Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo

poruka: 17
|
čitano: 3.063
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo".
14 godina
offline
Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo

Ko da je k*rva rekla da je nevina.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
2 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo

Svi kopiraju,jednostavno je tako.

Pari da nije Stevo Radiša ukrao GUI i miš od Xeroxa i lijepe novce zaradio kada je sve to ukomponirao u Macintosh.

Kao osoba koja je prvi mobitel uzela doslovno prije 6 dana (i to Xiaomi Redmi 2) reći ću nešto:meni vanjština većine smartphoneova izgleda isto,većinom su promjene u boji,veličini ili na maskicama.

Hobi: Pisanje dugih postova na BUG Forumu
Moj PC  
13 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo

Xiaomi barem postavi barem originalne cijene, umjesto ajfona šešt uzmeš 2 flagshipa dostojnih tih novaca...

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo
Fannion kaže...

Svi kopiraju,jednostavno je tako.

Pari da nije Stevo Radiša ukrao GUI i miš od Xeroxa i lijepe novce zaradio kada je sve to ukomponirao u Macintosh.

Kao osoba koja je prvi mobitel uzela doslovno prije 6 dana (i to Xiaomi Redmi 2) reći ću nešto:meni vanjština većine smartphoneova izgleda isto,većinom su promjene u boji,veličini ili na maskicama.

 Sasvim je razlicito iskopirati gotov proizvod na trzistu, i primjeniti neku ideju koju si vidio u nekom labosu. 

15 godina
offline
Re: Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo
Eto pa apple nikad nije kopirao, oni stave kameru naprijed pa kao uveli su revolucionarno video pozive...najveci plagijatori na trzistu.
12 godina
odjavljen
offline
Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo

Znate ono kad prdnete pa okrivite frenda pokraj sebe.

 

Slično Apple kopira pa okrivljuje sve okolo sebe.

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo
Deawood kaže...

Znate ono kad prdnete pa okrivite frenda pokraj sebe.

 

Slično Apple kopira pa okrivljuje sve okolo sebe.

Evo jedan nedavni primjer. Samo naravno, to nije kopiranje, to je "odavanje priznanja" drugima.

Kao sto kaze jedan komentar:

"Shocking. Apple copied a featured of another phone's software...In other news the Sun is hot, ice is cold and water is wet."

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo

Ovaj Xiaomi Mi 4 je najsličniji vanjskim izgledom Lumiji 930. A Mi 3 Lumiji 920. A Jony Ive je koliko ja znam dizajner iOS-a, a ne fizičkog izgleda iPhone-a. I mislim da se njegovo optuživanje Xiaomija za kopiranje odnosilo na OS...

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo

U iOSu nemaš što kopirati. Eventualno dizajn ali funkcije nikako...

My name is Legion... For we are many!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo
Bilal kaže...

Ovaj Xiaomi Mi 4 je najsličniji vanjskim izgledom Lumiji 930. A Mi 3 Lumiji 920.Jony Ive je koliko ja znam dizajner iOS-a, a ne fizičkog izgleda iPhone-a. I mislim da se njegovo optuživanje Xiaomija za kopiranje odnosilo na OS...

 Jony Ive je dizajner hardvera a ne softvera.

11 godina
offline
Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo
zoka kaže...
Bilal kaže...

Ovaj Xiaomi Mi 4 je najsličniji vanjskim izgledom Lumiji 930. A Mi 3 Lumiji 920.Jony Ive je koliko ja znam dizajner iOS-a, a ne fizičkog izgleda iPhone-a. I mislim da se njegovo optuživanje Xiaomija za kopiranje odnosilo na OS...

 Jony Ive je dizajner hardvera a ne softvera.

 

A tko je zaslužan za "flat" dizajn?

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.7.2015 10:01 (gordan0810).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo
gordan0810 kaže...

 

A tko je zaslužan za "flat" dizajn?

 

Microsoft

12 godina
offline
Re: Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo
gordan0810 kaže...

 

A tko je zaslužan za "flat" dizajn?

 Cure u mojoj školi, sve ravne ko daske...

15 godina
offline
Re: Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo
gordan0810 kaže...

 

A tko je zaslužan za "flat" dizajn?

 neki keramičari, još prije 4000 godina. 

 

nota bene, meni su svi ti telefoni isti. ipak razlikuju se prema serijskom broju, nazivu proizvođača (obično otisnutom s prednje strane) i ponekad prema boji i veličini. nedovoljno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo
Ajar kaže...
gordan0810 kaže...

 

A tko je zaslužan za "flat" dizajn?

 neki keramičari, još prije 4000 godina. 

 

nota bene, meni su svi ti telefoni isti. ipak razlikuju se prema serijskom broju, nazivu proizvođača (obično otisnutom s prednje strane) i ponekad prema boji i veličini. nedovoljno. 

Tebi možda jesu, ali nekome tko prati to niakko nisu. ja npr mogu prepoznati bilo koji mob kad ga vidim na ulici kod nekoga, ali s druge strane su mi svi audiji identični. 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
15 godina
offline
Re: Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo
EZY-E kaže...

Tebi možda jesu, ali nekome tko prati to niakko nisu. ja npr mogu prepoznati bilo koji mob kad ga vidim na ulici kod nekoga, ali s druge strane su mi svi audiji identični. 

 oik. tako ja jasno razlikujem lica svih kineza, korejanaca, japanaca ... koji su većini "isti". a mob razlikujem samo prema tome ima li tipke ili ne. nota bene audija, i meni su svi isti 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi: originalni smo, ne kopiramo
EZY-E kaže...

Tebi možda jesu, ali nekome tko prati to niakko nisu. ja npr mogu prepoznati bilo koji mob kad ga vidim na ulici kod nekoga, ali s druge strane su mi svi audiji identični. 

 Evo ti trik da se ne bruka što pred rajom. 

 

Piše nazad. 

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice