Windowsi 9 već u rujnu?

poruka: 31
|
čitano: 4.148
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windowsi 9 već u rujnu?".
15 godina
offline
Windowsi 9 već u rujnu?

Zar to nije trebao biti Windows 8 update 2 ?

 

''It's not broken, It's a game feature''
 
16 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 9 već u rujnu?
Hummer kaže...

Zar to nije trebao biti Windows 8 update 2 ?

 

Da,al im se upalila lampica pa su rekli "zašto nebismo to naplatili?!?"

--------------------------------------------------------------------------------------------
13 godina
online
Windowsi 9 već u rujnu?

Ne, Update 2 kao takav je otkazan... updatei bi tribali polako stizati na tjednoj bazi.

Sveti PCE Forum!
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windowsi 9 već u rujnu?

Money money money i ništa drugo osim money opet će fino naplatiti poluproizvod.

 
20 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windowsi 9 već u rujnu?

sad ce korisnici w8 brzo preci na w9 i pricat kak je to tako super os kako sve super radi cak i metro je tako super a cek u jb pa w9 nema metro uhh sjb se! :)
idiotarija od ms-a treba im para malo je stalo a i postali su ko firme koje prave smartfonove jb svake godine novi mob s novom ver androida pa reko ms da i on to proba

od sada svake nove godine nova ver windowsa normalno koja se mora platit 1k kn za 30 dana rada na njemu jer nece dobit instaliranu neg ce je koristit s njihovog server u oblaku! :)

kad to krene ja prelazim na win for work gruop 3.11 s wordom 2.0 i solitareom a moze i tetris :) hahahah

Moj PC  
8 28 hvala 0
15 godina
offline
Windowsi 9 već u rujnu?

A zasto bi ti trebao kupiti W9? Jel kupujes i novo auto svaki put kad izadje novi model svake godine?

Rvat katolik!
 
32 1 hvala 1
15 godina
offline
Windowsi 9 već u rujnu?

kao što sam i predvidio, a žmukljošuftovi svjedoci popljuvali. svi zajedno su potpuno izgubili kompas i bauljaju li ga k'o pijani (i pohlepni) medo po šumi. jadno. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 9 već u rujnu?
Ajar kaže...

kao što sam i predvidio, a žmukljošuftovi svjedoci popljuvali. svi zajedno su potpuno izgubili kompas i bauljaju li ga k'o pijani (i pohlepni) medo po šumi. jadno. {#}

Eh,sada ako im ova verzija nebude dobra kao npr. windowsi 7.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 9 već u rujnu?
tnakir kaže...

A zasto bi ti trebao kupiti W9? Jel kupujes i novo auto svaki put kad izadje novi model svake godine?

S obzirom da to piše gospođa koja je još prije dva tjedna napisala da će ''Update 2'' biti ''major'' i da će u njemu biti pun ku*ac toga ,pa i novi Start meni ,uzeti sa ''zrnom'' soli!

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 9 već u rujnu?
zeroname kaže...

Money money money i ništa drugo osim money opet će fino naplatiti poluproizvod.

Šuška se da će devetka biti besplatna za korisnike windowsa 8...

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 9 već u rujnu?
Xanzzu kaže...

Šuška se da će devetka biti besplatna za korisnike windowsa 8...

Da ,ali samo za one s origigi ključem. {#}

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
10 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 9 već u rujnu?
Xanzzu kaže...
 

Šuška se da će devetka biti besplatna za korisnike windowsa 8...

Malo vjerojatno, priče za malu djecu.

 

 Osim toga, mislim da to neče raditi zbog drivera evo naprimjer možda driveri za grafu neče biti kompatibilni sa devetkom.  

10 godina
offline
Re: Windowsi 9 već u rujnu?
Xanzzu kaže...
zeroname kaže...

Money money money i ništa drugo osim money opet će fino naplatiti poluproizvod.

Šuška se da će devetka biti besplatna za korisnike windowsa 8...

Da naravno, a suska se i da ce Croatistan do gospodarskog rasta{#}

Microsoft i besplatno idu skupa ko ava karabatic i zdrav razum, iako realno i ne vidim razloga cemu nebi nagradili ona tri i pol jadnika-vlasnika retail verzije osmice...

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.8.2014 19:54 (Statsman).
15 godina
neaktivan
offline
Windowsi 9 već u rujnu?

Ne fakat,nebi bilo loše da daju besplatno i tako zamijene ovaj poluproizvod od 8-ice. Kupio sam laptop sa predinstaliranim win8, konfiguracija koja je trebala biti jednostavna se zapetljala u tolikoj mjeri da je trajala 3 sata, te su se pojavljivali glupi problemi poput nemogučnosti kopiranja datoteka, baca neke bedaste errore te ono što oni nazivaju "fičr" a ja nazivam bugom a to je da se laptop ne isključi do kraja nego ostane visjeti u nekom svom svemiru. Nabijem ti ja brzi boot kad mi zuji.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
8 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windowsi 9 već u rujnu?
Markić7 kaže...

Malo vjerojatno, priče za malu djecu.

 

 Osim toga, mislim da to neče raditi zbog drivera evo naprimjer možda driveri za grafu neče biti kompatibilni sa devetkom.  

Yep, poslovna politika im je pucati u nogu i onesposobljavati backward compatibility koji eto, uredno radi Vista -> Win7 -> Win 8 -> Win 8.1...

My name is Legion... For we are many!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 9 već u rujnu?
zerocool12 kaže...

Ne fakat,nebi bilo loše da daju besplatno i tako zamijene ovaj poluproizvod od 8-ice. Kupio sam laptop sa predinstaliranim win8, konfiguracija koja je trebala biti jednostavna se zapetljala u tolikoj mjeri da je trajala 3 sata, te su se pojavljivali glupi problemi poput nemogučnosti kopiranja datoteka, baca neke bedaste errore te ono što oni nazivaju "fičr" a ja nazivam bugom a to je da se laptop ne isključi do kraja nego ostane visjeti u nekom svom svemiru. Nabijem ti ja brzi boot kad mi zuji.

najbolji "poluproizvod" koji sam koristio. osmica je odlična.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
neaktivan
offline
Windowsi 9 već u rujnu?

Samo napomena da i ova vjest spanda pod "šuškarije".

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Windowsi 9 već u rujnu?

Samo da izbace drajvere za win 9, mada ovo po meni i treba ić u UP2

 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Windowsi 9 već u rujnu?

Windowsi 9 biti će "pun pogodak". Osobito što će donjeti odvojeno Desktop te Metro sučelje {#}

 
3 4 hvala 0
15 godina
online
Windowsi 9 već u rujnu?

kako profitirati od istog proizvoda opet i opet i opet by MS:

#1. napraviš proizvod za mase dritou u trenutku kada se stvorilo tržište za to (i pri tome imaš sreće da si drito ti pogodio točan omjer svega što mase žele)

#2. principom pokušaja i pogreške unaprijeđuješ taj prozvod

#3. u trenutku kada nestanu ideje za unaprijeđenje kreneš se igrati sa potpuno funkcionalnim dijelovima proizvoda jer znaš da se uvijek možeš pozvati na prethodni princip "pokušaja i pogreške" te osloniti na monopolistički status na tržištu

#4. nakon već mnogo godina mrcvarenja kreneš ponovo ubacivati već nekada postojeće no prije izbačene ideje i prezentirati ih kao nove

 

BONUS: registriraš poslovanje kao religiju i kreneš prodavati doživljaj kupovine proizvoda a ne sam proizvod (kao apple)

 
3 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 9 već u rujnu?
I dali je tko upisao text sa slike na google i skinuo W9 verziju i isprobao je ili nikom nije palo to napamet
TD collector
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 9 već u rujnu?
Killua kaže...
I dali je tko upisao text sa slike na google i skinuo W9 verziju i isprobao je ili nikom nije palo to napamet

{#} Koji to tekst? Microsoft Confidential?

Microsoft Confidential na desktopu označava prebeta software ,koji se inače (službeno) ne može downloadati ,osim kad ''slučajno'' iscuri.
 

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2014 21:42 (kizo2703).
16 godina
protjeran
offline
Re: Windowsi 9 već u rujnu?
Hummer kaže...

Zar to nije trebao biti Windows 8 update 2 ?

 

nekad se nazivao service pack, a sad je evoluirao u novi OS

12 godina
neaktivan
offline
Windowsi 9 već u rujnu?

Ne bi li trebao koštati tipa 19$ za korisnike Win8?

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windowsi 9 već u rujnu?

Osmica sama po sebi i nije tako loš OS, generalno je dobro ispolirana 7-ica tako da 9-ka kao sam OS nebi trebao bit loš, dobar smijer bi bio kada bi prilikom instalacije bilo moguće odabrati instalaciju sa i bez metroa :)

Life suck's and then you die.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Windowsi 9 već u rujnu?

Dobro, jesam ja lud il..

Ma u njihovom marketingu doslovce rade najpametniji ljudi na svijetu.

Pa mi plačamo M$-tu pravo da budemo njihovi beta testeri.

 

Il još bolje, prvo izbace namjerno užasni OS, onda samo izbace taj užaš i odma su:" M$ did it again, new Win# is pinnacle of optimised code, no nonsence UI and all around best OS out there."

 

Win95=zlo

Win98=ajd

WinMillenium=zlo

WinXP=ajd

WinVista=zlo

Win7=ajd

Win8=zlo

Win9=ajd?

 

Izbacio sam sve one NT i 2000 jer ruku na srce to i nije za prosjecnog korisnika(, al nemerete mi reč da ne vidite paternu..

Moj PC  
2 4 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windowsi 9 već u rujnu?
EpicFailGuy kaže...
Win95=zlo

Win98=ajd

WinMillenium=zlo

WinXP=ajd

WinVista=zlo

Win7=ajd

Win8=zlo

Win9=ajd?

 

Izbacio sam sve one NT i 2000 jer ruku na srce to i nije za prosjecnog korisnika(, al nemerete mi reč da ne vidite paternu..

Ti = nemaš pojma.

 

Win95 - prvi "moderni" windowsi. Radio je ok.

Win98 - problematičan

Win98 SE - sasvim ok... dok radi. Kad jednom krepa, samo format C: je pomagao

Win XP - no comment. Do SP2 generalno smeće.

Win Vista - e konačno nešto što je u koraku sa hardverom. Jbg, neki su je išli lupati na Durone i 512MB RAMa... Tko im kriv.

Win7 - finally. Win Vista SP3 sa novim UIjem.

Win8 - odlični. Win7 SP2 sa novim UIjem.

My name is Legion... For we are many!
13 godina
neaktivan
offline
Windowsi 9 već u rujnu?

Internetska demokracija,i brojevi se ne slažu sa tobom...

 

...uostalom kao ni samnom,dobrodošao u klub :P

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Windowsi 9 već u rujnu?

Ovo poprilično zbunjuje win korisnike jer kao prvo nisu naviknuti na nove verzije u tako kratkom vremenskom roku, a drugo, skoro pa isti win 8. Prije kad je izlazila nova verzija to je bilo narodno veselje, sva ta nova čuda, a sad je to meh. Ali ajd vremena su se promijenila, pa valjda to tako mora biti, mada ne vidim problema sa izdavanjem service pack-ova, ili kak se to već sad zove.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windowsi 9 već u rujnu?
Entry Point kaže...

Ovo poprilično zbunjuje win korisnike jer kao prvo nisu naviknuti na nove verzije u tako kratkom vremenskom roku, a drugo, skoro pa isti win 8. Prije kad je izlazila nova verzija to je bilo narodno veselje, sva ta nova čuda, a sad je to meh. Ali ajd vremena su se promijenila, pa valjda to tako mora biti, mada ne vidim problema sa izdavanjem service pack-ova, ili kak se to već sad zove.

Kratki rok?

 

Vista - 2006.

 

Sedmica - 2009.

 

Osmica - 2012.

 

Devetka - 2015.

 

A history of Windows(za noobove){#}

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 19:34 (kizo2703).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice