Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1

poruka: 18
|
čitano: 4.509
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1".
12 godina
offline
Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1

Samo znam da ce Ferrari i Mercedes ciniti cuda.To se vidjelo na treninzima.Ima istine u onim pricama da Ferrari sakriva stvarnu brzinu...

 

 

 
0 1 hvala 1
16 godina
offline
Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1

hm... iskon nema rtl.de.

E da, možda ne bi bilo loše dodati da sada vozači na raspolaganju imaju 5 motora u ovoj sezoni, odnosno, moći će mijenjati svaku od 6 komponenti motora neovisno, ali 5 puta.

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1

ja se nadam da će opet preko twitcha biti HD prijenosa..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1

ja sam cijelu prošlu sezonu gledao preko sky1 live streaminga a izgleda da tako bude i ove godine

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1

 

 

Srećom pa ima nas koji možemo hvatati signal iz Slovenije...

 

Kvaliteta slike je fenomenalna...

 

Hvala Slovenci, slobodno uzmite još koji kvadrat mora ;) !

Moj PC  
26 0 hvala 2
15 godina
offline
Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1

Nego, jel Bug informaticki casopis ili ce ovaj drkeljit o formuli, ovaj o ratu u Ukrajini, ovaj o padu aviona? WTF? www.bloger.hr pa si dajte oduska.

Rvat katolik!
 
7 48 hvala 3
14 godina
offline
Re: Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1
tnakir kaže...

Nego, jel Bug informaticki casopis ili ce ovaj drkeljit o formuli, ovaj o ratu u Ukrajini, ovaj o padu aviona? WTF? www.bloger.hr pa si dajte oduska.

Vjerujem da je to u duhu rubrike u časopisu "Znanost i tehnologija", samo se proširilo i na online izdanje.

Swedish latin super funk.
16 godina
moderator
offline
Re: Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1
tnakir kaže...

Nego, jel Bug informaticki casopis ili ce ovaj drkeljit o formuli, ovaj o ratu u Ukrajini, ovaj o padu aviona? WTF? www.bloger.hr pa si dajte oduska.

Kao što si i ti neki kvazi informatičar, pa nisi mogao/htio doći na prvi Bug Future Show, jelda? {#}

 

I nije ti ovo časopis, već web stranica, da ne kažem portal - a web sve trpi. {#}

...
15 godina
offline
Re: Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1
sirka666 kaže...
tnakir kaže...

Nego, jel Bug informaticki casopis ili ce ovaj drkeljit o formuli, ovaj o ratu u Ukrajini, ovaj o padu aviona? WTF? www.bloger.hr pa si dajte oduska.

Vjerujem da je to u duhu rubrike u časopisu "Znanost i tehnologija", samo se proširilo i na online izdanje.

Vjerujem da bi se oni zbilja trebali fokusirati da bitni dio casopisa/weba odrze zanimljivom (dakle - racunarstvo), a da ovo bude usputna stvar, izgleda da rade obrnuto. Ma u ostalom, zasto se ja nerviram?

 

@Miro - sto se tice show-a, da sam mogao dosao bih, bar da upoznam Dragu. Na zalost, sef ne dijeli slobodne dane kako ja hocu jer smo i ovako u tijesno sa ljudima tako da... Mozda dogodine.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.3.2014 13:33 (tnakir).
13 godina
offline
Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1

sva sreća pa postoji narod zvan Slovenci i njihov HD kanal {#}

Moj PC  
9 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1
tnakir kaže...

Nego, jel Bug informaticki casopis ili ce ovaj drkeljit o formuli, ovaj o ratu u Ukrajini, ovaj o padu aviona? WTF? www.bloger.hr pa si dajte oduska.

 

Jesi ti mentalno ograničen ili šta?

 

naravno da se tiće informatike! Maxtv, tehnologija u F1, itd...

 

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
14 godina
neaktivan
offline
Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1

Neočekivan članak, ali svakako hvala. Ne osjećam tugu zbog mahera što ga nema na stazi, nije mogao ništa mlađem Njemcu, koji mi je već toliko kvario sezonu da nisam mogao gledati pred kraj, a ako stvarno sad ima problema s bolidom, barem njega neću trpiti na startu nove sezone.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1
labudšiljo kaže...

 

 

Srećom pa ima nas koji možemo hvatati signal iz Slovenije...

 

Kvaliteta slike je fenomenalna...

 

Hvala Slovenci, slobodno uzmite još koji kvadrat mora ;) !

 

ne samo da je fenomenalna nego su poceli i HD kanale odasiljat (SLO 1 i 2 su dostupni kao SDMPEG4 i HDMPEG4) svaka im cast ovi nasi gmazi ni stabilan MPEG2 ne mogu slat, malo zapuse i naoblaci se i nema pola kanala a cist pogled iz KA na sljeme imam.

16 godina
moderator
offline
Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1

Svakako vam savjetujem da pogledate ovaj video:

 

http://www.bug.hr/bugvideo/formula-1-promjene-sezoni-2014/4014.aspx

 

Ili izravno na YouTube:

 

 

Genijalno napravljeno! Mrak! {#}

 

{#}

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.3.2014 18:14 (Miro).
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1
Casperius79 kaže...

ne samo da je fenomenalna nego su poceli i HD kanale odasiljat (SLO 1 i 2 su dostupni kao SDMPEG4 i HDMPEG4) svaka im cast ovi nasi gmazi ni stabilan MPEG2 ne mogu slat, malo zapuse i naoblaci se i nema pola kanala a cist pogled iz KA na sljeme imam.

Slika na HD kanalima im je super. Što se tiće formule snalažljivi će ionako birati na kojem će HD (ili SD) kanalu gledati, u kojem jeziku i iz kojeg kuta , čak i ako žive u močvari {#}.

Deckard
11 godina
offline
Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1

Bilo je i vrijeme da se mocni Ferrari vrati na tron!

 

 

 

{#}

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1
jazz_1802 kaže...

ja sam cijelu prošlu sezonu gledao preko sky1 live streaminga a izgleda da tako bude i ove godine

Imas neki link za dobar SKY stream ili mislis na one razne streamhuntere u niskoj rezoluciji sa hrpom pop-upa koje trebas cekati minutu dvije da ih mozes pogasit ?

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
16 godina
offline
Re: Uzbudljiv i tužan start nove sezone formule 1
Miro kaže...

Svakako vam savjetujem da pogledate ovaj video:

 

http://www.bug.hr/bugvideo/formula-1-promjene-sezoni-2014/4014.aspx

 

Ili izravno na YouTube:

 

 

Genijalno napravljeno! Mrak! {#}

 

{#}

A čuj današnji CGI radi čuda to sigurno,Izlanuo se kaj se tiče videa ovi iz F1 mogli bi lako dobit tužbu od Transformers franšize jer malo su im pokrali sklapajuče fore i fazone fučkaj ga sad.{#}{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice