Windows 10 Mobile samo za telefone s 8 i više GB i

poruka: 10
|
čitano: 2.674
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 10 Mobile samo za telefone s 8 i više GB i".
9 godina
neaktivan
offline
Windows 10 Mobile samo za telefone s 8 i više GB i
Znaci l625 nista?
Hardwell - Young Again
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Windows 10 Mobile samo za telefone s 8 i više GB i

Naprosto ne mogu vjerovati koliko je teško otići na MS stranicu i pročitati već podgrijavati bljuvotine i prepisivati sa žnj stranica. Evo linka https://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/hardware/dn915086%28v=vs.85%29.aspx?f=255&MSPPError=-2147217396 . Za one kojima je Engleski slab u tablici stupca Windows 10 Mobile treba pogledati red Storage gdje piše 4 Gb 

 
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 10 Mobile samo za telefone s 8 i više GB i

Ja sam na svoju 535 postavio testni W10, osječaj je dvojak. Naime, neke stvari koje su bile čudne na w8.1 kao što je nemogućnost postavljanja attachmenta u reply email-a riješen. Outlook je definitivno onakav kakav treba. Neke aplikacije ne rade poput tunein-a ili zbog glupe stvari kao što je nemogučnost uklanjanja navigation bar-a imaju problem, bilo da je radna površina umanjenja za površinu tog navbar-a ili iz nekih drugih razloga. Premda nisam neki veliki ljubiter vibera mnog moji prijatelja ga koristi pa moram i ja, Viber ima upravo ovaj problem s navbar-om, i kako na telefonu isključujem rotaciju trebalo mi je neko vrijeme da ukapiram kako poslati poruku, odnosno da moram telefon postaviti u "landscape". Telefon je generalno sporiji i mislim da brže potroši baterije. Kažem mislim jer nisam radio neka validna mjerenja. Lumia 535 je telefon nižeg cjenovnog nivoa ali za ono što meni treba više je nego dovoljan pogotovo sa poboljšanim outlook-om. Interesantno je da to da su nekoliko mojih kolega na moju preporuku kupili 640 XL i da su izuzentno zadovoljni. Kako kažu prijatno iznenađeni WP i da za nekih 170 EUR imaju odličan telefon.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 12:04 (ned).
 
0 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 Mobile samo za telefone s 8 i više
ned kaže...

Ja sam na svoju 535 postavio testni W10, osječaj je dvojak. Naime, neke stvari koje su bile čudne na w8.1 kao što je nemogućnost postavljanja attachmenta u reply email-a riješen. Outlook je definitivno onakav kakav treba. Neke aplikacije ne rade poput tunein-a ili zbog glupe stvari kao što je nemogučnost uklanjanja navigation bar-a imaju problem, bilo da je radna površina umanjenja za površinu tog navbar-a ili iz nekih drugih razloga. Premda nisam neki veliki ljubiter vibera mnog moji prijatelja ga koristi pa moram i ja, Viber ima upravo ovaj problem s navbar-om, i kako na telefonu isključujem rotaciju trebalo mi je neko vrijeme da ukapiram kako poslati poruku, odnosno da moram telefon postaviti u "landscape". Telefon je generalno sporiji i mislim da brže potroši baterije. Kažem mislim jer nisam radio neka validna mjerenja. Lumia 535 je telefon nižeg cjenovnog nivoa ali za ono što meni treba više je nego dovoljan pogotovo sa poboljšanim outlook-om. Interesantno je da to da su nekoliko mojih kolega na moju preporuku kupili 640 XL i da su izuzentno zadovoljni. Kako kažu prijatno iznenađeni WP i da za nekih 170 EUR imaju odličan telefon.

 

Reci mi molim te kako si zadovoljan sa baterijom na Win 10. Ljudi svašta pričaju, pojedinci i pretjeruju pa me zanima ako nije problem realno stanje. Kad sam imao Lumiu 920 nije mogla izdržati 2 sata hardcore korištenja na Win 8.1 za usporedbu iPhone 5s može izdržati oko 5.5 sati intenzivnog korištenja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 12:24 (keptico87).
13 godina
offline
Windows 10 Mobile samo za telefone s 8 i više GB i

Da piše 4GB, ali ispod piše da je 1GB RAM-a potrebno za sve uređaje sa 720p i većom rezolucijom. Nekom logikom, lako moguće da nema uređaja sa 4GB storagea, a 720p rezolucijom pa je članak ustvari ispravan.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 Mobile samo za telefone s 8 i više

Kako definirati hard core upotrebu telefona, kod mene je data/wifi uvijek uključena, stalno mi je aktivan outlook a vrlo često i viber ili skype ili yammer. Igre ne igram, u vrijeme ručka pogledam i vijesti na internetu. I tako mi može izdržati dok sam na poslu i vratim se kući. Sad da sjednem i da koristim telefon 2-3 sata bez prestanka, vjeruj mi nisam probao. 

Voda tece a vrijeme prolazi ...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 Mobile samo za telefone s 8 i više
Kaj kifla i za lumiu 920??
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 Mobile samo za telefone s 8 i više
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 15:21 (skank666).
12 godina
offline
Windows 10 Mobile samo za telefone s 8 i više GB i

Suma sumarum, moja Lumka 520, stara 13 mjeseci će zauvijek ostati moja. Nema Windoza 10, Lumia 435 je hardwerski jača i jeftina je (kamera i onako ne igra neku ulogu kod ta dva modela)...

A ništa, za godinu - dvije, ak 520 izdrži, lovim neki 4G po solidnoj cijeni. I ovih dana sam slinio na Acer Liquid Jade Plus i slične povoljne makine ranga 600-900 kn ali mi žao gubiti lovu na prodaji 520 (tim prije što mi je dovoljan, zapravo).

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 10 Mobile samo za telefone s 8 i više GB i

Lumia 520 ima 8 GB memorije. U mog brata je već na njoj Windows 10 Insider Preview.

 

Ali ovo je svakako glupost. microsoft je odkad ikad objavio zahtjeve. I naravno da će moći desetka na sve WP 8 mobitele. Nego neko izvali neku glupost. I onda se raspravlja par dana, hoće, neće. I kad na kraju skontaju da ipak hoće, pri tom se referiraju na Microsoftove već odavno objavljene hardverske zahtjeve...

A naravno, bug kao i obično kasni, pa objave "problem" nakon što je već odavno poznato da problema uopšte nema...

 

http://www.salmaniac.com/wp-content/uploads/2014/07/Browsing+Newest+Uploads.+Move+along+people+nothing+to+see+in_f39591_4620435.jpg?731e0b

 
4 1 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice