Zapalila se tvornica zapaljivih baterija

poruka: 15
|
čitano: 3.205
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zapalila se tvornica zapaljivih baterija".
11 godina
neaktivan
offline
Zapalila se tvornica zapaljivih baterija

Pa čija nego zamzungova 

 
17 2 hvala 0
11 godina
offline
Zapalila se tvornica zapaljivih baterija

Ovo je tragikomično

Moj PC  
6 1 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Zapalila se tvornica zapaljivih baterija

Mali hommage Galaxy Noteu. Dirljivo.

 

This space for rent!
 
19 0 hvala 0
13 godina
offline
Zapalila se tvornica zapaljivih baterija

shvatili su da je lakše zapalit taj otpad unutra i pobrat lovu od osiguranja nego plaćat uništavanje specijaliziranim firmama

Moj PC  
24 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zapalila se tvornica zapaljivih baterija
Lijepo sam se nasmijao pošto nije nitko stradao, ali ne spadam među one koji ismijavaju Samsung i Note pošto mi je taj uređaj bio odličan i daleko bolji od svih te ni danas nema dostojnu zamjenu (a možemo se šaliti koliko god, no Note je bio stroj i ovo je užasno što im se dogodilo pa ih ismijavaju samo oni koji su taj uređaj nosili kao modni dodatak ili iz ne znam koje glupe fore).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
11 godina
odjavljen
offline
Zapalila se tvornica zapaljivih baterija

Uništavanja zadnjih tragova neuspjeha.

SkorvY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zapalila se tvornica zapaljivih baterija

Netko nije vratio svoj Note...čudno za Kinu, ali sreća pa nema stradalih.

origin: mrxa
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zapalila se tvornica zapaljivih baterija

ovo me podsjetilo na davan požar u pastoru, koji nitko od zaposlenih nije htio gasiti jer bi im aktivirane aparate (iz skladišta, jer su oni koji bi trebali biti u ormarićima bili zamijenjeni vinom, u koje se stavljalo kalofonij, e ne bi li se otkrilo tko ga krade) odbili od plaće. dok su došli vatrogasci (!), već je bilo ... hm ... veselo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zapalila se tvornica zapaljivih baterija
Sta je ovo, newsbar?
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zapalila se tvornica zapaljivih baterija
win32 kaže...
Lijepo sam se nasmijao pošto nije nitko stradao, ali ne spadam među one koji ismijavaju Samsung i Note pošto mi je taj uređaj bio odličan i daleko bolji od svih te ni danas nema dostojnu zamjenu (a možemo se šaliti koliko god, no Note je bio stroj i ovo je užasno što im se dogodilo pa ih ismijavaju samo oni koji su taj uređaj nosili kao modni dodatak ili iz ne znam koje glupe fore).

Notko ne ismijava Note uređaje ali ekipa već pizdi pomalo jer je od zadnjeg modela na našem tržištu prošlo skoro 3 godine a zamjene nema. Note 5 nije se kod nas prodavao a 7 ni ne računam jer je povučen s tržišta

13 godina
offline
Zapalila se tvornica zapaljivih baterija

so lame

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zapalila se tvornica zapaljivih baterija

Sve 5!

Zapaljive baterije se, po definiciji, trebaju zapaliti.

morrisoN
 
10 0 hvala 0
9 godina
offline
Zapalila se tvornica zapaljivih baterija

odlican naslov  

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zapalila se tvornica zapaljivih baterija
U priopćenju stoji da je do požara u tvornici zapaljivih baterija došlo radi samo-zapaljenja samo-zapaljivih bakterija.😊😊
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Zapalila se tvornica zapaljivih baterija

Samsung žari i pali i dalje.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice