Xiaomi zavarava kupce

poruka: 37
|
čitano: 10.340
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi zavarava kupce".
15 godina
offline
Xiaomi zavarava kupce

taman kad sam pomislio da imaju sposobne uređaje, onda to {#}

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
2 9 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi zavarava kupce

ko da su drugi slikali sa tim uređajima na kojima je prezentacija tih sličnih slika..

sve je to marketing

 
22 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi zavarava kupce

Bila je ista brija s lumijama

Moj PC  
9 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi zavarava kupce
Markus Dignus kaže...

Bila je ista brija s lumijama

da da, no oni su to još traljavije obavili. Snimali su kamerom videozapis i govorili da je to snimano sa Lumijom i na kraju su ljudi opazili da se na staklu ne vidi refleksija lumije nego covjeka sa kamerom.

 

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi zavarava kupce

Ovo je samo potvrda da ljudi rade svoj posao dobro {#} jer da ne rade i da ne prestavljaju prijetnju drugim velikim igracima nikoga nebi bilo briga za to {#}

 
23 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi zavarava kupce
storm.zd kaže...

Ovo je samo potvrda da ljudi rade svoj posao dobro {#} jer da ne rade i da ne prestavljaju prijetnju drugim velikim igracima nikoga nebi bilo briga za to {#}

Upravo to. Ne branim nikoga ovdje, ali da ne predstavljaju prijetnju većim igračima (prije svega puno pristupačnijom cijenom) ne bi ni čuli za ovo.

Die Slawen haben uns besiegt. Sie haben unser Land, unsere Nation, unsere Ideologie zerschlagen... Das bedeutet sie sind eine arische Rasse und sie werden diese Welt in die Knie zwingen...
14 godina
online
Re: Xiaomi zavarava kupce
storm.zd kaže...

Ovo je samo potvrda da ljudi rade svoj posao dobro {#} jer da ne rade i da ne prestavljaju prijetnju drugim velikim igracima nikoga nebi bilo briga za to {#}

Onda Apple radi najbolje posao?

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Xiaomi zavarava kupce

Nokia nije ukrala tuđe fotke nego su pokušali prevariti ljude sa fotkama slikanim puno boljom opremom.

A ovo je tipično za kineze, neće se ni potruditi nešto napraviti sami nego će bez srama ukrasti tuđe.

 

Potpis!
Moj PC  
4 11 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi zavarava kupce

prije bih rekao da svi ostali zavaravaju kupce sa cijenom

 

http://mob.hr/xiaomi-redmi-1s-recenzija/

Life is too short to remove USB safely
 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi zavarava kupce

ajmo malo gledati stvari iz drugog kuta: Kinezi su najstarija i još postojeća svjetska civilizacija (cca 5000 god.), koja je zapadu dala čuda znanja i tehnologija, kojima smo postigli sve ovo danas, i bila je i ostala samodovoljna. osim toga, ima ih 1,35 milijardi. suvremena znanja i tehnologije dobili su od zapada dobrovoljno na tanjuru: pod krinkom tzv. "jeftine radne snage" iskoristili su zapadnjačku pohlepu i, kombinirajući kapitalizam s tzv. komunizmom i "proizvodeći" sve i svašta za taj isti zapad, lijepo uzeli, iskoristili i razvili sve što im treba. u svojem dvorištu. kad se čitav zapadni kapitalinjarski balon uruši u sebe, oni će još uvijek biti tu. možda najvažnije od svega: (sad, poslije svega) nitko im ništa ne može. 

 

svašta se iz ovoga može naučiti. {#}

Moj PC  
14 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi zavarava kupce
Mito i korupcija 3 kaže...

Kad bi zapad prestao kupovati Kineske proizvode sve bi srusilo kao kula od karata.

lol. Zamisli što bi bilo da prestanemo kupovati lijekove, pa farmaceutska industrija bi kolabirala. No nećemo prestati, jelda.

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi zavarava kupce

Cek. Sto je netko vjerovao da su to slike snimljene sa tim mobitelom?

Kad god sam gledao stock galeriju na mobitelima nije mi uopce ikad palo na pamet da je to slikano s tim modelom.

Uostalom, mobiteli istog proizvodaca uglavnom imaju iste stock slike. Ovi su samo zgrijesili sto su ukrali fotke, ali to su kinezi...

Moj PC  
8 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Xiaomi zavarava kupce
Alkaline kaže...

Cek. Sto je netko vjerovao da su to slike snimljene sa tim mobitelom?

Kad god sam gledao stock galeriju na mobitelima nije mi uopce ikad palo na pamet da je to slikano s tim modelom.

Uostalom, mobiteli istog proizvodaca uglavnom imaju iste stock slike. Ovi su samo zgrijesili sto su ukrali fotke, ali to su kinezi...

Slika ukradena ili ne meni nikakvu ulogu ne igra, niti cu je prodavati niti mi ta slika donosi kakvu korist, bitno mi je odnos cijene i kvalitete uredjaja....recimo dam 1,5k KM za htc one m7 koji ima goru kameru nego skolski digitron, i to mi se gura pod cool ima on alu kuciste ima sve.....ovi makar nude za manje dosta novce a kvalitetan uredjaj...a sta su kopirali ukrali, ni meni ni vama ne igra nista...

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi zavarava kupce

Danas nam na tv reklamama serviraju toliko sranja da je ovaj Xiaomi mala beba za njih.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi zavarava kupce

Jao koja vijest! Nikad necu kupizi xiaomi. Uopće nema veze što nude bolji i kvalitetniji hardware od "brendova", i što za to nemoraš platiti 6000 kn, ovo me ubilo u pojam. {#}

Moram si prodati bubreg i kupiti iphone, jer kinezi prljavci jedni lažu.

Kaj god..

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
10 2 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Xiaomi zavarava kupce

Na "Istoku" ništa novo.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2014 17:28 (user2013).
 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi zavarava kupce

Mozda im nije namjera prikazati da je slikano sa tim mobitelom, nego da se na njemu mogu solidno prikazivati slike extra kvalitete. Jer danasnji mobiteli sa hrpom memorije na karticama sluze i kao svojevrsno spremiste.

Na kraju krajeva, imamo i hrpu muzike na mobitelu koju nismo s njim kompozirali. 

Spija
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi zavarava kupce

Opet bi da mogu kupio i-phone a ne ovu kinesku kantu...

Moj PC  
2 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi zavarava kupce
Horatio_Hornblower kaže...

Opet bi da mogu kupio i-phone a ne ovu kinesku kantu...

Dok je ovaca bit ce i vune :)

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi zavarava kupce

Pa eto ja sad imam motorolu g prije toga 4s i prezadovoljan sam sa obadva..A da mogu opet bi kupio i phone jednostavno mi je zakon...

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi zavarava kupce

prvo da kazem gore postom nisam mislio nikoga uvrijediti, ali teski sam pobornik androida, i mjenjao sam svo iPhone 4 za "kineza" dan danas radi kao prvoga dana

15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi zavarava kupce

Ja bih se složio sa kolegom @dark_wizz , da nisu opasnost nikad ne bi ni culi za ovo.

Naime vec par meseci posedujem Xiaomi Hongmi koji sam platio 120 eura i mogu da vam kazem da je kvalitet izrade bolji nego na nekim skupljim modelima poznatih brendova koje sam imao prilike da koristim pre, hadrwer je odličan za te novce, a ni kamera nije losa. Najbolje od svega je sto mi baterija opusteno traje oko 2 dana normalnog koriscenja, tako da sam dobio i na tom polju. U svakom slučaju poenta price je da ovakav uređaj za ove pare ne bih dobio od Sljamsunga niti HTC-a jer su im cene prenaduvane.

[URL="www.techliza.com"]Techliza[/URL] - Android vesti, glasine, recenzije aplikacija i razne druge zanimljivosti
 
4 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Xiaomi zavarava kupce
Horatio_Hornblower kaže...

Opet bi da mogu kupio i-phone a ne ovu kinesku kantu...

Odavno se rođeni moj i iPhone sastavlja u Kini tako da je i on Kineska "kanta" ako ćemo realno gledat. Što se smarthpone-a tiče prošao sam sve od Motorole Acompli 008 preko 7650, 3650, p800, p900, p1 do s4 i iPhone-a 5. Inače sam pobornik Nokia-e i kad sam kupio prvog kineza (Huawei u8650) ne da sam bio skeptičan nego sam očekivao da krepa nakon 10 dana. Ali mališan je veselo radio godinu i pol (i to solidno clockan na 780Mhz) dok ga nisam prodao. Nakon toga uzeo Honor, pa p1 koji je odličan mobitel i definitivno je bio među prvim kineskim telefonima koji su se počeli miješati u Samsungov, HTC-ov i Sony-ev teritorij. Trenutno imam Hongmi 1s kojeg sam platio oko 150€ i za tu cijenu definitivno ne možeš naći brand name (mislim ove balkanske brandove tipa HTC, Sony, Samsung, Apple pošto je nama sve što je kinesko - šrot) s takvim specifikacijama i kvalitetom izrade. Nemam ga namjeru mijenjati u dogledno vrijeme osim ako ne naletim na Mi3 (ili Mi4) za neke smiješno male novce. Tako da, nemoj sudit dok ne probaš kineske brand mobitele (pri tome ne mislim na razne pingpong, chingching, wingming i ostale koje možeš kupit na tisku za 500kn).

Die Slawen haben uns besiegt. Sie haben unser Land, unsere Nation, unsere Ideologie zerschlagen... Das bedeutet sie sind eine arische Rasse und sie werden diese Welt in die Knie zwingen...
14 godina
online
Re: Xiaomi zavarava kupce
dark_wizz kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Opet bi da mogu kupio i-phone a ne ovu kinesku kantu...

Odavno se rođeni moj i iPhone sastavlja u Kini tako da je i on Kineska "kanta" ako ćemo realno gledat.

Da i ne.

 

Veliki proizvođači poput Applea, Samsunga, Nokie itd.. imaju veće standarde i veću kontrolu kvalitete od "no-name" kineskih proizvođača. Bolji kineski mobiteli jesu kvalitetni, ali još uvijek nisu na razini velikih zapadnih proizvođača.

Swedish latin super funk.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi zavarava kupce
sirka666 kaže...
dark_wizz kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Opet bi da mogu kupio i-phone a ne ovu kinesku kantu...

Odavno se rođeni moj i iPhone sastavlja u Kini tako da je i on Kineska "kanta" ako ćemo realno gledat.

Da i ne.

 

Veliki proizvođači poput Applea, Samsunga, Nokie itd.. imaju veće standarde i veću kontrolu kvalitete od "no-name" kineskih proizvođača. Bolji kineski mobiteli jesu kvalitetni, ali još uvijek nisu na razini velikih zapadnih proizvođača.

Xiaomi definitivno nije "no-name" brend, a po kvalitetu i kontroli kvaliteta mislim da su čak pretekli Samsung,a za to imam primer iz okoline gde masa ljudi poseduje telefone "premium" brendova tipa Samsung, LG, Sony, a malo malo čuješ kako se neki pokvario, krcka ili slično. Kineske telefone nema mnogo ljudi te većinom utiske pratim sa foruma i neki moj utisak je da se manje kvare od "premium" brendova.

[URL="www.techliza.com"]Techliza[/URL] - Android vesti, glasine, recenzije aplikacija i razne druge zanimljivosti
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi zavarava kupce

Ovako ima san tonu mobitela od alcatela do zoppa i mogu reć jednu stvar i phone mi je najbolji dizajnom i najbolji je u davanju tog nekog premium osjećaja. To nažalost ima svoju cjenu koja je paprena ali  jednostavno s njim ti je prst u uho nikad u godinu i nešto dana nisam ima problema a da ne govorim o kvaliteti koja je stvarno na većoj razini i od samsunga sonyja i inih (meni je mobitel iznad 4.7-5 inča prevelik za normalno korištenje) a sad huawei xiaomi kinez ovaj onaj to je ok mobitel godinu dvi dana ali nakon toga je za reciklažu, moja moto g je po završnoj obradi daleko ispred mi3 ( jbg ovaj je hardverski rastura) a pogledaj samo koliko i phonova 4 4s i starij se i dan danas koristi a kupljeni su prije vise od 2-3 godine... I ode moram napomenut normalno su korišteni nisu svi korisnici sposobni rootat svoj mobitel i ostale gluposti po njemu radit...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi zavarava kupce

Jesi li imao xiaomi mi3 u rukama?

Govoris o recikliranju kineza nakon godinu i pol dok s druge strane hvalis iphone da traje i traje. Pa za te pare koje das za i phone kupis 4 mi3 telefona a sa preskupim iphoneom si zapeo 3 godine jer nemas love svaku godinu za novi. I nije ti jos uvijek jasna ona stara"dok ima ovaca bude i vune"?

Premium osjecaj? Pa za 6000 kn mora imati orgazmicki osjecaj jbt..

[M|C] jokaCRO ingame
Moj PC  
6 3 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi zavarava kupce

Opet se svi čude očitim stvarima. Šta ste mislili da su uzeli novi mobitel i trčali po svijetu slikati pelikane??

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi zavarava kupce

'kinesko smeće' xiaomi mi4 sa 64GB interne memorije za 357 €, već u kolovozu xiaomishop.com

upola cijena od ostalih flagshipova, next best buy {#}

 

xiaomi italija će ga inače prodavati po cijeni od 394 €, ali sa 4 puta manjom internom memorijom 16GB

http://www.racunalo.com/xiaomi-mi4-smartfon-u-susjednoj-italiji-u-kolovozu-kad-ce-k-nama/

Life is too short to remove USB safely
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi zavarava kupce

OnePlus One sa 64 GB, 299 €, dobra kvaliteta i specifikacije.. Jedino bi nekom mogla zasmetat velicina ekrana od 5,5"...

Za onog ko nema para dovoljno ili ne zeli davat prvise na ove standardne marke, a opet zeli dobar mobitel, moze se zadovoljit sa provjerenim "kinezom"... A ima ih vec nekoliko koji se probijaju i na evropsko trziste :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice