Izbor ventilatora

poruka: 5
|
čitano: 1.610
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Izbor ventilatora

Poz.Planiram uzeti si jedan 120mm vent za kuciste.Zanima me dali se isplati davat >80kn za  ventove.Jeli dovoljan samo onaj xilence od 40kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Izbor ventilatora

Cijena, brzina, glasnoca(tisina).

Izaberi 2 ako ne zelis u bankrot.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Izbor ventilatora

Imaš ovdje temu o ventovima PC ventilatori pa tu postavi pitanje.

Moj PC  
2 0 hvala 2
10 godina
offline
Izbor ventilatora

Nemoj se zajebat ko ja kaj sam platio 220 kn za 2 komada BitFenix pro 120mm jer piše da imaju 18,9 dB da bi ispalo 

da đubrad radi na 1400 rpm konstantno i to se ne da spustit. Sad su ta dva glasnija od cijelog kompa sa starim ventovima...

 

E da, ako je netko zainteresiran PM 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Izbor ventilatora

Ja sam uzeo tri  Zalman ZM-SF3, svaki dođe po 125kn, ali ne žalim niti lipe. Skupi jesu, ali već dvije godine rade isto kao i prvog dana.

 

Jednom sam išao uzeti jednom davno 4 komada po 50kn ( neću spominjati čiji su bili), ali od 80mm pošto sam imao staro kućište. Ej ležaji su im se čuli za poludjeti, samo kad sam ih sa potenciometrom držao na leru, ali ono da skoro vrte onda su bili podnošljivi.

 

Vidio sam jednog kolegu na forumu koji je dao preko 1000kn za 5 ventova od 120mm, ali od noctue. Skoro sam plakao kad sam vidio da ima modela koji dođu preko 200kn od njih.

 

Ja sam svoj vent za kućište dobio na poklon od noctue :) 

Moj PC  
2 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice