Corsair Obsidian 650d

poruka: 7
|
čitano: 862
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Corsair Obsidian 650d
Da vidimo hoće se sad netko javiti, posto kuciste stoji već duže vrijeme na oglasu,zanima me kolika bi bila cijena za njega. Novo na neweggu dođe oko 1300 kn..koliko bi ja mogao otprilike tražiti.. Kuciste očuvano, nema garancije više, jedino je izrezana naprijed mrežica ispred ventilatora.
12 godina
protjeran
offline
Re: Corsair Obsidian 650d

Nabaci koju sliku da vidimo kako je to naprijed izrezano i kakvo je opcenito stanje kucista jer bez toga nista...

 

Od opreme sto imas? Da li posjedujes kutiju, racun i sve sarafe ili samo nesto od toga?

 

 

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
13 godina
offline
Re: Corsair Obsidian 650d
Evo slike,imam račun, sve vijke i papire koji su došli s njim, fan controller je isto izvaden iz kućišta jer mi nije bio potreban, ali ide uz kućište.
Nigdje ogrebano ili slično, svi priključci rade,od usb do utora za hard na vrhu.
12 godina
protjeran
offline
Re: Corsair Obsidian 650d

Sliku nisu nesto pa ne vidim bas tocno sto se tice ogrebotina i "mikro stanja"  ali vjerujem ako kazes da nema ogrebotina da ih nema i da je dobro ocuvan...Koliko si ga ti koristio i platio, nemas garanciju i kutiju?

 

Ako imas garanciju i kutiju (iako si rezao prednju stranu pa ti garancija sigurno ne vrijedi) trebao bi moci dobiti nekih 550 kn, vise od toga je sreca ako netko naleti...

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
13 godina
offline
Re: Corsair Obsidian 650d
Slike jednostavno ne mogu bolje uslikati, a moguća je jedino primopredaja u zg kod mene,pa bi kupac sve mogao vidjeti, stvarno što se tiče tehnike i inf opreme,na to pazim max. Placeno je 1400kn, prije 3 god,nema garancije,račun imam iako ne vrijedi za nju,kutiju i onu njegovu "obleku " u kojoj je došao xD
Znaci da stavim 600 na njušku i čekam? Inače, prihvatio bi i zamjenu za neku grafu, tu bi onda 7850, možda 7870 mogla ići? Ili neki Ssd od 250gb..
12 godina
protjeran
offline
Re: Corsair Obsidian 650d
mate213 kaže...
Slike jednostavno ne mogu bolje uslikati, a moguća je jedino primopredaja u zg kod mene,pa bi kupac sve mogao vidjeti, stvarno što se tiče tehnike i inf opreme,na to pazim max. Placeno je 1400kn, prije 3 god,nema garancije,račun imam iako ne vrijedi za nju,kutiju i onu njegovu "obleku " u kojoj je došao xD
Znaci da stavim 600 na njušku i čekam? Inače, prihvatio bi i zamjenu za neku grafu, tu bi onda 7850, možda 7870 mogla ići? Ili neki Ssd od 250gb..

Pa ako si pazio extra onda sigurno nebi trebao imati neke ogrebotine, znam i samo kako je kada pazis na nesto max...

 

A onda najbolje tko zeli kupiti i pogledati da dode kod tebe i pogleda i odluci hoce ili nece kupiti i to je to, nema neke filozofije...

 

A nista drugo ti ne preostaje nego stavit eto 600 kn i cekat, slabije se prodaju kucista opcenito pa ces morati sigurno cekati koji tjedan a ako bude hitnije i malo po malo spustati cijenu...

 

Sto se tice zamjena da, 7850 kljuc za kljuc bi bilo uredu, 7870 uz nesto tvoje nadoplate te polovni SSD od 240 gb +- 50 kn ili 120 Gb uz nadoplatu od druge strane...

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
13 godina
offline
Re: Corsair Obsidian 650d
A ništa,čekam ćemo,pa ako se nitko ne javi ide dalje na skladištenje čekati bolje dane.
Hvala na odgovoru :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice