Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni sat

poruka: 20
|
čitano: 1.886
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni sat".
8 godina
odjavljen
offline
Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni sat

Sat i poslovna primjena??????????? Na win 10? Pa to ce propasti prije nego dodje u prodaju... Bolje da spasavaju w10m nego svake dvije godine izdaju i odbace platforme.....

 
2 3 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni
Konacno pravi pametni sat
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni
He he, vidi koliko upitnika, torenta će šlagirati ;)
 
5 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni
davor333 kaže...
He he, vidi koliko upitnika, torenta će šlagirati ;)

 Ma tas furka na poslovne korisnike je presmijesna ;) Zamisljam poslovnog korisnika kako se zajebava sa insajder programom reg hakovima i sl ;)

A vi jos u tom filmu ;) Al bitno da su djeca zadovoljna ;) Ma super ce to sat biti nema dalje a izlazi kad i surface pphone i bice jednako uspjesan ;)

 

BTW ja imam smartwatch za razliku od vas ocigledno ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.4.2017 21:45 (Torent).
13 godina
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni
Eto vidis, već si bolje...
 
4 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni
davor333 kaže...
Eto vidis, već si bolje...

 Djecica sa svojim naivnim mastarijama mi uvijek uljepsa dan ;) Podsjecate me na moje klince od 6 i 9 godina ;)

13 godina
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni
Moji su 6 i 8...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni sat

a kako bi bilo da vrate fm radio, ažuriraju fejs, dodaju videopozive u messenger, poprave instagram koji se ruši svakih 5 minuta, plate googleu da dofuraju svoje aplikacije, izbace low i mid end mobitele da i ekipa mlađa od 20 mogu štogod kupiti, a ne plastičnu ciglu od 950 kojoj treba kvalitetna maska od 150-200 kn da ne škripi, pa možda da njihova ažuriranja zapravo donose nove stvari (99% changeloga je "fixed" ili "adressed issue") ili da barem ubrzaju rad na 730/830 modelima koji imaju isti/bolji hardver od 640 a lošije rade, riješe outlook koji samo na papiru šljaka sa gmailom i doslovno tjera da se napravi live račun...

 

al ne, treba se furat na profesionalne proizvode za poslovnjake.  šteta sistema kojeg su zapravo usrali sa wp10 i ukidanjem lumia.

What could possibly go wrong?
 
4 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni

"Sat će biti namijenjen poslovnoj primjeni s odgovarajućom autonomijom i hardverskim značajkama prilagođenim zadaćama kao što je upravljanje inventarom u trgovinama, brizi za pacijente u medicinskim ustanovama, automatiziranoj brizi za goste u hotelskom smještaju te automatizaciji industrijske proizvodnje. "

 

na 1,54" 400x400 pixela ekranu....

boze......

7 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni
Ja opcenito ne vidim svrhu tih satova
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni

Pravim muzevima ni ne treba sat - meni baba kaze kad je vrijeme za sta. I uvjek je u pravu. Da baba... dolazim...

8 godina
odjavljen
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni
uragan kaže...
Konacno pravi pametni sat

 

uragan kaže...
Ja opcenito ne vidim svrhu tih satova

 ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni
Nisi shvatio,kad bih vec morao imati takvu glupost,odabrao bih windows,previse se umaras sa pracenjem mojih komentara
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni

Pa kad si urnebesno smijesan ;) Izabrao bi sat na windowsim a nemas blagogo pojma kakav ce bit ;) A nisi fanboy ;)

Shit of the day ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni
Ako sam fanboy zato sto imam windows mob onda jesam,najvise mi odgovara,ne vidim zasto imas problem s tim
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni
Torent kaže...

Izabrao bi sat na windowsim a nemas blagogo pojma kakav ce bit

 

Za pocetak, funkcionalan.

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni
Za razliku od?
8 godina
odjavljen
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni
@uragan
Otkud ti da imam problem? Ti komentarises moj post. Ja tebe nisam ni spomenuo. Ti imas problem sa mnom ☺️
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni
Daj negdje procitaj gdje sam ja tebe spomenuo
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Trekstor priprema poslovni Windows 10 pametni
Torent kaže...

Sat i poslovna primjena??????????? Na win 10? Pa to ce propasti prije nego dodje u prodaju... Bolje da spasavaju w10m nego svake dvije godine izdaju i odbace platforme.....

  aj ne zajebaji, kakve veze ima windows Iot s w10m, to postoji praktički od 98-e. Ovom je konkurencija Brillo ili ti ga Android Things(ako još postoji), a ne Android. Inače Google ima tri iot hub uređaja sa tri različita os-a, izdani su u takoreć godinu dana i nijedan od njih ne vrti AT, a Nest nije ni kompatibilan s Google Weaveom.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice