LG LD 420 - usb hakiranje

poruka: 30
|
čitano: 31.581
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
LG LD 420 - usb hakiranje

Što da napravim da izmjenim postavke usb-a na LG LD420-Full HD. 37 incha ekran. Čuo sam da se može nekako izmjeniti broj u postavkama te se onda mogu gledati filmovi preko USB-a. Na njemu su samo slike i muzika

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje
nickname kaže...

Što da napravim da izmjenim postavke usb-a na LG LD420-Full HD. 37 incha ekran. Čuo sam da se može nekako izmjeniti broj u postavkama te se onda mogu gledati filmovi preko USB-a. Na njemu su samo slike i muzika

Imaš više tu, i tu

15 godina
neaktivan
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje

Hvala

Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje

e da, ali to nije za ovaj model

13 godina
neaktivan
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje

ja sam jučer uspješno hakirao svoj LG 37LD 420 a to sam napravio tako da sam kupio u emmezeti daljinski za 150kn koji se zove THOMSON ROC3407 i onda sam učinio sljedeće:

na daljinskom thompson nađeš kod za tv koji je bio ja mislim 0119 trenutno nemam kod sebe knjigu sa kodovima od daljinskog  i uglavnom probaš upalit i ugasit tv sa tim daljincem,ako funkcionira onda ti je raditi sljedeće:stisneš tipku "setup" i onda tipku --/- i onda če te tražiti kod za tv koji je 0413. onda češ se naći u ez adjust meniu od tv odeš pod tool 3 i promijeniš samo hd u 1 ostalo ti je več sve poriktano i to ti je to. vrijedi i za LG LD 450

Šumar
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje
Šumar kaže...

ja sam jučer uspješno hakirao svoj LG 37LD 420 a to sam napravio tako da sam kupio u emmezeti daljinski za 150kn koji se zove THOMSON ROC3407 i onda sam učinio sljedeće:

na daljinskom thompson nađeš kod za tv koji je bio ja mislim 0119 trenutno nemam kod sebe knjigu sa kodovima od daljinskog  i uglavnom probaš upalit i ugasit tv sa tim daljincem,ako funkcionira onda ti je raditi sljedeće:stisneš tipku "setup" i onda tipku --/- i onda če te tražiti kod za tv koji je 0413. onda češ se naći u ez adjust meniu od tv odeš pod tool 3 i promijeniš samo hd u 1 ostalo ti je več sve poriktano i to ti je to. vrijedi i za LG LD 450

Samo da potvrdim ovo od Šumara, provjereno radi na 42LD450, uz jednu malu razliku, umjesto HD je Divx=1 i lozinka za service menu je umjesto 0413 kod mene 0000.

 

Šumar, hvala na pomoci...

13 godina
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje

Kako doci do service menu-a sa daljinskim ONE FOR ALL smart control?

 

13 godina
neaktivan
offline
LG LD 420 - usb hakiranje
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje
Šumar kaže...

ja sam jučer uspješno hakirao svoj LG 37LD 420 a to sam napravio tako da sam kupio u emmezeti daljinski za 150kn koji se zove THOMSON ROC3407 i onda sam učinio sljedeće:

na daljinskom thompson nađeš kod za tv koji je bio ja mislim 0119 trenutno nemam kod sebe knjigu sa kodovima od daljinskog  i uglavnom probaš upalit i ugasit tv sa tim daljincem,ako funkcionira onda ti je raditi sljedeće:stisneš tipku "setup" i onda tipku --/- i onda če te tražiti kod za tv koji je 0413. onda češ se naći u ez adjust meniu od tv odeš pod tool 3 i promijeniš samo hd u 1 ostalo ti je več sve poriktano i to ti je to. vrijedi i za LG LD 450

Jel netko radi to sa LG LCD LD 550 ???

14 godina
neaktivan
offline
LG LD 420 - usb hakiranje

Jel je to izvedivo, hitno mi je!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG LD 420 - usb hakiranje

Zanima me dali taj hack radi i sa nekim drugim daljincima koji imaju tipku menu?? i dal se gubi garancija na uređaj ako se ide to radit??? TV sam prvenstveno kupio jer proizvođač navodi da se preko USB porta može gledat filmovi

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG LD 420 - usb hakiranje

danas bio u  emmezeti kupio thomson daljinac za 150 kn i uspjesno otkljucao po gore navedenim uputama lg 42ld420,mkv na full hd 106,NAJS{#},I odem jedno 100 metara dalje u interspar i slucajno vidim isti jeb daljinski za 89 kn,zato ne zalijecite se u emmezetu,zivili

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje
OŽUJSKO PC kaže...

danas bio u  emmezeti kupio thomson daljinac za 150 kn i uspjesno otkljucao po gore navedenim uputama lg 42ld420,mkv na full hd 106,NAJS{#},I odem jedno 100 metara dalje u interspar i slucajno vidim isti jeb daljinski za 89 kn,zato ne zalijecite se u emmezetu,zivili

Mogo si to sve obavit s usb stickom 

14 godina
offline
LG LD 420 - usb hakiranje

nisam ja platjo daljinac,to sam prijatelju radio njegov tv i njegov daljinac,kod sebe sam na lg32lh3000 tako sa stickom isto napravio,trazio sam usb hack za ovaj  prijateljev model ali dosao sam samo na to da se moze sa daljincem,daj neki link gdje je objasnjeno na tom tocnom modelu,lg42ld420 napravljen usb hack sa stickom,hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje

Nadam se da se može hak izvesti sa bilo kojim univerzalnim daljincem koji ima menu tipku, jer ima takvih po puno povoljnijoj cijeni.

14 godina
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje
OŽUJSKO PC kaže...

danas bio u  emmezeti kupio thomson daljinac za 150 kn i uspjesno otkljucao po gore navedenim uputama lg 42ld420,mkv na full hd 106,NAJS{#},I odem jedno 100 metara dalje u interspar i slucajno vidim isti jeb daljinski za 89 kn,zato ne zalijecite se u emmezetu,zivili

89kn interspahr,a ima i za manje ne znam modele tocno,mislim hama!!!!!

15 godina
neaktivan
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje
pomoč molim,naime otključao sam usb na lg 37ld42,ali mi sada nikao ne čita titlove navodno na crvenom gumbu od daljinskog,ali kod mene neče pokrenut titlove,dali sam što pogrešio? molim lijepo pomoč
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje
Ja sam svoj lg 37ld420 usb port otključao sa thompson roc 3407,jedino neznam kako titlove da mi čita,jer neče na crveni gumg!!???pa ako ko zna cijenio bi pomoč. hvala
16 godina
neaktivan
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje
pirater kaže...
Ja sam svoj lg 37ld420 usb port otključao sa thompson roc 3407,jedino neznam kako titlove da mi čita,jer neče na crveni gumg!!???pa ako ko zna cijenio bi pomoč. hvala

 

Pošto radim u dućanu koji drži Thompson daljinske upravljače evo informacija iz prve ruke.

Svaki Thompson daljinski upravljač koji na tipkovnici ima -/-- oznaku (najčešće desno od nule) može poslužiti gornjoj svrsi. Dakle nije potrebno kupovati najskuplji model.

Šifra za LG LCD-e je kao što je već rečeno 0119, a šifra service menia su 4 nule.

Isprobao na modelu LG 32LD320, i sve radi. A taj televizor ne može tvornički niti fotografije i MP3 učitavati jer mu USB služi samo kao "service input".

Uđe se u "Tool option 3" i u prvom redu aktivira JPEG option tako da stavimo na 1, a za filmove se aktivira Divx linija na HD DivX ili sa nule na 1, ovisno kako koji model.

Titlovi se pozivaju crvenim gumbom na originalnom daljinskom i postavi se na "latin2" da čita naše kvačice na slovima

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2011 11:23 (frenchkey).
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje
Puno hvala,ali meni i dalje ne pokazuje titlove makar stisnuo gumb crveni na orginalnom daljinskom??neznam,dali možda ima ekstenzija veze?da ga stavim bez ekstenzije?ili da stick formatiram u ntfs??pomoč!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje
riješeno,naime neznam kako kod drugih modela lcd-a lg 37ld420,ali kod mene čita titlove na slijedeči način: ne stavljam titl u mapu nego film i titlove kopiram bez ekstenzije .srt i kada ukopčam usb stick,otiđem u q menu i tamo stavim titl koji je gospodin gore naveo latin 2 i to je to,hvala svima na pomoči
16 godina
neaktivan
offline
LG LD 420 - usb hakiranje

Mala nadopuna, šifra za ulaz u servisni meni kod nekih modela je 0000, a kod nekih 0413 pa isprobajte koji radi. Također kod nekih modela izbor Latin2 se vrši pritiskom na crveno dugme, a kod nekih pritiskom na dugme meni (na original daljinskom naravno).

Loša vjest za vlasnike plazmi PJ350. Iako se sve gore navedeno da obaviti i "aktivirati" i izgleda kao da je obavljeno uspješno, ista ne čita filmove. Ako je netko uspio na neki drugi način...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG LD 420 - usb hakiranje

eh, i ja bih taj Thomson univerz. daljinski, ali ne mogu ga naći.

trebam otključat video funkciju USB-a za LG LD420 također. Kupio sam RC UNIVERS51 daljinac, radi na kodove 0974 i 0913 i s njim mogu mijenjati kanale, pojačavati ton na TV-u i još ponešto. Ali nikako u service menu ući. Ima li tko kakvo rješenje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG LD 420 - usb hakiranje

thomson imaš u emezeti,pevec,interšpar cca 100 kn

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG LD 420 - usb hakiranje

znam, al mogu li išta izvesti s ovim daljinskim koji već imam?

zar taj service menu može bit baš toliki problem?

13 godina
neaktivan
offline
LG LD 420 - usb hakiranje

Jel netko mozda zna koje sve formate cita lg 42ld420 kad se hakira usb,namjeravam kupiti ga pa me zanima.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG LD 420 - usb hakiranje

imam lg plasmu 42pj350 koja ima firmware 3.14 ja sam azurirao softwear i preko usb flash drive-a stavio noviju verziju frimware 3.15 nakon toga se tv ugasio i vise ga nemogu upalit...trebam pomoc...dali itko zna sta da napravim???? unaprijed zahvaljujem {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG LD 420 - usb hakiranje

bog , imam isti problem i zanimame da li si uspio što riješiti ??

 

 Hvala

13 godina
neaktivan
offline
RE: LG LD 420 - usb hakiranje
bik kaže...
OŽUJSKO PC kaže...

danas bio u  emmezeti kupio thomson daljinac za 150 kn i uspjesno otkljucao po gore navedenim uputama lg 42ld420,mkv na full hd 106,NAJS{#},I odem jedno 100 metara dalje u interspar i slucajno vidim isti jeb daljinski za 89 kn,zato ne zalijecite se u emmezetu,zivili

Mogo si to sve obavit s usb stickom 

jedno je moci, a drugo napisati tu ako znas postupak !

15 godina
neaktivan
offline
LG LD 420 - usb hakiranje

Pogledaj datum posta prije nego pišeš, a to ti je objašnjeno 5 postova iznad tvoga...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice