Napajanje, laptop i Externa Grafička kartica

poruka: 4
|
čitano: 1.287
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Napajanje, laptop i Externa Grafička kartica

Pozz ekipa,

Imam jedan plan koji putuje još prema meni. Imam laptop Dell inspirion (i7, 8gb,1000mb HDD, x2.0gHz) ukratko.. Trenutno sam spoio monitor i sad kad dođe PCI ext kartica za grafu stavit ću je u laptop ( tj pokraj laptopa ) I onda će na sve to ići grafička Poseidon Nvidia. Te me zanima da li će moći ta kartica raditi "samostalno" sa običnim punjenjem baterije od laptopa ili će mi trebat dodatno napajanje ( PCI ext kartica ima sve potrebno da spojim grafičku na to i da dobije napajanje ) samo me zanima da li će možda trebati dodatno napajanje. S obzirom da nije baš neka štrci brci Grafička kartica. Po svim specifikacijama i nekom logičnom sljedu bi trebalo raditi bez dodatnog napajanja..

 

p.s nisam našao nikakvu temu koja uključuje ove tri svtaru u jednom i da je konkretno moj slučaj. Ako postoji unaprijed se ispričavam. Hvala

ivan peran
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Napajanje, laptop i Externa Grafička kartica
Peky206 kaže...

Pozz ekipa,

Imam jedan plan koji putuje još prema meni. Imam laptop Dell inspirion (i7, 8gb,1000mb HDD, x2.0gHz) ukratko.. Trenutno sam spoio monitor i sad kad dođe PCI ext kartica za grafu stavit ću je u laptop ( tj pokraj laptopa ) I onda će na sve to ići grafička Poseidon Nvidia. Te me zanima da li će moći ta kartica raditi "samostalno" sa običnim punjenjem baterije od laptopa ili će mi trebat dodatno napajanje ( PCI ext kartica ima sve potrebno da spojim grafičku na to i da dobije napajanje ) samo me zanima da li će možda trebati dodatno napajanje. S obzirom da nije baš neka štrci brci Grafička kartica. Po svim specifikacijama i nekom logičnom sljedu bi trebalo raditi bez dodatnog napajanja..

 

p.s nisam našao nikakvu temu koja uključuje ove tri svtaru u jednom i da je konkretno moj slučaj. Ako postoji unaprijed se ispričavam. Hvala

 Može objašnjenje - kakva je to "grafička Poseidon Nvidia"? 

 

U 99% slučajeva potrebno je zasebno napajanje.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanje, laptop i Externa Grafička kartica

Može ;)

U pitanju je NVIDIA GTX 980 4GB GDDR5 - POSEIDON grafička kartica koja će biti spojena umjesto Wlan kartice na laptopu. Ispričavan se šta nije detaljno opisana grafička kartica

 

Srećom imam napajanje sa strane koje bi bilo samo da ju pokreće tj daje joj struju

ivan peran
11 godina
offline
Re: Napajanje, laptop i Externa Grafička kartica

napajanje ce ti svakako trebati za tu graficku, nadam se da si dobro proucio koncept jer lako moze doci do zajeba i isplativosti takvog projekta. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice