Zlonamjerni Android sadržaj zarazio 36,5 milijuna

poruka: 10
|
čitano: 1.806
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zlonamjerni Android sadržaj zarazio 36,5 milijuna ".
12 godina
offline
Zlonamjerni Android sadržaj zarazio 36,5 milijuna

Hudi Judy

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zlonamjerni Android sadržaj zarazio 36,5 milijuna

hello, judy! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zlonamjerni Android sadržaj zarazio 36,5 milijuna
Ako sam dobro shvatio, jedina zlonamjernost je u tome da prikazuju reklame sa svog, a ne Googleovog servera, što znači da Google na njima ne zarađuje.

Stvarno velika prijetnja i razlog za hitnu deinstalaciju.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Zlonamjerni Android sadržaj zarazio 36,5 milijuna

Još jedna od brojnih prednosti smeća zvanog android  

 
1 21 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zlonamjerni Android sadržaj zarazio 36,5 milij
Predator003 kaže...

Još jedna od brojnih prednosti smeća zvanog android  

Istina, "Android je smeće" ako imaš nekog 300 kuna "kineza" ili "hrvata", to bez daljnjeg, no jesi li ti opće pročitao članak? Koliko ja vidim, "zlonamjerni" su samo zato jer ljude ne spamaju s Googlovim reklamama, već sa "svojima"...

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2017 10:52 (Aldo).
16 godina
offline
Re: Zlonamjerni Android sadržaj zarazio 36,5 milij
Aldo kaže...
Predator003 kaže...

Još jedna od brojnih prednosti smeća zvanog android  

Istina, "Android je smeće" ako imaš nekog 300 kuna "kineza" ili "hrvata", to bez daljnjeg, no jesi li ti opće pročitao članak? Koliko ja vidim, "zlonamjerni" su samo zato jer ljude ne spamaju s Googlovim reklamama, već sa "svojima"...

 To bi mogao biti dosta veliki problem, danas je dosta lako pokupiti malware preko inficiranih adova pa nije upozorenje bez razloga

Potemkinhr#2800
16 godina
offline
Re: Zlonamjerni Android sadržaj zarazio 36,5 milij
p0temk1n kaže...
Aldo kaže...
Predator003 kaže...

Još jedna od brojnih prednosti smeća zvanog android  

Istina, "Android je smeće" ako imaš nekog 300 kuna "kineza" ili "hrvata", to bez daljnjeg, no jesi li ti opće pročitao članak? Koliko ja vidim, "zlonamjerni" su samo zato jer ljude ne spamaju s Googlovim reklamama, već sa "svojima"...

 To bi mogao biti dosta veliki problem, danas je dosta lako pokupiti malware preko inficiranih adova pa nije upozorenje bez razloga

 Isto je tako moguće malware pokupiti klasičnim surfanjem po sumnjivim stranicama, zar ne? Bolje da rade na tome da se takva smeća skidaju s web-a i da se autori i izdavači kažnjavanju, no oni skaču tek kad se radi o dijelu njihove zarade...  

15 godina
offline
Re: Zlonamjerni Android sadržaj zarazio 36,5 milij
Predator003 kaže...

Još jedna od brojnih prednosti smeća zvanog android  

 pa ti svako malo izlaziš iz ormara. znaš, jednom je dovoljno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
odjavljen
offline
Zlonamjerni Android sadržaj zarazio 36,5 milijuna

Nemoguće, moj kineski android može samo Judy zaraziti, i odmah joj lupiti FC :))

SkorvY
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zlonamjerni Android sadržaj zarazio 36,5 milij
Fascinantno - ne smeta vam malware jer pola smeca koje cini os zamijeni drugim smecem. Koliko su androidasi tolerantni ljudi, super.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice