu to, a tek sam nakon par godina shvatio zašto. I dok bi se možda mnogo toga dalo bolje motivirati i objasniti (za što kronično nedostaje kvalitetnog kadra u školama), mislim da se nikako ne smije izbacivati sve što se na prvu loptu čini nepotrebno ili apstraktno jer kasnije u životu čovjek neće sam od sebe učiti takve stvari, a sigurno je da će mu nedostajati. Netko se lako "natjera" da uči ono od čega vidi direktnu korist (primjena), a teško ono u čemu ne vidi odmah smisao (apstrakcija). Uostalom, kako učenik može znati što će mu sve trebati u životu u onom trenu kada sjedi u školskoj klupi? Da se pita učenike, najviše bi voljeli da škole nema, a da znanje usvajaju kroz igranje igara i spontano druženje uz pivo, no nažalost tako ne ide. Zato ova šablona kratkih instrukcija ne bi smjela biti model predavanja u školama gdje treba dati neki historijski kontekst, povezati s drugim predmetima i temama, objasniti zašto je ta tema važna itd. Ako netko misli da je takav pristup suhoparan i dosadan, uvjeravam ga da uopće ne mora biti - jedino što se rijetko viđa kad zahtijeva puno pripreme. Nažalost, nemotiviran (i/ili loše obrazovan) nastavnik sve to svede na puke nepovezane činjenice nabacane na PowerPoint prezentaciji uz napomenu što će biti u testu. I zato nije greška toliko u sadržaju koliko u nekim drugim dijelovima sustava obrazovanja.

 

Vezano na to, Toni je spomenuo i da je prednost obrazovanja u SAD-u što se ide dosta u "dubinu" - što načelno može biti točno kad bi oni u toj dubini dotakli mnoge teme i područja, ali u praksi to nije tako i onda je posljedica da nedostatak širine u obrazovanju uzrokuje i poteškoće u apstrakciji. Da karikiram, treba se upoznati s postojanjem košarkaške lopte, nogometne, teniske i recimo biljarske (loptice) da bi se apstrahiralo što je u suštini lopta u svemu tome, a što je njezina konkretizacija. Netko tko dvri samo po istome teško može vidjeti cjelinu, a onda i shvatiti zašto je to što radi baš takvo kakvo jest, a kamo li lako usvojiti neku drugu konkretizaciju (i razviti kritiku naposlijetku). Zato je npr. onome tko je ovladao s nekoliko programskih jezika (pogotovo različite paradigme), mačji kašalj usvojiti novi programski jezik.

 

Usput, osobno ne vidim kakvo je Algebra mjerilo za išta - nisam radio u Algebri, ali imao sam doticaja kao nastavnik i s privatnim i s javnim školama, i koliko god javne škole bile devastirane, što materijalno, što kadrovski, one privatne su tek lakrdija - sve pumpaju u marketing i nekakve "bonus programe" i odmah usvajaju najblesavije trendove kako bi privukle što više "kupaca" da u konačnici nude "najbolje ocjene" za "najnižu cijenu", a istovremeno je nastavno osoblje potplaćeno i radi milijun stvari istovremeno (mene su tako svojevremeno pitali bi li osim fizike i matematike možda predavao i malo informatike i uređivao stranice škole, za istu plaću jasno). Možda se Algebra posve razlikuje i jedina bježi od svih tih tendencija, pošteno plaća svoje osoblje, a polaznicima ne ide niz dlaku nego ih motivira da uče i teške stvari, iako su iskeširali dosta novaca da im bude što lakše. No po svim Algebrinim reklamama certifikata i tečajeva što nude, ne bih baš to rekao - oni iskorištavaju dosta propulzivnu tržištnu nišu za brzu specijalizaciju u raznim područjima koja su popularna na tržištu rada, a Tonija su vjerojatno vrbovali radi branda koji im se isplaćuje i dok gostuje u ovakvoj emisiji gdje je 100 puta spomenuta Algebra i kako je to dinamična i kvalitetna institucija - yey - dođe mi da se vratim u Hrvatsku i odmah sjednem u školsku klupu, ali ovaj puta u Algebri.

A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 11:40 (4ndY).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk
drpetric kaže...
4mal kaže...

Odlican background jeli to baksa radi ili ekipa na N1...gost je odlican 

p.s kad ce novi talk show 

 Hvala na pohvalama. Doprinos Bakse i kolega s N1 (pogotovo Antonija Zavade) je nezamjenjivi i neprocjenjivi u nastajanju Star Techa - projekta koji živi u potpunosti od entuzijazma. Dijelimo sličan svjetonazor i nije nam nikome teško raditi ovo for free i (za sada) bez sponzorske podrške. Ipak, za scenu je zaslužan MiS Studio u kojem i snimamo emisiju... 

 

Talk-show će uskoro.... :)

 a da nije tako ne bi bilo ni Star Techa..hvala na pohvalama i moram pohvaliti Dragana koji se odlično snalazi u ulozi voditelja,puno bolje nego neke face koje godinama rade profesionalno na telkama. Znam iz  prve ruke jer radim na jednoj. Sve ovo je rezultat čistog entuzijazma nas nekoliko i nadam se da ćemo dugo nastaviti snimati ne samo Star Tech nego i osmišljavati i druge projekte. :)  živjeli

10 godina
neaktivan
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk
Mojpismonosa kaže...
RedRocco kaže...

Profesor ko profesor, ništa specijalno. Bar nema govornih mana i vidi se da voli objasniti, to bi trebao imati svaki profesor ali kod nas ionako samo alkići i konji. 

 Slazem se da bi svaki profesor trebao biti takav, ali kako i sam kazes vecina je puno gora, tako da ako ne prepoznamo dobrog profesora, bit ce ih sve manje... 

Gledaj, čovjek je normalan i ima dvije bitne stvari koje svatko tko želi raditi u obrazovnom sustavu mora imati ali kod nas 90% nema te dvije stvari i upitno je kako takvi uopće smiju predavati novim generacijama.

Nama je sad začuđujuće kad vidimo jednog normalnog profesora jer tad odmah mislimo da smo vidjeli jednoroga. Jebeš ti sve ako se sad čudimo takvim stvarima, to je samo potvrda da je sve otišlo u kurac.

16 godina
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk
4ndY kaže...

..

 oops, sad ce doci mfrankovic, lupiti ti TD bez argumenata

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk

Zasto nisi ovakav post prvi put napisao ...tu si sve ljepo objasnio i elaborirao di se sa vecinom texta slazem ...za algebru nisam upoznat previse osim da dobro posluje vec godinama..cuj kod nekih faxeva da malo prosirimo pricu, se uci dosta toga nepotrebno pa zato i postoje u zadnje vrijeme brzi i specificni studij za posao koji je namjenjen...a time se smanjuje vrijeme zavrsetka studija tj trosak koji snosi pojedinac ili drzava...student po zavrsetku studija je strucan i moze pocet radit i sl...naravno u granama medicine o sl. se to neochekuje ..

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 12:24 (4mal).
8 godina
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk

Evo i konkretan primjer onog o čemu 4ndY zbori, a na koji sam nedavno naletio.
Navodno je zadatak dan studentima u Kini ili tako nekako (naletio na fb), i u originalu su tisuće računale, gomila krivo pristupila, još dosta ih (posljedično) krivo izračunalo...
A the big većina koji su dobro izračunali, u startu su krenuli širim putem i nepotrebno računali ukupnu zadanu površinu tralala.
Poanta zadatka je da bi ga, u teoriji, u sekundi mogao riješiti open mind - nepismeni. Ne do kraja (algebarno), već ispravno postaviti.

 

rješenje (spoiler!): kvadrat-krug
Puno riješenje + postupak: zarotirati desnu polovicu za 180º - preklopiti preko lijeve polovice. Površina kvadrata - površina kruga (a² - (a/2)²π). 100-25π=21,46

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 1:18 (Zechina).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk

Ne bi li rješenje trebalo biti:

 

trokut - krug ?

 

ili malo kompliciranije: (pravokutnik - dva kuga)/2

 

edit:

 

Aha, sad vidim da si napisao kvadrat. Mislio sam da si mislio na cijeli pravokutnik.

 

Kako god bilo, mislim da su sva tri načina izračuna točna.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 0:38 (Wooki).
8 godina
offline
Re: Toni Milun otvara novu sezonu Star Techa i otk
Wooki kaže...

Ne bi li rješenje trebalo biti:

 

trokut - krug ?

 

ili malo kompliciranije: (pravokutnik - dva kuga)/2

 

edit:

 

Aha, sad vidim da si napisao kvadrat. Mislio sam da si mislio na cijeli pravokutnik.

 

Kako god bilo, mislim da su sva tri načina izračuna točna.

 NE! Upravo se o tome i radi: formalno su sva 3 riješenja točna, ali VEĆINA ide upravo ovim putem kao i ti, jer su - tako naučili. Mogli smo upotrijebiti i trigonometrijske funkcije...
Logičnije je zamisliti da je lik prerezan po kosoj crti, a da je u sredini osovina - i da se preklopi nalijevo. Poput poklopca za čajnik npr. Razlika je u tome da je potrebno više računanja ako se NE VIDI da su dijelovi simetrični - obrnuto proporcionalni (s razlikom u crvenoj boji).
Ima i luđih stvari, npr vedska matematika. Ima negdje po YT i sl, da ti se zavrti u glavi koliko neke složene stvari mogu biti jednostavne i brzo riješene.
edit: da, to prvo riješenje je u biti gotovo jednako jednostavno ali: kvadrat je savršeniji oblik od pravokutnog trokuta, pa ga je lakše za izračunati. Nema korijenovanja (kad se računa s trokutom), kao ni krajnjeg dijeljenja sa 2 decimalnog broja (kad se računa s pravokutnikom - ukupnom površinom). Naprosto: kvadrat - krug.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 1:11 (Zechina).
11 godina
neaktivan
offline
Ken zatvara StarTech.com.hr?
Indestructible kaže...

star teH?

 

Zechina kaže...

Navodno je zadatak dan studentima u Kini ili tako nekako (naletio na fb), i u originalu su tisuće računale, gomila krivo pristupila, još dosta ih (posljedično) krivo izračunalo...

 To je samo prvi dio koji su dobili napredni "studenti" 6. razreda

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 1:12 (Loroc).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice