Honor Band 5 Sport stiže u Europu

poruka: 4
|
čitano: 253
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Honor Band 5 Sport stiže u Europu".
7 godina
Je li netko usporedivao Honor Band 5 i Xiaomi Mi Band 4?

0 0 hvala 0
10 godina

Ja. Suma summarum:

Prednosti Mi band 4

• detachable narukvica od zaslona - stilski veci izbor  + ako pukne narukvica (mi i honor imaju plastiku) samo zamijenis narukvicu + pasu narukvice od mi band 3
  • puno dulje trajanje baterije (deklarirano 20 dana vs honor band max. 7 dana)
  • third party apps za band tipa camera shutter
  • third party watch faces

Prednosti honor band 5

• precizniji heart rate monitor (za demonstraciju su usporedivali s EKG uredajem, makar je to pretjerivanje, tocniji je nego mi band 4)
  • preciznije mjerenje sna uz Huawei TruSleep. Anegdotalno (vecina iskustava je takva): za Mi band mnogi ljudi su primijetili koliko lose biljezi spavanje, budenje, napanje ne znam mjeri li uopce, dok honor biljezi puno preciznije, potvrdeno iz osobnog iskustva biljezi budenje u minutu, a najcesce uhvati i nap

Na kraju je pitanje sto ti je vaznije, Mi ili Honor benefiti. Osobno sam na kraju izabrao honor i nisam pozalio, pitaj slobodno sto te jos zanima

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 20:32 (crazy_luđak).
Moj PC  
0 0 hvala 2
7 godina
Re: Honor Band 5 Sport stiže u Europu
Hvala na usporedbi. 6-7 dana autonomije je cisto OK. Budem gledao honor band 5 na dan samaca, mozda bude i kakav popust. Ili imas preporuku odakle kupiti?
10 godina

Ima na aliju za ispod 200kn, prođe i bez carine.

Uz 24/7 praćenje HR-a i cjelodnevnu povezanost BT-om radi notifikacija, baterija traje po 5 dana, onome tko štedljivo koristi trajat će i dulje

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice