Veliki hadronski sudarač od Lego kockica

poruka: 6
|
čitano: 1.172
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Veliki hadronski sudarač od Lego kockica".
13 godina
offline
Veliki hadronski sudarač od Lego kockica

taj lego je najbolja ljudska kreacija za djecu i odrasle. ispunio mi je djetinjstvo a technic i dan-danas aktivno slažem.

Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Veliki hadronski sudarač od Lego kockica

lego je stvarno vrhunska stvar, ALI je precjenjen do bola... npr. da radis full size auto od njih, vjerojatno bi bia skuplji od lego kockica nego pravi auto... 

 
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Veliki hadronski sudarač od Lego kockica

Dodao bih ispravak - nakon što se skupi 10000 glasova projekt mora proći (najtežu fazu) kroz Lego odbor. Bilo je dosad projekata koji su bili vrlo interesantni ali nisu došli do realizacije.

 

Onima koji vole Lego a preskupi su im, a imaju računalo - predlažem da isprobaju Lego Digital Designer. CAD alat za projektiranje sa

legićima (nije tako ozbiljno kako zvuči :)). Modela ima napretek online - od službenih do kreacija zaljubljenika. Oprez - "time consuming"!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Veliki hadronski sudarač od Lego kockica
dax-lax kaže...

taj lego je najbolja ljudska kreacija za djecu i odrasle. ispunio mi je djetinjstvo a technic i dan-danas aktivno slažem.

 nemoj da te megablocks fags cuju :D

steta sto je lego tolko skup.. uvijek sam ih volio al mi ih starci bas i nisu mogli previse priustiti :/

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Veliki hadronski sudarač od Lego kockica
wifi kaže...

lego je stvarno vrhunska stvar, ALI je precjenjen do bola... npr. da radis full size auto od njih, vjerojatno bi bia skuplji od lego kockica nego pravi auto... 

 Istina.

Ali s druge strane je i vrlo kvalitetan, otporan na bilokakvu (razumnu) promjenu temperature, dugo mu treba da se pohaba i istroši. Doma još uvijek imam neke legiće iz 80ih što se otac igrao s njima i uredno se daju složiti s novima, obzirom na očuvanost.

Swedish latin super funk.
11 godina
neaktivan
offline
Veliki hadronski sudarač od Lego kockica

Hoće li to svatko kod kuće moći sastaviti LHC??!??!

 

Majko draga, crne rupe su na pomolu!

Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice