Uz standardni, Xiaomi predstavio i dodatni Mi 5S P

poruka: 10
|
čitano: 1.868
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uz standardni, Xiaomi predstavio i dodatni Mi 5S P".
15 godina
offline
Uz standardni, Xiaomi predstavio i dodatni Mi 5S P

Eh kad bi kod naš još i bili po tim cijenama...

Oko 2700kn je najpovoljnija cifra za Mi5s i to ako ti ne klepne carina i ostala davanja..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uz standardni, Xiaomi predstavio i dodatni Mi
mrxa1 kaže...

Eh kad bi kod naš još i bili po tim cijenama...

Oko 2700kn je najpovoljnija cifra za Mi5s i to ako ti ne klepne carina i ostala davanja..

Preko kineskih webshopova sa skladištima u EU će biti slična cijena, samo dodatno naplaćuju dostavu.

12 godina
offline
Uz standardni, Xiaomi predstavio i dodatni Mi 5S P

Razmisljao sam o kupovini Mi5 kada su krenule najave o Mi5s. Referirajuci se na kretanje cijena Mi5 nakon objave, sto mislite koliko ce trebati Mi5s da se preprodavaci unormale sa marzom?

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Uz standardni, Xiaomi predstavio i dodatni Mi
kerum kaže...

Razmisljao sam o kupovini Mi5 kada su krenule najave o Mi5s. Referirajuci se na kretanje cijena Mi5 nakon objave, sto mislite koliko ce trebati Mi5s da se preprodavaci unormale sa marzom?

 Dok ne izađe Mi6 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
15 godina
offline
Re: Uz standardni, Xiaomi predstavio i dodatni Mi
lovacmaki kaže...

Preko kineskih webshopova sa skladištima u EU će biti slična cijena, samo dodatno naplaćuju dostavu.

 

A ima i ova kombinacija sa dostavom iz Kine ali preko Engleske neke fore gdje nema carine i davanja.

Vidio sam par stranica (među njima i slovensku) gdje govore da je stvar provjerena i da nema frke.

 

Ta dostava se plaća oko 23 eura za Hrvatsku. Tu ispada 368 eura (cca 2760 kn).

 

Navode kako ima global ROM jer svakog otvaraju, rade "quality test" i instaliraju global rom.

Piše da im dolazi na lager od 1.10. a onda vjerojano kreću sa slanjem kroz par dana.

 

Eventualno bi Honorbuy mogao biti povoljniji pošto imaju EU skladište iako kod njih nisu navedene cijene još.

12 godina
offline
Uz standardni, Xiaomi predstavio i dodatni Mi 5S P

Ono sto se vec sada zna da mu je mana je nepodrzavanje LTE band 20, a o postojanju OIS-a nema informacija. Takoder ostaje vidjeti jesu li poboljsali kvalitetu izrade (savijanje), ali s obzirom da je unibody aluminij umjesto stakla, ocekujem da nece biti problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uz standardni, Xiaomi predstavio i dodatni Mi

Vjerujem da je stabilizacija ostala, iako je čudno što nije napomenuto...mada je moguće da su na predstavljanju navodili samo stvari koje su nove (nadam se).

Što se savijanja tiče, da, bogme je pucao kao suha daska (navodno zbog jedne strukture aluminija unutra umjesto više kao kod drugih proizvoača) iako uvijek se može kupiti onaj metalni frame koji ga svakako dodatno učvrsti.

 

13 godina
offline
Uz standardni, Xiaomi predstavio i dodatni Mi 5S P

ja cekam da izbace redmi 4, jel ima kakvih sansi da do kraja godine dode u prodaju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Uz standardni, Xiaomi predstavio i dodatni Mi 5S P

Sad ja samo ne znam hoće li raditi na lte mreži ht-a? Inače dvoumim se između mi5 plusa i leeco le3 pro. Šta mislite koji uzeti?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Uz standardni, Xiaomi predstavio i dodatni Mi
acarnoje kaže...

Sad ja samo ne znam hoće li raditi na lte mreži ht-a? Inače dvoumim se između mi5 plusa i leeco le3 pro. Šta mislite koji uzeti?

 http://willmyphonework.net/ kaze da hoce. Meni nece jer sam u DE na LTE band 20.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice