YouTube priprema novi search bar

poruka: 4
|
čitano: 1.390
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube priprema novi search bar".
10 godina
suspendiran
offline
YouTube priprema novi search bar

Tko zna čemu ova sitnija kozmetička promjena? Možda se žele još više približiti izgledu i funkcionalnosti Googlea, tj. onog "featurea" kada za pretragu ne moraš stisnuti enter, nego samo ukucati tekst za pretragu. Meni ne znači previše, uglavnom koristim iPad nativnu aplikaciju, ali hvala za informaciju, jer moglo bi nekima biti zbunjujuće.

 

Ono što bih ipak više želio jest veća otvorenost YouTubea ka 3rd party aplikacijama, za sada njihov API iako jako otvoren, vrlo je ogranićen na broj mogućih poziva dnevno i vezan je za broj podataka koji se primaju (čak i s minimalnom količinom podataka koja se traži s APIja bilo rješenje za veći broj korisnika nije moguće). Plaćanje za veću količinu podataka ne postoji i po svemu sudeći neće biti omogućeno.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
YouTube priprema novi search bar

ja sam strpljiv korisnik. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
YouTube priprema novi search bar

Samo da ne naprave isto što je i Tumblr stavio. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
YouTube priprema novi search bar

izgleda uredu, oku primamljivo 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice