Uređaji s Atom Clover Trail procesorima na kraju i

poruka: 3
|
čitano: 1.038
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uređaji s Atom Clover Trail procesorima na kraju i".
13 godina
protjeran
offline
Uređaji s Atom Clover Trail procesorima na kraju i

Toliko o tome kako je svaka nova verzija windowsa bolja,laksa,ispoliranija itd

C/P sa drugog portala:

\"...novi Windowsi su još brži i stabilniji od prethodne...\" - svakom novom verzijom vindouza, uvik ista ishabana i prastara priča. Windowsi su iz verzije u verziju sve glomazniji, sve više traže RAM-a, sve veće diskove itd

http://www.soundstream.com/
 
0 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Uređaji s Atom Clover Trail procesorima na kraju i

Ha meni je na Turionu 64x2 na 2 GHz-a, 2 GB Ram i Radeon x1200 naj bolji OS koji je do sada taj laptop pokretao. Rekao bi da su uspjeli izvesti da programe pisane za single thread rasporedi na dostupne resurse. Pretpostavljam da je problem kod uređaja sa atom procesorima što koriste intelovu grafiku, a ćini mi se da su sa creators updateom prebacili znaćajan fokus na taj dio hardwera.

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Uređaji s Atom Clover Trail procesorima na kra
soundstream kaže...

Windowsi su iz verzije u verziju sve glomazniji, sve više traže RAM-a, sve veće diskove itd

Gluposti, Win10 zauzima cca 2-3 GB manje (ovisi o arhitekturi) po instalaciji od Win7/8 (nakon WU, razlika jos vise ide u korist Win10).

https://arstechnica.com/gadgets/2015/07/faster-booting-smaller-footprint-make-windows-10-an-easy-upgrade-for-old-pcs/

 

A sto se tice Clover Trail procesora, tu opet nije problem u Windowsima, nego u Intel iGPU driverima koji jednostavno ne rade kako spada (ne rade kako spada jos od Win8.1), a sam iGPU dizajn je Intel licenciro od Imagination Technologies (PowerVR).

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.7.2017 17:02 (nathan.fake).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice