Wii U - više od 10 milijuna prodanih primjeraka

poruka: 10
|
čitano: 854
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Wii U - više od 10 milijuna prodanih primjeraka".
13 godina
offline
Wii U - više od 10 milijuna prodanih primjeraka

i meni je drago da ima pozitivnih vijesti od njih, jer što bi gaming svijet bio bez nintenda..

baš šteta što su omašili sa zadnjom konzolom, nadam se da će u buduće pametnije igrati.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Wii U - više od 10 milijuna prodanih primjeraka

ic oke. nintendo je zbilja (samo) igraća konzola i igre na njoj su igrive i zabavne. nije čušpajz svega i svačega kao ostali. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wii U - više od 10 milijuna prodanih primjeraka

Ma dobro njima ide, za razliku od drugih koji prodaju samo konzole, ovi Nintendovci prodaju još i mali miljon igara, handheld konzola i amibača... :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Wii U - više od 10 milijuna prodanih primjeraka

Nintendo je još uvjek proizođač zabave i još uvjek je sinonim za kvalitetnu zabavu ... mnogi se trude da postignu taj nivo ... mada još uvjek nintendo je prepoznatljiv u onome što on radi.

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Wii U - više od 10 milijuna prodanih primjeraka

Da,zato su svi veliki izdavači odustali od Wiijua jer se odlično prodaje.

STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2015 14:44 (ApretaH).
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Wii U - više od 10 milijuna prodanih primjeraka
Konzola za cijelu obitelj. Najbolju zabavu doma imali smo s Wii. Nažalost, klinci odrasli pa su u điru neke druge PC igre i konzole.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Wii U - više od 10 milijuna prodanih primjerak
ApretaH kaže...

Da,zato su svi veliki izdavači odustali od Wiijua jer se odlično prodaje.

 

ako želiš samo jednu platformu za sve vrste zabave i većinu AA naslova onda nintendo nije prvi izbor.

ako imaš npr. PC za gaming i tražiš vrhunsku zabavu koju na njemu ne možeš dobiti, onda nećeš kupiti xbox ili ps, tada će ti izbor pasti na nintendo.

 

još nisam kupio wii u, ali stari wii je još uvijek odličan izbor zabave za ekipu  wii sports uz par piva i zabava i smijeh zagarantirani 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2015 15:19 (nine).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Wii U - više od 10 milijuna prodanih primjerak

To je malo drugačija zabava od one kakvu većina traži, kolega nine.

Rich bitch!
13 godina
offline
Re: Wii U - više od 10 milijuna prodanih primjerak
Arendelle kaže...

To je malo drugačija zabava od one kakvu većina traži, kolega nine.

 

ali je definitivno validna opcija 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Wii U - više od 10 milijuna prodanih primjerak

U to nitko nije sumnjao. Štoviše, takva zabava zna biti mnogo zabavnija od one kakvu nudi PS4 u trijeznom stanju.

Rich bitch!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice