Youtube dobiva bolju podršku za streamanje igara

poruka: 5
|
čitano: 1.265
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Youtube dobiva bolju podršku za streamanje igara".
15 godina
neaktivan
offline
Youtube dobiva bolju podršku za streamanje igara

Mene jedino zanima gdje to Youtube sprema sve te podatke, i po kojoj cijeni kupuje "skladišni prostor" kad si dopušta punjenje istog sa snimkama nečijeg igranja i sličnog...

 

scientia est potentia
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Youtube dobiva bolju podršku za streamanje iga
alien kaže...

Mene jedino zanima gdje to Youtube sprema sve te podatke, i po kojoj cijeni kupuje "skladišni prostor" kad si dopušta punjenje istog sa snimkama nečijeg igranja i sličnog...

 

 Ovdje.

Swedish latin super funk.
12 godina
offline
Re: Youtube dobiva bolju podršku za streamanje iga
alien kaže...

Mene jedino zanima gdje to Youtube sprema sve te podatke, i po kojoj cijeni kupuje "skladišni prostor" kad si dopušta punjenje istog sa snimkama nečijeg igranja i sličnog...

 

 Ogromni novci su ulozeni samo u kodeke da bi svaki video bio sto manji. A i zaradjuju sasvim dobre novce da si mogu to priustit. Ne sekiram se ja za njih :)

9 godina
neaktivan
offline
Youtube dobiva bolju podršku za streamanje igara

Kad nam svima omoguče pristojan upload možda mi to i bude značilo.. Što mi vrjedi i da mogu streamti u 4K 60fps kad večina nas nema upload ni za 720p 30fps sa pristojnom kvalitetom videa..

...My life, My game, My rules...
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.5.2015 17:26 (SoynTech).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Youtube dobiva bolju podršku za streamanje igara

neka mozgovi namjeste da na ps4 i televizijama mozes sam namjestiti rezoluciju a ne da je automatski

pjeva i treat you like a real lady a rijanu vratio na tvorničke postavke
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice