Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i konf

poruka: 21
|
čitano: 5.144
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i konf".
15 godina
offline
Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i konf

Preskupo

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
13 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i konf

Hmmm... meni i dalje piše "popust do 120 kn na izabranu opciju uz nove tarifne modele - Step, Tango, Swing", i naravno da nigdje ne mogu pronaći usporedbu svih tarifa...

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 20:00 (DigiMagic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i
DigiMagic kaže...

 i naravno da nigdje ne mogu pronaći usporedbu svih tarifa...

 

Ključne stvari se skrivaju ko zmija noge. Jedva čekam ujedinjenu Europu oko mobilnih operatera, Neelie Kroos iz digitalne agenda napravila je već lavlji dio posla.

Čekam dan kad ću moći izabrat bilo kojeg operatera unutar EU, kako je to moguće u USA.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 20:04 (makopos).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i
Preskupo, stara ponuda koju ja imam je povoljnija, bas sam jucer zvao VIP da vidim jeli jeftinije, no ispane me duplo skuplje.
I stavili su za fiksnu naknadu za ukljucenje 500 kn ako je ugovor na 12 mj. A tog prije godinu i nesto nije bilo, ja nisam platio nikakvu naknadu za ukljucenje.

Ovo im na trzistu nebude bas proslo ako nebudu davali 50% popusta na nesto pa da ispane kao prije.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i konf

i opet, nije ih sram.. a korisnici se tješe kak imaju dobar deal uz novi mobitel.. {#}

 

btw ovu M tarifu na bonove ste mogli donedavno ugrabiti za 35kn mjesečno..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i konf

Šta reć nego "jadno"!

prošle godine kada sam ja prešao na vipov trio paket cijene su im bile puno povoljnije i umjesto da jos vise privuku kupce i snize cijenu oni ovako uprskaju..

ako ovako nastave neću ni ja ostat nakon isteka ugovora..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i
nixass kaže...

i opet, nije ih sram.. a korisnici se tješe kak imaju dobar deal uz novi mobitel.. {#}

 

btw ovu M tarifu na bonove ste mogli donedavno ugrabiti za 35kn mjesečno..

 

Upravo to, gledam i ne znam dali da se smijem ili placem, ja placam 35kn BEZ UGOVORA i imam jos 2gb neta i 200min prema drugima.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
12 godina
offline
Re: Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i
nixass kaže...

i opet, nije ih sram.. a korisnici se tješe kak imaju dobar deal uz novi mobitel.. {#}

 

btw ovu M tarifu na bonove ste mogli donedavno ugrabiti za 35kn mjesečno..

produženo do 15.05 grabite dok možete, meni baš sutra ističe preplata

15 godina
neaktivan
offline
Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i konf

Well ja moram reći kako se meni sviđa ponuda pošto sad imam Unlimited 222 i nemam pola stvari uključene kako je ponuđeno sad u tarifi Bez granice L tako da ću vjerovatno produžit ugovor i bit će mi jeftinije nego sada, a dobijem još više stvari uključeno u samu tarifu. Čeka se Bugov ljetni dvobroj tho :)

-meh
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i konf

u Europama odavno telefone (uz ugovorne obveze) daju badava (0 €) jer su i operateri i korisnici svjesni da će ih opako oženiti na "tarifama". u nas se sve te "opcije" mogu svesti pod zajednički nazivnik "na naivce i papke" u službi zlatnog teleta - profita (jasno za operatera; neće valjda za korisnika?!) a na marketingu je zamotati sve to u šareni papir, s privlačnim mašlekom. pa vi izvol'te. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i konf

I dalje je savršena tarifa daleko najbolja opcija ako si na pretplati... No meni se sve čini da ću se nakon 10ak godina pretplate vratiti na bonove. Uređaji nisu ni približno povoljni uz produženje ugovora kako su nekad bili, pogotovo kad se uzme u obzir koliko su jeftiniji vani. Često koštaju vani bez ugovora koliko kod nas sa "popustom".

Pretplata je uvijek bila kralj, a onda gledam tomato i ono za 60kn 1000 min, mb i sms-a i pitam se tko je tu lud. Tarife postaju sve gore i gore, totalno su ga zeznuli s ovim prijašnjim tango i opcijama, totalno je nepregledno i netransparentno.

I šećer na kraju, trio usluga od 300kn? Zašto bi itko odabrao to umjesto bneta preko čije infrastrukture to ide (gdje ide)? Na bnetu imam trio za 235kn.

 

Zadovoljan sam s Vipom generalno ali ova politika cijena je sve luđa i luđa.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i konf

Sad su im tarife kolko vidim uskladjene s Tcom, ali i dalje neki uredjaji dosta skuplji.

Istekla pretplata u Vipu, prelazim vjerojatno na Tcom, za istu cijenu pretplate vise ukljuceno u tarifu i jeftiniji uredjaj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i
Tcom je prica za sebe, a i da se potrude - tesko je biti skuplji od tcoma
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i
PC - stručnjak kaže...
Preskupo, stara ponuda koju ja imam je povoljnija, bas sam jucer zvao VIP da vidim jeli jeftinije, no ispane me duplo skuplje.
I stavili su za fiksnu naknadu za ukljucenje 500 kn ako je ugovor na 12 mj. A tog prije godinu i nesto nije bilo, ja nisam platio nikakvu naknadu za ukljucenje.

Ovo im na trzistu nebude bas proslo ako nebudu davali 50% popusta na nesto pa da ispane kao prije.

 

Dino.Randic kaže...

Šta reć nego "jadno"!

prošle godine kada sam ja prešao na vipov trio paket cijene su im bile puno povoljnije i umjesto da jos vise privuku kupce i snize cijenu oni ovako uprskaju..

ako ovako nastave neću ni ja ostat nakon isteka ugovora..

Neće se proračun napuniti sam od sebe{#}

 

Vipnet: Zbog Vladine odluke slijedi povećanje cijene za krajnje korisnike

14 godina
offline
Re: Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i
klimama kaže...
PC - stručnjak kaže...
Preskupo, stara ponuda koju ja imam je povoljnija, bas sam jucer zvao VIP da vidim jeli jeftinije, no ispane me duplo skuplje.
I stavili su za fiksnu naknadu za ukljucenje 500 kn ako je ugovor na 12 mj. A tog prije godinu i nesto nije bilo, ja nisam platio nikakvu naknadu za ukljucenje.

Ovo im na trzistu nebude bas proslo ako nebudu davali 50% popusta na nesto pa da ispane kao prije.

 

Dino.Randic kaže...

Šta reć nego "jadno"!

prošle godine kada sam ja prešao na vipov trio paket cijene su im bile puno povoljnije i umjesto da jos vise privuku kupce i snize cijenu oni ovako uprskaju..

ako ovako nastave neću ni ja ostat nakon isteka ugovora..

Neće se proračun napuniti sam od sebe{#}

 

Vipnet: Zbog Vladine odluke slijedi povećanje cijene za krajnje korisnike

Konačno da se netko sjetio napisati što se dogodilo: nije VIPnet namjerno bitno poskupio svoje tarife, nego smo ga mi (država) natjerali na to. Ono što je jučer bila "Savršena tarifa" (150 kn), to je danas ova "Bez limita L" (190 kn).

Zahvalimo se sadašnjoj političkoj garnituri na uvođenju novih poreza. Uh, što sam ljut, bolje da stanem nego da iz mene prokuljaju svi bjesi crni.

16 godina
offline
Re: Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i

zakaj si ljut? ima vip i podbrand tomato, koji za 1/3 vipove cijene zadovoljava 95% privatnih potreba u hrvatskoj.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
neaktivan
offline
Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i konf

ne znam kako vi razmišljate al ja sam prešao na tele2, bez ugovora, za 35kn mjesečno imaš 16h razgovora i 3Gb prometa, a ako platiš bon on line dobiješ još toliko na bonus račun-za sada to je po meni najpovoljnije

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i
lega72 kaže...

ne znam kako vi razmišljate al ja sam prešao na tele2, bez ugovora, za 35kn mjesečno imaš 16h razgovora i 3Gb prometa, a ako platiš bon on line dobiješ još toliko na bonus račun-za sada to je po meni najpovoljnije

Odlična ponuda, ali samo ako si u području sa dobrim signalom, iz osobnog iskustva je Slavonija slabo pokrivena njihovim signalom. U vožnji vlakom od Osijeka do Virovitice pukne signal 500x,a i baterija se više troši dok mob pokušava "uhvatiti" signal. 

Why so serious?
10 godina
protjeran
offline
Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i konf

 

@lega72

Je, ali za stotinjak poziva mjesečno je to još tridesetak kn na uspostavu poziva, pa je to vec duplo od reklamirane cijene, bonus je ograničenog trajanja, a preskoči jednu aktivaciju i vrate te na 1 gb....

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.4.2014 22:17 (bunkermax).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i
nixass kaže...

zakaj si ljut? ima vip i podbrand tomato, koji za 1/3 vipove cijene zadovoljava 95% privatnih potreba u hrvatskoj.

Ljut na političare koji nas cijede, ništa ne čine, prave se pametni, a mi im to toleriramo.

16 godina
offline
Vipnet predstavio nove tarife, web stranice i konf

Nije vani baš tako sve jeftino evo primjera:

http://www.vodafone.co.uk/samsung/Pay-monthly-GALAXY/index.htm

http://www.vipnet.hr/konfigurator#

u Vodfonu je SGS5 u najmanjoj tarifi £29,00 mjesečno toje oko 270,00kn, dok je u Vip-u približno Vip L tarifi koja je 290,00kn od toka SGS5 mjesečno 100,00kn i ako imaš kombo paket to onda 260,kn. Sam urđaj je u Vodafonu £229,00 to je oko 2120,00kn, dok u Vip-u 899,00kn (osobno imam i 200,00kn pousta na Vip&više).

VIP L + SGS5 VIP L + SGS5
Because We Can
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.4.2014 22:51 (Miha LA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice