NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!

poruka: 37
|
čitano: 8.825
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
NZXT S340 Elite, E-ATX Problem

 Dali bi formata E-ATX matična stala u ovo prekrasno Elite kućište? Jel mi može itko to potvrditi, da ne kupim bezveze pa da se ne zeznem, ipak 850 kn... :(

 

- Prelazak na X99 chipset klasa teških entuzijasta me koštala... Mislio sam da je obična ATX formata kao standard ali izgleda da je Extend ... i to me sada brine, a uzeo bi S340 Elite White jer mi GA-Z87X-OC (naranđasto na bijelo) estetski savršeno pristaje u Zalman Z3+ White kućištu pa bi to ponovio i sa GA-X99-SOC Force... 

 

Problem je u detalje obrazložen, barem tako smatram, sada help ljudi... nebi želio kupiti Corsair 750d za 350 kn skuplje jer je s340 preeelipo u razlici cijene... a 1850 kn za BeQuiet! Dark Base Pro 900 Orange nemam trenutno :D

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2017 11:13 (TheSkodilac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
NZXT Elite je pun pogodak i po meni najljepše kučište jer je jednostavan,a tako puno funkcionalan.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
Evo sto sam pronasao ak ce biti od pomoci

"One look at the empty space might convince you that the S340 Elite could fit a full 13”-deep EATX motherboard by simply removing the screwed-on cable shroud, and you’d be correct in that assessment. NZXT doesn’t get the nod for this simply because the case doesn’t have a fourth column of standoffs for the front edge of a motherboard. It does have 10.6” of space between the cable shroud and I/O shield however, allowing oversized-ATX boards that have been mislabeled as EATX to fit."
12 godina
protjeran
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
Evo sto sam pronasao ak ce biti od pomoci

"One look at the empty space might convince you that the S340 Elite could fit a full 13”-deep EATX motherboard by simply removing the screwed-on cable shroud, and you’d be correct in that assessment. NZXT doesn’t get the nod for this simply because the case doesn’t have a fourth column of standoffs for the front edge of a motherboard. It does have 10.6” of space between the cable shroud and I/O shield however, allowing oversized-ATX boards that have been mislabeled as EATX to fit."
9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
war3_tft kaže...
Evo sto sam pronasao ak ce biti od pomoci

"One look at the empty space might convince you that the S340 Elite could fit a full 13”-deep EATX motherboard by simply removing the screwed-on cable shroud, and you’d be correct in that assessment. NZXT doesn’t get the nod for this simply because the case doesn’t have a fourth column of standoffs for the front edge of a motherboard. It does have 10.6” of space between the cable shroud and I/O shield however, allowing oversized-ATX boards that have been mislabeled as EATX to fit."

 

Po mom zaključku, to se odnosi na onu odvojivu plastiku, što sakriva kablove... e, ja smatram da to nije problem jer mi grafička nije duža od matične, nego je upitno između te plastike i mjesta gdje došu distanceri ona mala sitna udubina (zaokružio sam crvenim)... to me najviše brine, jer po kalkuliranju E-ATX bi došla 1-1.5 cm dalje od te plastike ...

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
13 godina
offline
Re: NZXT S340 Elite, E-ATX Problem
TheSkodilac kaže...

- Prelazak na X99 chipset klasa teških entuzijasta me koštala... 

Ajme pa tko normalan sada uzima X99 kad AMD nudi jače procesore za nižu cijenu. Ajme strašno.

Uzmi Ryzena R7 1700 ili 1700X i to je to.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
3n3m1 kaže...
NZXT Elite je pun pogodak i po meni najljepše kučište jer je jednostavan,a tako puno funkcionalan.

 

 

ooo daaa!! najlipše, prikazuje ljepotu ukompontenti, tj pokazuje na njih! a onaj box za HDD je toliko meni nebitan da bi ga i otpilio (jer neki govoru da je onaj najobičniji, kao ema gomice protiv antivibracije itd.. jer meni mehaničke stvari nisu potrebni osim pokoji ultra tihi vent) ... staviš M.2 SSD ili obični tamo dolje, neki lijepi i uživaš :D

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT S340 Elite, E-ATX Problem
Valentin17 kaže...
TheSkodilac kaže...

- Prelazak na X99 chipset klasa teških entuzijasta me koštala... 

Ajme pa tko normalan sada uzima X99 kad AMD nudi jače procesore za nižu cijenu. Ajme strašno.

Uzmi Ryzena R7 1700 ili 1700X i to je to.

 

 

Nemoj mi sada početi sa Intel/AMD fan boys... Kod mene ionako nijedna komponenta nije duža od 6 mjeseci.. A ja nikad nisam uzeo brand novo dok se nije po internetu dovoljno istestiralo... (barem 4-5 mjeseca poslije izlaska) tako da na ljeto dolazi tek Ryzen na red...

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
13 godina
offline
Re: NZXT S340 Elite, E-ATX Problem
TheSkodilac kaže...

 Nemoj mi sada početi sa Intel/AMD fan boys... 

Nema tu ničega tipa te gluposti koje navodiš, nemamo pet ili šest godina.

Realno je realno, a realno da je budeš sada debelo preplatio taj socket, pametnije je čekati da ovi riješe probleme,

naravno ako možeš, a vidio sam razlog koji navodiš, znači možeš sigurno.

ps. ako lova nije problem, a kažeš da nije, imaš boljih izbora od toga minijaturnoga NZXTa.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT S340 Elite, E-ATX Problem
Valentin17 kaže...
TheSkodilac kaže...

 Nemoj mi sada početi sa Intel/AMD fan boys... 

Nema tu ničega tipa te gluposti koje navodiš, nemamo pet ili šest godina.

Realno je realno, a realno da je budeš sada debelo preplatio taj socket, pametnije je čekati da ovi riješe probleme,

naravno ako možeš, a vidio sam razlog koji navodiš, znači možeš sigurno.

ps. ako lova nije problem, a kažeš da nije, imaš boljih izbora od toga minijaturnoga NZXTa.

 

 

Da ovoga trena imam 5.000 kn kupio bi DarkBasePro900, i Samsung 960 Evo 250 GB :) za prekrasnu Gigabyticu i nadopunio bi kućište sa ventilatorima :P

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
13 godina
offline
Re: NZXT S340 Elite, E-ATX Problem
TheSkodilac kaže...

SSD ti je bacanje novaca u vjetar jer razliku u praksi ne budeš vidio sigurno, bolje uzeti neki npr. 850 EVO u većem kapacitetu ili uštedjeti nešto.

Kućište, opet razbacivanje s novcima bezveze jer ništa ne opravdava tu cijenu.

Ne znam, ali sad sam vidio ovo što imaš pod "Moj PC" rubrikom, bolje si negdje na oglasu uzmi i7 4790k i stani uz bok ovima sa 6700k/7700k modelima,

preporodio se budeš sigurno u odnosu na ovaj preslabi dual core, ma kojim god poslom se bavio, a kasnije onda ako imaš potrebe (ne vjerujem da imaš)

prijeđi na ili Ryzen ili što već Intel bude nagodinu popunio.

Bez uvrede, ali mislim da te novce što ulažeš, da to nisu tvoji novci, jer da jesu, ne vjerujem da bi ih razbacivao tako jako, a možda se i varam, ima zdrljenih

dosta u zadnje vrijeme.

 

EDIT:

 

Sad sam vidio stare postove, još od prvoga mjeseca ti to kupuješ, ali izgleda da mama i tata misle malo drugačije od tebe.

ps. pazi da ti se računalo ne bi s čekićem sastalo.

ps. za igranje e i7 4790k bolji izbor od 6800k jer ima jače jezgre, a i igre još jedno vrijeme neće koristiti više od 4 jezgre,

nego GTX 970 bi bilo dobro nadograditi na GTX 1070 8 GB nakon procesora, ima ih već po 3000 kn sa garancijom po oglasima.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2017 13:01 (Valentin17).
9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT S340 Elite, E-ATX Problem
Valentin17 kaže...
TheSkodilac kaže...

SSD ti je bacanje novaca u vjetar jer razliku u praksi ne budeš vidio sigurno, bolje uzeti neki npr. 850 EVO u većem kapacitetu ili uštedjeti nešto.

Kućište, opet razbacivanje s novcima bezveze jer ništa ne opravdava tu cijenu.

Ne znam, ali sad sam vidio ovo što imaš pod "Moj PC" rubrikom, bolje si negdje na oglasu uzmi i7 4790k i stani uz bok ovima sa 6700k/7700k modelima,

preporodio se budeš sigurno u odnosu na ovaj preslabi dual core, ma kojim god poslom se bavio, a kasnije onda ako imaš potrebe (ne vjerujem da imaš)

prijeđi na ili Ryzen ili što već Intel bude nagodinu popunio.

Bez uvrede, ali mislim da te novce što ulažeš, da to nisu tvoji novci, jer da jesu, ne vjerujem da bi ih razbacivao tako jako, a možda se i varam, ima zdrljenih

dosta u zadnje vrijeme.

 

EDIT:

 

Sad sam vidio stare postove, još od prvoga mjeseca ti to kupuješ, ali izgleda da mama i tata misle malo drugačije od tebe.

ps. pazi da ti se računalo ne bi s čekićem sastalo.

ps. za igranje e i7 4790k bolji izbor od 6800k jer ima jače jezgre, a i igre još jedno vrijeme neće koristiti više od 4 jezgre,

nego GTX 970 bi bilo dobro nadograditi na GTX 1070 8 GB nakon procesora, ima ih već po 3000 kn sa garancijom po oglasima.

 

 

Ni kune nisam dobio od roditelja za računala. Već 3 godine sve sam radim i izrađujem, od stola, modifikacija i ostaloga.-. Imao sam 4790k i sada zelim preć na X99 platformu. Svi koji ulažu računala a da nije za posao je razbacivanje tako da što god da ja radim eto "razbacujem se", kako god vi kažete. :)

 

Zašto nebi taj SSD bio bolji npr od sadašnjeg 750 evo kojega imam? A i bolje mi je da nemam sata kablova da mi sve estetski bude.. -,-"

I ubuduće za ovakvo vrijeđanje i omaložavanje kontaktirajte me na PP, lako se nađemo uživo i porazgovaramo. PS, to nije prijetnja, samo me zanima jel bi imao ko to muda reći uživo.

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
13 godina
offline
Re: NZXT S340 Elite, E-ATX Problem
TheSkodilac kaže...

Ono što mislim, kažem, pa kome krivo kome pravo i bez obzira na sve. Na bilo kakve prijetnje ne reagiram uopće, prerastao sam to odavno i to što govoriš puno govori o tebi.

Imao si 4790k, više ga nemaš i planiraš valjda najgoru kupnju trenutno jer bi s 4790k imao veći FPS nego što ćeš imati sa 6800k, još budeš bacio brdo novaca za X99 ploču

koja je skupa ko dragi kamen, DDR4 memoriju sada kad nema gorega vremena za kupovinu jer su cijene otišle u nebo.

Ako novce nisi dobio od roditelja, jedino možeš imati posao, biti prijavljen kod nekoga poslodava, plaćati uredno porez na taj posao, sve ostalo je nelegalno i kažnjivo zakonom.

Mislim da nisi naučio vrijednost novca, ali dobro, to nisi kriv ti, već oni koji su te odgojili, jer da znaš razmišljati glavom, ne bi radio ovako nešto. Ali dobro, oni koji ne nauče na fin

način, život ih nauči na malo drugačiji način.

Eto, idem pomoći onima kojima je pomoć potrebna, a ti kupuj što god ti srce želi jer ipak ti raspolažeš svojim novcima. Sretno, trebati će ti.

ps. SSD nemam što komentirati isto, vidim da ti znaš bolje od mene i mojih 15 godina iskustva u tome poslu ne znače ništa.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2017 14:27 (Valentin17).
9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT S340 Elite, E-ATX Problem
Valentin17 kaže...
TheSkodilac kaže...

Ono što mislim, kažem, pa kome krivo kome pravo i bez obzira na sve. Na bilo kakve prijetnje ne reagiram uopće, prerastao sam to odavno i to što govoriš puno govori o tebi.

Imao si 4790k, više ga nemaš i planiraš valjda najgoru kupnju trenutno jer bi s 4790k imao veći FPS nego što ćeš imati sa 6800k, još budeš bacio brdo novaca za X99 ploču

koja je skupa ko dragi kamen, DDR4 memoriju sada kad nema gorega vremena za kupovinu jer su cijene otišle u nebo.

Ako novce nisi dobio od roditelja, jedino možeš imati posao, biti prijavljen kod nekoga poslodava, plaćati uredno porez na taj posao, sve ostalo je nelegalno i kažnjivo zakonom.

Mislim da nisi naučio vrijednost novca, ali dobro, to nisi kriv ti, već oni koji su te odgojili, jer da znaš razmišljati glavom, ne bi radio ovako nešto. Ali dobro, oni koji ne nauče na fin

način, život ih nauči na malo drugačiji način.

Eto, idem pomoći onima kojima je pomoć potrebna, a ti kupuj što god ti srce želi jer ipak ti raspolažeš svojim novcima. Sretno, trebati će ti.

ps. SSD nemam što komentirati isto, vidim da ti znaš bolje od mene i mojih 15 godina iskustva u tome poslu ne znače ništa.

 

Hahaha, znači ti si jedan od mučkih provokatora sa foruma. jedino dobro što si tu reko da je vrijeme za DDR4 RAM najgore, ovo ostalo samo baljezgaš i vijeđaš. Preći ću ti preko ovoga, vjerovatnosi imao teško i mućno djetinjstvo sa puno zlih i teških dana i odnosa prema tebi ali dobro, netko je morao i to proći :) Ako mi ne možeš pomoći ne komentiraj, imao sam određeno pitanje ne da mi netko drži prodike i još me vrijeđa i roditelje. Moje pare, moj naćin kako ću ih potrošiti. Pas mater. Hvala lijepa

 

PS, a ja još 2 komada 960 htio u raid spajat :D

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2017 14:38 (TheSkodilac).
12 godina
protjeran
offline
Re: NZXT S340 Elite, E-ATX Problem

Mozda nacin na koji ti je objasnio stvari nije bio najbolji, ali sve sto je naveo stoji, investirati u taj socket koji si ti planirao stvarno nema smisla sad kad je puno jeftiniji Ryzen tu. Nekad treba prijeci preko ponosa i priznati da se mozda ipak nije bilo u pravu. Moj savjet ti je da ohladis malo, razbirstris glavu i promislis jos jednom o svojoj kupnji, uvjeren sam da cete i ti i tvoj novcanik biti puno sretniji i zadovoljniji ako poslusas njegov savjet. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT S340 Elite, E-ATX Problem
war3_tft kaže...

Mozda nacin na koji ti je objasnio stvari nije bio najbolji, ali sve sto je naveo stoji, investirati u taj socket koji si ti planirao stvarno nema smisla sad kad je puno jeftiniji Ryzen tu. Nekad treba prijeci preko ponosa i priznati da se mozda ipak nije bilo u pravu. Moj savjet ti je da ohladis malo, razbirstris glavu i promislis jos jednom o svojoj kupnji, uvjeren sam da cete i ti i tvoj novcanik biti puno sretniji i zadovoljniji ako poslusas njegov savjet. 

 

Pa ja to razumin, Ryzen je puno jeftiniji, bolji bla bla, ali ja njega ne želim, ne još barem nekoliko mjeseci, ja čovjeka shvaćam što mi priča, ali ja želim baš ovu ploču koju sam kupio. Ja ne znam gdje je sada problem? 

Došao sam ovdje sa namjerom da mi pomognete dali ta matična može stati u to S340 Elite kućište a ne da se svađamo i prepiremo što je skuplje i što se isplati. To je isto sada da mi kažeš e zašto kupuješ BMW 760LI, preskup je?! jeftinije je uzeti BMW 5icu 520d?! mislim ljudi hello? vrijeđat me jer želim X99 a kao bolji je Z270/170 u gamingu?! a ko je gaming spominjao...

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
13 godina
offline
Re: NZXT S340 Elite, E-ATX Problem
war3_tft kaže...

Neka, kako reče, svatko radi sa svojim novcima što želi.

Bude vidio kad ga bude šišala ekipa sa procesorom koji košta 500-1000 kn manje od njegovoga,

ali za mene je ovo jako dobro, kad ga bude prodavao i ako mu u interesu bude prodaja, dati će ga za 1500-1800 kn i super.

ps. ne zamaraj se.

 

http://www.adm.hr/product.asp?product=procesor-amd-ryzen-7-1700-box-30ghz-16mb-cache-s-am4&code=91000ADM

 

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
12 godina
protjeran
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
X99? Nakon 4790k? Daj molim te to trebas biti kreten....lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 3 hvala 1
13 godina
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
Stjepanj kaže...
X99? Nakon 4790k? Daj molim te to trebas biti kreten....lp

Ne zamaraj se, ti i ja znamo kamo pripadamo. 

Ovu godinu slažemo podlogu, a onda sljedeće godine samo nadograđujemo. 

ps. usput bi mogli tu i tamo koji GPU promjeniti. 

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2017 14:53 (Valentin17).
9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!

Eto, kad ga budem prodavao, prodaću opremu po tako jeftinoj cijeni da će sve otići isti dan.. :D Što je najače većinom sam tako i radio. Ali i dalje ne vidim priliku i volju za vrijeđanjem jer sam odabrao 2011-3 socket

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
13 godina
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
TheSkodilac kaže...

Eto, kad ga budem prodavao, prodaću opremu po tako jeftinoj cijeni da će sve otići isti dan..

Povlačim sve što sam rekao ako mi to prodaš kad budeš prodavao. 

 

A u tome duhu da ti i odgovorim na pitanje, u NZXT S340 Elite ide bez problema E-ATX ploča.

Na slici ispod je običan NZXT S340, ali Elite verzija ima sve isto, samo što su stranice od kaljenoga stakla.

 

http://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-X99-UD5-WIFI-rev-10#sp

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2017 15:02 (Valentin17).
12 godina
protjeran
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!

Gle ti si sad dao do znanja da si se cvrsto odlucio za taj socket i to bi trebao biti kraj price, sto se tice ovoga sa plocom mozda bi ti najbolje bilo da kontaktiras direktno NZXT, vjerujem da bi ti odgovorili.

9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
Valentin17 kaže...
TheSkodilac kaže...

Eto, kad ga budem prodavao, prodaću opremu po tako jeftinoj cijeni da će sve otići isti dan..

Povlačim sve što sam rekao ako mi to prodaš kad budeš prodavao. 

 

Oćeš sada odma matičnu, full bundle, tvorničko jamstvo, kupljena između Božića i Nove Godine, daj 1.500,00 kn i nosi je. Za te pare kupim još jednu GTX970 i spomim na Ga-z87x-oc sa i7 4770k i derem dalje (jer da si vidio sve moje postove znao bi da računala imam malo više) :) samo me nemoj tlačit. :D

  

EDIT: povlačim se nakon tvog edita, prodajem sad i drugo računalo samo da nabavim užasno skupe DDR4 i M.2 SSD.. Hvala ti konačno na pomoći. Čudan si čovjek, prvo vrijeđaš onda pomažeš hahahaha

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2017 15:09 (TheSkodilac).
13 godina
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
TheSkodilac kaže...

EDIT: povlačim se nakon tvog edita, prodajem sad i drugo računalo samo da ga nabavim sad.. Hvala ti konačno na pomoći. Čudan si čovjek, prvo vrijeđaš onda pomažeš hahahaha

Dugo ovo radim i uvijek mi je teško gledati kako se ljudi razbacuju sa novcima bezveze i prelaze sa boljega na lošije.

ps. sve u isto vrijeme dok netko nema što jesti, ali dobro, radi što želiš.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!

Moram ti reći da ja pratim računala od 2007 kad sam svoje prvo nabavio. I meni je žao što se ljudi razbaciju novcem, ali ja i dalje smatram da bolje da trošim u računala nego u auta i drogu kao 90% mojih prijatelja. Zaljubio sam se u informatiku i vjerovatno sam od 2014 do danas potrošio reko 40.000 kn, a popušio barem 20.000 kn u preprodaji. Kupim, probam, ako mi se ne svidi prodam. Jbg, takav sam. Možda je to loše, ali ja si nemorem pomoć. Od kad sam izgubio curu zbog ovog skupog hobija, konačno sam skupio hrabrosti složiti malo bolje računalo i da ih se ostavim više. Eto, i ja sam čudan čovjek... Ne moram spominjati da sam poklono 7 računala djeci i ljudima koji nemaju nit su bili sposobni kupiti svoje a trebalo im je. Jbg, takav sam, čudak

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
13 godina
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
TheSkodilac kaže...

Od kad sam izgubio curu zbog ovog skupog hobija

Glup način za izgubiti nekoga, ali dobro.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
Valentin17 kaže...
TheSkodilac kaže...

Od kad sam izgubio curu zbog ovog skupog hobija

Glup način za izgubiti nekoga, ali dobro.

 

Da, jako glup. Ideš kod nje u Zadar, romansa... i odjedan put sa njom do jednog pa drugog, pa prodaja, pa onda prepričavanje, pa ona izgori po 20-30 min čekanja dok se izbrbljamo... haha, jako glup ali eto, to je jedan od razloga, ili ti da 2.000 kn da joj nabavis laptop, a ti još svojih 2.000 izvodjiš i kupis neki super dobar i onda kad skuzi poludi. A jbg, život je čudan a i sve je moguće.

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
Moj savjet bolje uzeti thermaltake vore v71 kuciste :) i estecki je izgled brutalan
Josip Dropučić
9 godina
neaktivan
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
Head optimus prime95 kaže...
Moj savjet bolje uzeti thermaltake vore v71 kuciste :) i estecki je izgled brutalan

 

A vidiš meni je ruzno i čajno te izgleda kao ono novo MS kučište od 750 kn. od Termaltake bi uzeo jedino CORE X9 ...

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
13 godina
offline
Re: NZXT S340 Elite, ako posjeduješ pogledaj!
TheSkodilac kaže...

Ajde kad smo kod gluposti već pa da to malu umanjimo, razmisli o socketu 1151, ASUS Gaming Aura matičnoj ploči, i7 7700k i NZXT kućištu,

RGB rasvjeta bi ti izgledala super kroz kaljeno staklo i dobio bih kakav takav skok u performansama procesora.

ps. još staviš neki RGB RAM, RGB ventilatore i super.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice