Zakrpa za opasan sigurnosni propust u iPhoneu

poruka: 3
|
čitano: 935
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zakrpa za opasan sigurnosni propust u iPhoneu".
8 godina
neaktivan
offline
Zakrpa za opasan sigurnosni propust u iPhoneu

Nikada nisam i nikada neću vjerovati u "slučajne" rupe i sugurnosne propuste.  Sve su to namjerno ostavljene "rupe i otvori" što službeno što neslužbeno, kojima se onda trguje.

Pa kad se pojavi nekakav zaista pouzdan kriptirajući softver koji rupama unatoč digitalni sadržaj čini nedostupnim onda krene "pritiskanje" sa najviših instanci.

Žao mi je što je digitalna sigurnost i privatnost takoreći ne postojeća, a još više mi je žao što korisnici koji tvrde "pa ja nemam što za skrivati" ne razumiju bit problema, a taj je u manipulaciji.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zakrpa za opasan sigurnosni propust u iPhoneu

ciljani napad na korisnika ajfona se obavlja tako da mu podmetneš nogu dok zuri u zaslon ili mu slučano proliješ pivu po napravi dok se njome preserava u birtiji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zakrpa za opasan sigurnosni propust u iPhoneu

Nije mi članak od strane autora baš sasvim jasan, obzirom sam jučer skinuo nadogradnju iOS-a 9.3.5, paaaaa ako je to TO, red bi bilo onda to i to konkretno decidirano spomenuti! 

Ovako mi to izgleda kao ClickBait naslov, a ne vjerujem da je, niti da je bila takva namjera, niti u primislima! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice