Zaposlenici tuže Apple

poruka: 5
|
čitano: 1.365
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zaposlenici tuže Apple".
14 godina
neaktivan
offline
Zaposlenici tuže Apple

". Bilo im je, naime, zabranjeno čak i raspravljati o navedenim problemima jer bi u tom slučaju mogli lako biti sankcionirani, tuženi ili otpušteni."

 

 

Odvratno.

 

Nije da nisu imali para ili da su imali drugih teškoća. Hebali su ljude jer su mogli, jer su Apple i jer im se ćefnulo.

 
12 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zaposlenici tuže Apple
Putin kaže...

". Bilo im je, naime, zabranjeno čak i raspravljati o navedenim problemima jer bi u tom slučaju mogli lako biti sankcionirani, tuženi ili otpušteni."

 

 

Odvratno.

 

Nije da nisu imali para ili da su imali drugih teškoća. Hebali su ljude jer su mogli, jer su Apple i jer im se ćefnulo.

Ne branim Apple, naproiv, nadam se da će biti drakonski kažnjeni, ali gla Konzum...Billu, Tisak, A1....biraj...sve isto ili gore.

14 godina
neaktivan
offline
Zaposlenici tuže Apple

"ekipa" meni tu stišće minuse na post..

 

 

A donesena je konačna presuda protiv pola Silicon Valleya jer su se udružili protuzakonito u dogovor da si neće preuzimati stručnjake i da će im umjetno plaće i cijenu rada pritiskati prema dolje.

Isplaćeno je IT-ovcima u Kaliforniji par milijardi kao odšteta ako se dobro sjećam. I to je ništa jer je na kraju svakome pripalo samo cca 20k dolara ili tako nešto.

Oštećeni su i puno više. Poniženi su ko šmrkljivci ti zreli ljudi, i zgažen im je ponos da se ekipa u industriji dogovarala o umjetnom spuštanju njihovih plaća tj cijene rada doslovce kao da je robovlasničko vrijeme.

 

Da sam zakonodavac, nakon tih saznanja donio bi im takve zakone i propise da bi krv pišali i da bi svakog friking geeka i inženjera tretirali kao kralja....a on bi mogao mijenjati kompanije kao gaće sa uvijek većim i većim plaćama.

Stoka je zamislila da je 19. stoljeće i da će ulaziti u primitivne kartele usred navodno napredne visoke industrije u srcu kapitalističkog biznisa 21. stoljeća.

 

Nemam riječi....to mi je spustilo kompletni IT, Kaliforniju, SAD i kapitalizam u očima. Ništa drugo nego BAU. još jedni primitivci u nizu, polukriminalni. amen.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 19:21 (Putin).
 
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Zaposlenici tuže Apple

ja sam takve stvari doživio u našim i slovenskim firmama za koje sam radio i .... nikome ništa. žali se upravi vodovoda. {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zaposlenici tuže Apple

Ovo zaista nije nista novo, dapace vrlo me podsjeca na hrvatske tvrtke. Nema pricanja o placama i povlasticama, a one nikako ili slabo rastu bez obzira na ostvarene rezultate.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice