Kuciste GAMEMAX Vega 919

poruka: 1
|
čitano: 1.531
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Kuciste GAMEMAX Vega 909 - problem

Pozdrav svima. Evo ovako, odem danas do ducana, kupim novo kuciste s ugradenim led lampicama (Gamemax Vega 909), jedva preslozim poslozim kablove da lici na nesta iz starog kucista, upalim, ne rade led lampice, slabo se ventilator vrti, vjer na maticnoj krivo spojio power hdd led itd, promjenima i radi, ima dugmetic mjenjas fino boje (plava,zarko crvena, zelena, bijela itd) i sad krece problem. Posto sam kupio dodatni ventilator i zasarafio ga naprijed ( Spectre Pro led ) , spojim ga i on se vrti ali ne svijetli, dobijem uz njega dodatni kabalcic i spojim ga na tu plocicu sto sam dobio a kucistem za led, kad sam upalio zapali se taj kabal, pocelo se pusit, sva sreca brzo sam izgasio komp i taj kabal. Sad ove led lampe od kucista i dalje svijetle, ali ta boja vise nije zarko crvena vec neka blijeda, pa tako i zelena itd... ali radi i ne smrdi vise i ne gori kad sam ono iskopcao. Uslikao sam da vidite, vidi se malo smede na slici gdje je pocelo gorit, sad me zanima jel steti ti sad sta dalje, sta napraviti uzeti tu novu plocicu (ako se uopce moze samo ona takva), koliko mi je to sad ostetilo mozda napajanje ili nemam pojma... i sto me jos muci, kad ugasim komp i idem na napajanju prekidac izgasit (prekidac naponski) cuje se onako "bzzt" struja, sta bi to moglo znacit, a komp uredno radi, lampice power rade, usb audio sve stima...hvala unaprijed na pomoci

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice