Zarada preko Interneta - dvadesetogodišnji Brazila

poruka: 9
|
čitano: 2.606
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zarada preko Interneta - dvadesetogodišnji Brazila".
9 godina
protjeran
offline
Zarada preko Interneta - dvadesetogodišnji Brazila

Mene daleko vise zanima tko je kupovao od doticnog brazilca. Takve stvari uobicajeno postaju ne vazne, zalosno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Zarada preko Interneta - dvadesetogodišnji Bra
th0r-vz kaže...

Mene daleko vise zanima tko je kupovao od doticnog brazilca. Takve stvari uobicajeno postaju ne vazne, zalosno.

 Pa potencijalni kupci su mu svi oni koji su spremni ući s pištoljem u banku, poštu, trgovinu i opljačkati je, kao i svi oni koji razmišljaju kako opljačkati banku izvan radnog vremena, kako opljačkati bankomat itd. Kada pogledaš koliko je samo takvih očajnika, očito ima i tržišta i za ovakve likove poput ovog Brazilca...

...
8 godina
protjeran
offline
Re: Zarada preko Interneta - dvadesetogodišnji Bra

Koliko kasnite za vijestima to je nevjerojatno!

14 godina
offline
Zarada preko Interneta - dvadesetogodišnji Brazila

Lik je poduzetnik i pošteno zaradio pare.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zarada preko Interneta - dvadesetogodišnji Brazila

jednoga će dana napraviti trojčeke 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Zarada preko Interneta - dvadesetogodišnji Bra
Miro kaže...
th0r-vz kaže...

Mene daleko vise zanima tko je kupovao od doticnog brazilca. Takve stvari uobicajeno postaju ne vazne, zalosno.

 Pa potencijalni kupci su mu svi oni koji su spremni ući s pištoljem u banku, poštu, trgovinu i opljačkati je, kao i svi oni koji razmišljaju kako opljačkati banku izvan radnog vremena, kako opljačkati bankomat itd. Kada pogledaš koliko je samo takvih očajnika, očito ima i tržišta i za ovakve likove poput ovog Brazilca...

 

Baš naopako, da ti "potencijalni kupci" imaju hrabrosti ući u banke na spomenuti način onda nebi tražili niti "ulagali" novac u trojance.

16 godina
moderator
offline
Re: Zarada preko Interneta - dvadesetogodišnji Bra
th0r-vz kaže...
Miro kaže...
th0r-vz kaže...

Mene daleko vise zanima tko je kupovao od doticnog brazilca. Takve stvari uobicajeno postaju ne vazne, zalosno.

 Pa potencijalni kupci su mu svi oni koji su spremni ući s pištoljem u banku, poštu, trgovinu i opljačkati je, kao i svi oni koji razmišljaju kako opljačkati banku izvan radnog vremena, kako opljačkati bankomat itd. Kada pogledaš koliko je samo takvih očajnika, očito ima i tržišta i za ovakve likove poput ovog Brazilca...

 

Baš naopako, da ti "potencijalni kupci" imaju hrabrosti ući u banke na spomenuti način onda nebi tražili niti "ulagali" novac u trojance.

 Poanta je da razmišljaju na taj način - kako doći do love krađom. Stvarno ne znam zašto ti je tako teško prihvatiti da ima ljudi koji se žele prevarom okoristiti, a pomisle da je lakše to izvesti kupnjom "specijaliziranog softverskog alata" (a i manje opasno) nego nabavkom pištolja i ostale opreme za klasičnu kradu?

...
9 godina
protjeran
offline
Re: Zarada preko Interneta - dvadesetogodišnji Bra
Miro kaže...
th0r-vz kaže...
Miro kaže...
th0r-vz kaže...

Mene daleko vise zanima tko je kupovao od doticnog brazilca. Takve stvari uobicajeno postaju ne vazne, zalosno.

 Pa potencijalni kupci su mu svi oni koji su spremni ući s pištoljem u banku, poštu, trgovinu i opljačkati je, kao i svi oni koji razmišljaju kako opljačkati banku izvan radnog vremena, kako opljačkati bankomat itd. Kada pogledaš koliko je samo takvih očajnika, očito ima i tržišta i za ovakve likove poput ovog Brazilca...

 

Baš naopako, da ti "potencijalni kupci" imaju hrabrosti ući u banke na spomenuti način onda nebi tražili niti "ulagali" novac u trojance.

 Poanta je da razmišljaju na taj način - kako doći do love krađom. Stvarno ne znam zašto ti je tako teško prihvatiti da ima ljudi koji se žele prevarom okoristiti, a pomisle da je lakše to izvesti kupnjom "specijaliziranog softverskog alata" (a i manje opasno) nego nabavkom pištolja i ostale opreme za klasičnu kradu?

 

Nije mi teško prihvatiti činjenicu da žele prevarom doći do koristi, ali uz današnje nadzorne sisteme ugradjene u mnoge banke, trojanac je daleko lakša opcija te kao takav je manja opasnost od hvatanja i zatvaranja tih "kupaca", zatvor je ono ćega se najviše boje te ne žele riskirati. Moje gledište, nhf.

15 godina
offline
Zarada preko Interneta - dvadesetogodišnji Brazila

banka je čovjekov prirodni neprijatelj. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice