ViewSonic predstavio 240-hercni monitor za igrače

poruka: 5
|
čitano: 1.143
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ViewSonic predstavio 240-hercni monitor za igrače".
12 godina
offline
ViewSonic predstavio 240-hercni monitor za igrače

But but... a human eye cant see more than 10 FPS 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: ViewSonic predstavio 240-hercni monitor za igr

Može, može ako im se sviđa što vide.

coffe,coffe,coffe.....
11 godina
neaktivan
offline
ViewSonic predstavio 240-hercni monitor za igrače

Na žalost nisam nikada vidio monitor sa više od 60 Hz uživo a osobno razlika između 30 i 60 Hz mi je OGROMNA. Čitao sam da je razlika između 60 i 144 Hz još veća nego između 30 i 60 tako da sam stvarno jako zainteresiran da probam ovako nešto pogotovo jer volim igre kao overwatch i BF1.

Baš se pitam da li netko vidi razliku između 144 Hz i 240 Hz i kolika je?

 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: ViewSonic predstavio 240-hercni monitor za igr
bubimir5 kaže...

Na žalost nisam nikada vidio monitor sa više od 60 Hz uživo a osobno razlika između 30 i 60 Hz mi je OGROMNA. Čitao sam da je razlika između 60 i 144 Hz još veća nego između 30 i 60 tako da sam stvarno jako zainteresiran da probam ovako nešto pogotovo jer volim igre kao overwatch i BF1.

Baš se pitam da li netko vidi razliku između 144 Hz i 240 Hz i kolika je?

 

 

Pa sigurno da razlika postoji, ne toliko velika kao 30-60 fpsa. Ali osjeća se, kako vele na youtubeu.

Naravno, velikoj većini ljudi 60fps će biti i više nego dovoljno, 30fps im je već dovoljno.

16 godina
offline
ViewSonic predstavio 240-hercni monitor za igrače

Razlika izmedju 60 i 144 herca je ogromna, ali izmedju 144 i 240 nije (osim na papiru). Mozda zato jer smo svi bazdareni kroz stoljeca na 30/60 slika, pa ovih 144 (ili 165 po novome) izgleda fenomenalno glatko.

I ne samo to. Netko tko se navikne na 144 herca, 60 mu izgleda kao trzanje (barem meni) i "osjeca" jaci input lag kod igranja. 

Znam kada sam prvi puta isprobal 144 herca - moras mozak naviknuti na takvu glatkocu i responzivnost. Znam da mi je u WoW-u cak i pozlilo jer vidis/primjetis sve do bolesnih detalja.

U pucacinama (tipa CS) aim ti skoci dosta jako, pocinjes primjecivati stvari koje prije nisi (tipa dok se neko pomakne iza kutije a vidi mu se samo glava) ili u Overwatchu dosta lakse pratis brze heroje, posebno Tracer koja se teleportira.

Uglavnom, 144 herca all the way. No brainer ako imas hardveraj za furat te slicice.

 

Kaj se tice ovog monitora i ostalih sa 240... ha ono, gaming marketing cini svoje. Mislim, bilo je i vrijeme.

Moj PC  
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice