Xbox mora biti snažniji u Europi – priznaje Micros

poruka: 9
|
čitano: 1.211
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xbox mora biti snažniji u Europi – priznaje Micros".
9 godina
neaktivan
offline
Xbox mora biti snažniji u Europi – priznaje Micros

Neće ni biti dok nebude službenog zastupnika za RH,mi smo tu dosta zakinuti što se tiče Xbox-a

ali kod nas Sony dominira

Zovite me box
 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox mora biti snažniji u Europi – priznaje Mi

Lako za službenog zastupnika.

 

Kupim ja Gold pretplatu na svom Xboxu 360, da bih igrao online i dobivao mjesečne igre. Naravno, morao sam prvo prijaviti lažnu UK adresu jer mi iz Hrvatistana nismo dovoljno vrijedni da bi nam MS uopće dozvolio da imamo Gold pretplatu. Mjesec dva je radilo OK, treći mjesec mi više nije dozvolilo da skinem besplatnu igru jer su me prepoznali preko IP adrese da sam iz nedozvoljene države. U tom trenutku sam spoznao koja će biti moja sljedeća konzola.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Xbox mora biti snažniji u Europi – priznaje Micros

ma nema frke: ms će samo izdati zakrpu koja rješava ovaj (sigurnosni?) propust. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox mora biti snažniji u Europi – priznaje Mi
DeniZg kaže...

Lako za službenog zastupnika.

 

Kupim ja Gold pretplatu na svom Xboxu 360, da bih igrao online i dobivao mjesečne igre. Naravno, morao sam prvo prijaviti lažnu UK adresu jer mi iz Hrvatistana nismo dovoljno vrijedni da bi nam MS uopće dozvolio da imamo Gold pretplatu. Mjesec dva je radilo OK, treći mjesec mi više nije dozvolilo da skinem besplatnu igru jer su me prepoznali preko IP adrese da sam iz nedozvoljene države. U tom trenutku sam spoznao koja će biti moja sljedeća konzola.

 

Dobro da znam. Baš idem u švabiju pa sam razmišljao da bi mogao neku next gen konzolu ubosti ako se nađe na akciji. I moj Live account je na UK adresi jer nema hrvatistana, samo što nisam probavao sa gold pretplatom. Kod next gena sam planirao i pretplatu ubosti upravo zbog tih free igara, no ako XBL serka sa IP-em mogu od* u troskoku...

9 godina
neaktivan
offline
Xbox mora biti snažniji u Europi – priznaje Micros

zar ti nije dovoljno da samo prodajes u americi,kini i rusiji :)

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox mora biti snažniji u Europi – priznaje Mi
hanteed kaže...

zar ti nije dovoljno da samo prodajes u americi,kini i rusiji :)

Dovoljna im je samo amerika jer su tamo godinama dominantni ali kao i svaka velika firma žele biti značajnije zastupljeni na svakom tržištu jer je to u biznisu  prirodno..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox mora biti snažniji u Europi – priznaje Mi
hanteed kaže...

zar ti nije dovoljno da samo prodajes u americi,kini i rusiji :)

 kako da ne...u Kini gdje se prodalo manje od pola milijuna konzola za godinu dana...a u rusiji gdje ljudi nemaju ni za hranu jer im putin uzeo zadnji novcic

12 godina
offline
Xbox mora biti snažniji u Europi – priznaje Micros

meni i frendu xbl glod radi normalno vec godinu dana i uzimamo zajendo igrice( digitalne pol pol bez ikakvih problema isto kao i sto dijelimo jednu pretplatu) tako da neznam u cemu je problem isto smo UK napravili.

 

 

btw imam i ps4 ali ga uopce ne igram jel su sonyevi serveri za k*** isto kao i njihova obecanja za free ps games trebalo je godina dana da daju drive club..

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 12:30 (tomislavivic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox mora biti snažniji u Europi – priznaje Mi
tomislavivic kaže...

 

btw imam i ps4 ali ga uopce ne igram jel su sonyevi serveri za k*** isto kao i njihova obecanja za free ps games trebalo je godina dana da daju drive club..

 Otkako je izašla ova generacija konzola, Xbox serveri su imali više rušenja nego PSN (koji je svako malo down btw).

Da nije Sony-a i njihovih PS+ igara, Xbox korisnici sigurno ne bi dobivali kvalitetnije mjesečne naslove. Na Xbox360 su se prije dobivale stare i osrednje igre, rijetko kad kvalitetniji naslovi.

 

Ne kažem da je XB1 loš, jer da živim u US, vjerojatno bih ga uzeo ispred PS4, ali kao što i članak kaže, MS ignorira ostatak svijeta, pa su mu i prodajni rezultati takvi kakvi jesu u odnosu na Sony.

PSN - DeniZg80
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice