Spajanje HDMI kabla (problem)

poruka: 8
|
čitano: 7.863
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Spajanje HDMI kabla (problem)

Pozdrav..ovako imam problem kod spajanja HDMI kabla..kupio sam novi Grundig televizor 32VLE6730BP i kad spojim hdmi kabel u njega na monitoru mi nestane slika a televizor kao da ne prepoznaje kabel..cijelo vrijeme mi pise kao da nema siganala..a monitor mogu ukljuciti jedino ako istekam hdmi kabel iz TV-a i ako resetiram komp..prije sam imao LG televizor 32LB550B i bez problema je sve radilo..e sad neznam dali je to do Tv-a ili do kabla?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Spajanje HDMI kabla (problem)

Ako ti TV ima više HDMI utora probaj ukopčati u drugi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje HDMI kabla (problem)

Probao sam u svaki i isto se dogodi

11 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje HDMI kabla (problem)

Da nemaš možda ATI graf. karticu. Jesi li prčkao što oko Eyefinity. Pokušaj izbrisati driver grafičke kartice, te ga ponovno instalirati. A za prebacivanje između monitora i tv-a koristi tipke win + p.

12 godina
neaktivan
offline
Spajanje HDMI kabla (problem)

Nemam ati..nisam nista prckao..nego cim ustekam hdmi kabel u tv odma mi na monitoru nestane slika..pokusat cu opet drivere instalirati..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Spajanje HDMI kabla (problem)

Jesi li prije klonirao display (ista slika i na ekranu i na tv-u) ili ga "proširivao" odnosno da si imao dva različita desktopa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Spajanje HDMI kabla (problem)
Modern kaže...

Nemam ati.. ...

- imaš. :)

ono AMD Radeon. Podesi driver, provjeri/zamijeni kabel, koristi hotkey za promjenu video izlaza (ctrl+nešto F7..), restartaj pc, .. i ono što je radilo (prošlo vrijeme) ne mora sad raditi, jer sve se kvari ili je neka postavka izmijenjena. Pogrešna rezolucija/refresh probaj SD/HD/1024@60Hz.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Spajanje HDMI kabla (problem)

Rijesen problem..skinuo nove drivere i sada radi..zahvaljujem na pomoci :)

Moze lock :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 11:20 (Modern).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice