Hdmi kabel

poruka: 10
|
čitano: 4.728
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Hdmi

Pozdrav

 

Kupio sam hdmi kabel i spojio ga na kompijuter sve radi savršeno i fora je pustim film na komu u uzivam

 

problem je taj što nemogu surfati dak film traje jer televizor prikazuje ono šta je na monitoru mogu li surfati na kompijuteru i gledati film na televizoru istavremeno

 

vjerojatno postoji neki program

stjepwan
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hdmi

Ako je win 7 onda win+p i izaberi extended. Sad ti je na clone. Ako je xp onda u driverima od graficke izaberi extended.

:)
14 godina
neaktivan
offline
Hdmi kabel

˝Dali se to mozda nalazi u catalist control center

stjepwan
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hdmi kabel

Da. Pod displays imaces nacrtane sve monitore i tv i tu negdje imas extended ili theater mod ili kako vec. Procackaj malo.

:)
14 godina
neaktivan
offline
Hdmi kabel

naša sam mogu prebacivati s jednoga na drugi nego :)

 

Nego recimo pustim film na televizoru i sada moram uć u controle da li prebacio na monitor pa mi  control ostane na tv hm posto ji li hot key za prebacivanje

stjepwan
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hdmi kabel

Najlakse ti je koristiti recimo media player classic home cine u cijim opcijama je podeseno da kad prebacis na full screen automatski prebaci na tv. Inace tv ti je desno od tvg desktopa i kad palyer ili bilo sta drugo prevuces preko desne ivice desktopa to ide na tv.

:)
16 godina
offline
RE: Hdmi
cromaster kaže...

Pozdrav

 

Kupio sam hdmi kabel i spojio ga na kompijuter sve radi savršeno i fora je pustim film na komu u uzivam

 

problem je taj što nemogu surfati dak film traje jer televizor prikazuje ono šta je na monitoru mogu li surfati na kompijuteru i gledati film na televizoru istavremeno

 

 

Kompijuter - kompjuter (računalo)

Nemogu - ne mogu

Istavremeno - istovremeno

 

Grammar Nazi strikes again!

Prodajem zjake...povoljno!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hdmi
CrnaBitanga kaže...
cromaster kaže...

Pozdrav

 

Kupio sam hdmi kabel i spojio ga na kompijuter sve radi savršeno i fora je pustim film na komu u uzivam

 

problem je taj što nemogu surfati dak film traje jer televizor prikazuje ono šta je na monitoru mogu li surfati na kompijuteru i gledati film na televizoru istavremeno

 

 

Kompijuter - kompjuter (računalo)

Nemogu - ne mogu

Istavremeno - istovremeno

 

Grammar Nazi strikes again!

  Za lokaciju mu pise BiH, mozda se kod njih tako pise.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hdmi

Na srpsko ne pise. Mozda na ostalim jezicima ;)

:)
16 godina
offline
RE: Hdmi
AA-d00d kaže...
CrnaBitanga kaže...
cromaster kaže...

Pozdrav

 

Kupio sam hdmi kabel i spojio ga na kompijuter sve radi savršeno i fora je pustim film na komu u uzivam

 

problem je taj što nemogu surfati dak film traje jer televizor prikazuje ono šta je na monitoru mogu li surfati na kompijuteru i gledati film na televizoru istavremeno

 

 

Kompijuter - kompjuter (računalo)

Nemogu - ne mogu

Istavremeno - istovremeno

 

Grammar Nazi strikes again!

  Za lokaciju mu pise BiH, mozda se kod njih tako pise.

Bože.

Prodajem zjake...povoljno!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice